Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Имали ли сте неуспешни бременности? Ако да, колко са били и знаете ли причината за тях?
Вземате ли някакви лекарства и ако да, какви са те?
Каква е общата възраст на вас и вашия партньор?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Имали ли сте неуспешни бременности? Ако да, колко са били и знаете ли причината за тях?
Участниците съобщават за неуспешни бременности, включително спонтанни аборти и извънматочни бременности, поради хормонални проблеми, сраствания след операция, проблеми с тръбите, анти-Мюлерови антитела и други фактори. Някои участници споделиха информация за неуспешни бременности, като причини за спонтанни аборти и извънматочни бременности включват липса на овулация, големи фоликули, проблеми с кървенето, висок пролактин, операции на яйчниците, кисти на яйчниците, ановулаторни цикли, проблеми със спермата и други. Много хора споделиха информация за неуспешни бременности, като причини за неуспешните бременности включват мъжки фактори, ендомметриоза, генетични аномалии, имуннологични причини, поликистозни яйчници, варикоцеле и други здравословни проблеми. Участниците съобщават за различни преживявания, включително неуспешни бременности като спонтанни аборти и безплодни опити за забременяване, като причините могат да включват проблеми с овулацията, висок пролактин, имунни проблеми, нарушения на щитовидната жлеза и други. Някои участници съобщават за неуспешни бременности, като един от тях споменава три случая на извънматочна бременност, един от които е завършил с аборт. Други участници споделят, че никога не са забременявали. Причините за неуспешните бременности включват различни фактори като хомозиготното носителство, поликистоза на яйчниците, запушени фалопиеви тръби и други проблеми.
-
Вземате ли някакви лекарства и ако да, какви са те?
Участниците приемат различни лекарства като Клостилбегит, Утрогестан, Сиофор, Дуфастон, Селен и аспирин. Тези лекарства са им предписани от лекари за лечение на различни здравословни проблеми. Участниците съобщават, че приемат различни видове лекарства като хормонални, хомеопатични, витамини, антибиотици, имунни стимулатори и антиоксиданти. Те включват също лекарства за стимулиране на овулацията като Кломифен цитрат и Меногон. Участниците приемат различни лекарства, като Дианне 35, Дуфастон, Клостилбегит, Аспирин 100 mg, Фолиева киселина 4 mg, витамини и Регулон според предписанията на техните лекари.
-
Каква е общата възраст на вас и вашия партньор?
-
От колко време се опитват да имат дете?
-
Имате ли поставена диагноза?

.Лекувам се активно от близо 4 години. Изпила съм една кофа с лекарства.
. Казвам се Дани и съм на 25 години, кандидат таткото се казва Митко и е на 26. Заедно сме от точно 9 години ( станахме гаджета на 26 ноември 1997 год.) , женени сме от 1 год. и 4 мес. От тогава правим опити за бебче, но уви. Аз имам киста на десния яйчник, която беше с размери 48/43 мм, за щастие намалява- след дълга употреба на Диане 35 вече е 12 мм. Но стига толкова за това. Сега малко инфо за мен и Митко - аз съм зодия Телец, а той е Скорпион
и да се преместим в друг форум, където да обсъждаме радостите и мъките около отглеждането на бебчо. Много целувки и Успех от мен!
Диагнозата беше-"кухо яйце".От тогава пак нищо.Правили сме доста изследвания и всички са нормални.Аз вече започвам да се отчайвам. 
