Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Имали ли сте неуспешни бременности? Ако да, колко са били и знаете ли причината за тях?
Вземате ли някакви лекарства и ако да, какви са те?
Каква е общата възраст на вас и вашия партньор?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Имали ли сте неуспешни бременности? Ако да, колко са били и знаете ли причината за тях?
Участниците съобщават за неуспешни бременности, включително спонтанни аборти и извънматочни бременности, поради хормонални проблеми, сраствания след операция, проблеми с тръбите, анти-Мюлерови антитела и други фактори. Някои участници споделиха информация за неуспешни бременности, като причини за спонтанни аборти и извънматочни бременности включват липса на овулация, големи фоликули, проблеми с кървенето, висок пролактин, операции на яйчниците, кисти на яйчниците, ановулаторни цикли, проблеми със спермата и други. Много хора споделиха информация за неуспешни бременности, като причини за неуспешните бременности включват мъжки фактори, ендомметриоза, генетични аномалии, имуннологични причини, поликистозни яйчници, варикоцеле и други здравословни проблеми. Участниците съобщават за различни преживявания, включително неуспешни бременности като спонтанни аборти и безплодни опити за забременяване, като причините могат да включват проблеми с овулацията, висок пролактин, имунни проблеми, нарушения на щитовидната жлеза и други. Някои участници съобщават за неуспешни бременности, като един от тях споменава три случая на извънматочна бременност, един от които е завършил с аборт. Други участници споделят, че никога не са забременявали. Причините за неуспешните бременности включват различни фактори като хомозиготното носителство, поликистоза на яйчниците, запушени фалопиеви тръби и други проблеми.
-
Вземате ли някакви лекарства и ако да, какви са те?
Участниците приемат различни лекарства като Клостилбегит, Утрогестан, Сиофор, Дуфастон, Селен и аспирин. Тези лекарства са им предписани от лекари за лечение на различни здравословни проблеми. Участниците съобщават, че приемат различни видове лекарства като хормонални, хомеопатични, витамини, антибиотици, имунни стимулатори и антиоксиданти. Те включват също лекарства за стимулиране на овулацията като Кломифен цитрат и Меногон. Участниците приемат различни лекарства, като Дианне 35, Дуфастон, Клостилбегит, Аспирин 100 mg, Фолиева киселина 4 mg, витамини и Регулон според предписанията на техните лекари.
-
Каква е общата възраст на вас и вашия партньор?
-
От колко време се опитват да имат дете?
-
Имате ли поставена диагноза?
do sega nishto.Probvah veche vsichko koeto ot niakade sam chula ili pak niakoi me e posavetval no pak nishto,veche zapochvam da se otchaivam i da si mislia shturotii.Ako niakoi moje da mi pomogne ili da me posavetva neshto shte sam mu mnogo blagodarna
нямам думи.Предполагам 4е доста от вас са попадали на такива лекари.Аз нямам нищо против да си плащам,но да има за какво.Вьпреки това продьлжавам да ходя,защото надеждата умира последна.Желая на вси4ки в най-скоро време да им се появят двете 4ерти.