ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ! Какво сме направили до сега?

  • 621 163
  • 2 452
# 1 530
Ella , трябва да си спокойна  Peace
Мисли позитивно и знай че е време да се случи твоето чудо  Hug
Ема , и ти нищо не казваш?
На мен пак ми смениха превръзките, след няколко дни пак и другия понеделник казаха че ще махат конци  Party
Виж целия пост
# 1 531
Ходили сме на три различни места и всеки път казват "здравословен проблем няма" . Много възможно е стресът в офиса и голямата постоянна натовареност да влияе много.
Сега сме решили по-стриктно следене на овулация и спокойствие..пък да видим. Може и да се получи Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1 532
Live_Love пожелавам ти бързо възстановяване. Аз съм добре, може да започна стимулация за инсе. Ще пиша тези дни като се разбере как вървят нещата.
Аз малко не вярвам в тези теории за успокояването и забременяването, както и стреса като фактор. Да, всичко е комплексно - вредна среда, лоша храна, безпокойство, но деца са се раждали и по време на война. Просто лекарите ни не успяват да открият причината...казвам го като човек с 6 годишен неизяснен стерилитет зад гърба си.
Виж целия пост
# 1 533
Нека в най-скоро време да стартирате  Praynig
Знам , че е трудно. ..Не са месец -два -година , но ако нямаме надежда ...нищо не ни остава .
И аз се надявам скоро да съм добре   Praynig
Виж целия пост
# 1 534
Live_Love, радвам се, че всичко е минало добре. Лапарото помогна ли?
Ema_P, стреса е от огромно значение, има много успели точно след като се успокоят и престанат да правят секс по график.
 Ella1, как мина трансфера, добре ли се чувстваш.  И на мен ми предстои ЗЕТ, дано успеем мила.  Praynig
Виж целия пост
# 1 535
Ще успеете момичета !!! ТРЯБВА да има щастие за всички!!! Успех ве желая  Praynig
Аз още се влача като ...народен песен  Mr. Green Дано до деня на Ц да съм добре , че ми писна от тия болки  Praynig
Виж целия пост
# 1 536
Live_Love, защо така те боли, аз доста бързо се възстанових, като имаш предвид, че премахнаха лапароскопски плода и тръбата докато съм бременна и запазиха бременността. Стискам палци бързо да се оправиш.  Hug
Мислете само хубави неща, не се натоварвайте и ще стане.
 
Виж целия пост
# 1 537
Криси, нямам представа защо ме боли така , но болката е на моменти и се мести . В първите дни ме болеше около десния яйчник, от ден-два около левия.Тежи ми нещо , твърд подут корем. А ходя редовно във ВЦ ... притеснявах се много за това. Ще се оправя, но явно иска повечко време.
Виж целия пост
# 1 538
 Live_Love, бързо възстановяване мила, питай и доктора, който ти е правил лапарото, да не са засегнали нещо.  Hug
Виж целия пост
# 1 539
Live_love наистина питак оператора, защото незнам дали е нормално това. Повечето девойки не се оплакват от подобни проблеми, а мен почти нищо не ме боля. Стискам палци бързо да ти минава Praynig
Виж целия пост
# 1 540
Момичета, заповядайте в тази тема http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=967526, целта на настоящата е да напишем с един пост какво сме направили досега  Peace
Виж целия пост
# 1 541
Здравейте мами, за мое съжаление и аз се записвам в тази тема. След около 2 години неуспешни опити за бебенце, най-накрая разбрахме какъв е проблема. Като за начало имам доста нередовен цикъл 24-38 дни, уж пролактина и прогестерона бяха объкани. Пих лекарства. При прегледи всичко е ок. А сега и голямото НО! Никой не обърна внимание на фактора МЪЖ и никой не предполагаше, че може нещо с него да не е ок. Ноо се оказа при спермограма, че в течността на моя мъж няма сперма, което е доста шокиращо и за двама ни. Следва да се направя допълнителни прегледи за него, но аз съм много притеснена...
Има ли сред нас такива с този проблем? И как са се справили с него?
Виж целия пост
# 1 542
Здравейте мами, за мое съжаление и аз се записвам в тази тема. След около 2 години неуспешни опити за бебенце, най-накрая разбрахме какъв е проблема. Като за начало имам доста нередовен цикъл 24-38 дни, уж пролактина и прогестерона бяха объкани. Пих лекарства. При прегледи всичко е ок. А сега и голямото НО! Никой не обърна внимание на фактора МЪЖ и никой не предполагаше, че може нещо с него да не е ок. Ноо се оказа при спермограма, че в течността на моя мъж няма сперма, което е доста шокиращо и за двама ни. Следва да се направя допълнителни прегледи за него, но аз съм много притеснена...
Има ли сред нас такива с този проблем? И как са се справили с него?

Здравей, ако искаш, заповядай в темата за "мъжкия фактор":

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=960903

 Hug
Виж целия пост
# 1 543
Здравейте, казвам се Никол
На 22г. съм, приятелят ми е на 33, заедно сме от около 5 години. 10/11 месеца правихме опити, но аз се чувствах много зле, цикъла ми се промени и сега нищо не првим. Според обикновените гениколози ми няма нищо. Следващия месец мисля да направя някои изследвания и не знам какво ще излезе, но се надявам поне за някакъв отговор. Според мен имах химическа бременност на третия месец, но няма как да го докажа понеже тогава не бях запозната и не отидох на лекар. Това е за сега. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 544
Здравейте мами, за мое съжаление и аз се записвам в тази тема. След около 2 години неуспешни опити за бебенце, най-накрая разбрахме какъв е проблема. Като за начало имам доста нередовен цикъл 24-38 дни, уж пролактина и прогестерона бяха объкани. Пих лекарства. При прегледи всичко е ок. А сега и голямото НО! Никой не обърна внимание на фактора МЪЖ и никой не предполагаше, че може нещо с него да не е ок. Ноо се оказа при спермограма, че в течността на моя мъж няма сперма, което е доста шокиращо и за двама ни. Следва да се направя допълнителни прегледи за него, но аз съм много притеснена...
Има ли сред нас такива с този проблем? И как са се справили с него?

Здравей, ако искаш, заповядай в темата за "мъжкия фактор":

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=960903

 Hug
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия