Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е ендометриалната биопсия, направена преди трансфер и дали е задължителна?
Какво е лепилото, което се прилага преди трансфер и дали всички пациенти го получават?
Как се подготвяте за трансфер на замразен ембрион (ЗЕТ) и какви са протоколите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е ендометриалната биопсия, направена преди трансфер и дали е задължителна?
Ендометриалната биопсия, направена преди трансфер, включва вземане на малка проба от лигавицата на матката в предходния цикъл. Това помага за получаване на по-дебела и качествена лигавица. Обикновено се извършва в клиника „Надежда“, но може да се направи и в други клиники като Медицински център „Щерев“. Въпреки че не е задължително, някои пациенти избират да го направят за допълнителна подготовка.
-
Какво е лепилото, което се прилага преди трансфер и дали всички пациенти го получават?
-
Как се подготвяте за трансфер на замразен ембрион (ЗЕТ) и какви са протоколите?
-
Какво се случва, ако фоликулът не се спука по време на предвидения за замразен трансфер месец?
-
Какво представлява TSH и какво означава, ако е повишено преди ZET?
Абе въобще...разни болници, разни протоколи
Само стимулацията на яйчниците, т.е. на овулацията повишава ТСХ.
неразбирам как така преди да започнеш естрофем 3.80?При мен преди да започна естрофем беше1.40 Док.каза супер,и 1 ден преди трансфер на своя глава отидах и си пуснах ТСХ за контрола и резултата беше 7.30 и казаха че е от стимулацията,май не трябваше да я пускам тази контрола?И ти повреме на стимулация ако беше пуснала сигурно щеше да е по високо?
никой друг не се включи да си каже мнението,явно много малко дами сме такив проблем
на мен никой не ми обясни как да ги приемам тези лекарства само за някои казаха през 6 часа за др. през 8 часа и така.Тази голяма стойност при мен само от неправилното приемане ще е станало значи
Благодаря мамче