Мнения за Националната търговско-банкова гимназия

  • 4 709
  • 1
Група за всички мнения за НТБГ! Моята дъщеря, която е 7 клас иска да кандисатства там.
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801168.0

Прочетете и тук, сравнително наскоро сме писали.
Да се повторя - доволни сме - и ние и дъщеря ни. Много стабилно училище - и като дисциплина, и като учители, и като деца.
Успех на дъщеря Ви!    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия