Как си, добре ли си, нещо интересно, как е минало нещо си и ето ти ги едни бързи 5 мин. разговор. Е, ако нищо интересно не ти се случва дни наред, сигурно и нищо интересно няма да имаш да споделиш.
.Живеем в един град и се виждаме 2-3 пъти в седмицата,а понякога остава да спи в къщи.С майка ми сутрин и вечер за кратко по скайп-тя е в чужбина.Главно се обаждат за да чуят/видят децата.Добре ми е така,спокойна съм
Никой никъде не е казвал подобно нещо, просто всеки изказва позицията си по въпроса. Айде по-спокойно, да не се палим толкова!Аз пък ако имам син, нямам намерение да се чувам с него всеки ден, а ще го оставя да ми звъни когато пожелае сам,когато има време и когато има да ми каже нещо по същество. В никакъв случай не смятам да го тормозя и едва ли не да му вменявам чувство за вина ако не ми звъни всеки ден по 2 пъти. Препоръчани теми