Табу ли е третото дете в България и защо?

  • 207 125
  • 6 328
# 1 335
Аз категорично се отказах от трето, нема насмогване със самобръсначки и скубачки.  Mr. Green
Не се отказвай, третото може да е момче и да се наложи да инвестираш еднократно в ел.самобръсначка.

Относно тоалетните: минимум две, даже третата не е лукс; баните: 2;
Виж целия пост
# 1 336
Аа, мадафака, нова форумна звизда ли си имаме? hahaha Crazy
Виж целия пост
# 1 337
Аз категорично се отказах от трето, нема насмогване със самобръсначки и скубачки.  Mr. Green
Колко оригинално..досущ като ника ти. Явно видяло се е, че не си такава с толкова постове, но е супер да припомняш откъде идваш.

По-адекватно би било да посъветваш, с една тоалетна не си прави сметката за трето
Това беше като изхвърляне на чекия върху мокър пясък (извинете за грубия език).
Виж целия пост
# 1 338
Аа, мадафака, нова форумна звизда ли си имаме? hahaha Crazy
Виж целия пост
# 1 339

Аз категорично се отказах от трето, нема насмогване със самобръсначки и скубачки.  Mr. Green
Нали? Щото и то ако е момиче...
И аз така-при три момичета такова кудкудякане ще падне, че пермаментно ще трябва да ходя с тапи в ушите. А и ако третата е такава  ревла като каките си, то басейна мога го пълня само от сълзи и сополи...
Виж целия пост
# 1 340
Единственото лошо, което идва от това хората с пари и власт да има по повече деца е, че това ще доведе покачване броя на учащите и работещи в чужбина българи и ще лиши пенсионната и данъчната система у нас от ценни единици.
Виж целия пост
# 1 341
Аз категорично се отказах от трето, нема насмогване със самобръсначки и скубачки.  Mr. Green
Колко оригинално..досущ като ника ти. Явно видяло се е, че не си такава с толкова постове, но е супер да припомняш откъде идваш.

По-адекватно би било да посъветваш, с една тоалетна не си прави сметката за трето
Това беше като изхвърляне на чекия върху мокър пясък (извинете за грубия език).
Не практикувам подобно нещо, не съм била свидетел. Ами просто си потвърждаваш оригиналната ми мисъл.

А по повод на новата звезда. Глей сига..цоп- пляс- фър- ихаааа...
Виж целия пост
# 1 342
Ох ...  Joy
Виж целия пост
# 1 343
Имаме ли някъде опция във форума за сформиране на фен-клубове на отделните потребители?
Виж целия пост
# 1 344
Имаме ли някъде опция във форума за сформиране на фен-клубове на отделните потребители?
А имаме ли някъде във форума опция за подреждане на потребители по групи? Да не ги затруднявам в началото бих предложила две групи, досадни и интересни. Горе-долу знам кого да чета в зависимост. Досадните ги прескачам, но защо да губя време в скениране на имена. Нека автоматично отиват във фолдър, като поща.
Да; тази пот*рибителка е доста скучна, винаги казва това, което ще е приемливо за по-голям кръг. Сигурно после се кефи колко много  потребители се съгласяват с него, Ах миличко средностатистическо...ах ах

 или средностатистическа ах ах ох...
Ма земи си направи едни цици поне..Акъла ти то е ясно, ма циците подлежат на модификация ма. Или си в период на вътрешно усъвършенстване и нямаш кинти..да, разбирам.  Пиши. Пиши във форума, там те обичат. Мен сега не ми се занимава (Оле, тая кака мога да я знам от форума....)

Simple Smile)
Виж целия пост
# 1 345
Това последното не е за мене, по циците разбрах  Joy

Абе от къде се навъдиха такива напоследък чалдисани по калъп. Все едно някой е пуснал някакви ботове.
Виж целия пост
# 1 346
... от къде се навъдиха такива напоследък чалдисани по калъп. Все едно някой е пуснал някакви ботове.
Ако разбирах твоя език, възможно щях да успея да отговоря откъде са "чалдисани", но за съжаление нямам представа какво означава "чалдисани". В телефона ми излиза "час  икони" като предложение.

Какво имаш предвид, да не си сбъркал/а нещо с икони
Виж целия пост
# 1 347
... от къде се навъдиха такива напоследък чалдисани по калъп. Все едно някой е пуснал някакви ботове.
Ако разбирах твоя език, възможно щях да успея да отговоря откъде са "чалдисани", но за съжаление нямам представа какво означава "чалдисани". В телефона ми излиза "час  икони" като предложение.

Какво имаш предвид, да не си сбъркал/а нещо с икони

Иска да ти каже, че не си много в час.  Joy
Виж целия пост
# 1 348
На мен цици ми не трябат. Нека има поне нещо, което не ми е перфекто, че аман от завистници.
Ти, Vodena, не може да не го разбираш, нали? И за циците, и за завистниците. Знам те аз, че сме си еднакви с тебе.

Гушки, мило, и мерси, че ме разбра.  Heart Eyes
/бахтитъпачкитевтояфорумеднанеможедабъдекатомендобречетисепояви/
Виж целия пост
# 1 349
NinoTino, и аз се изгубих: по кого е помията?

Когато цитирате данни на НСИ, имайте предвид, че те не предлагат кросиране по етнос (мургавост), затова и Сливен води Simple Smile. Отделно, през 2011 г. преброителите са преброили и много живущи в чужбина българи ( Rolling Eyesплащало се е на "калпак", не на реално преброяване, лично съм свидетел как "преброиха" свекърва ми два пъти).

Няма да дискутирам "традиционния" модел с работещия мъж и жената домакиня, защото аз съм от другия полюс - тази с бизнеса и трите деца.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия