Табу ли е третото дете в България и защо?

  • 207 141
  • 6 328
# 1 350
Е, и какво като Сливен води по етнос? Нима реално нямат по повече деца?

Защо все пак София столица е с най-малко деца в семейство, а доходът на глава е най-висок в страната?

***
Относно доколко коректно са преброили хора, живеещи в чужбина или някой по два пъти - все си мисля, че статистиката ни е по-добра от тази на Гърция и дава реални данни.

Виж целия пост
# 1 351
Nino, не си слагай повече цици, молим ти се... Crazy


***
Относно доколко коректно са преброили хора, живеещи в чужбина или някой по два пъти - все си мисля, че статистиката ни е по-добра от тази на Гърция и дава реални данни.


Питай  новата специалистка по еволюцията tooth
Виж целия пост
# 1 352
То препоръката май не беше за мене, но така или иначе няма къде  Laughing Както и да го погледна. Освен на гърба да си тура едни.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 353
В някои европейски държави, чрез много деца се демонстрира соц. статус.

Кои са тези страни? Всъщност вярно, че има по-социални страни, в които това си е работа и издава определен статус.
Виж целия пост
# 1 354
В някои европейски държави, чрез много деца се демонстрира соц. статус.

Кои са тези страни? Всъщност вярно, че има по-социални страни, в които това си е работа и издава определен статус.
Именно ,но за някой щом това е повод за гордост , няма да спорим Wink
Виж целия пост
# 1 355
Покрай тая тема без да съм архитект ми дойде наум схема на къща, в която да има отделен вход за децата и отделна част от двора. Вход, до който има помещение за деконтаминация, оставяне на кални обувки и дрехи за игра, както и директен подход към детските стаи, без да се минава през представителната част на къщата.
Виж целия пост
# 1 356
Покрай тая тема без да съм архитект ми дойде наум схема на къща, в която да има отделен вход за децата и отделна част от двора. Вход, до който има помещение за деконтаминация, оставяне на кални обувки и дрехи за игра, както и директен подход към детските стаи, без да се минава през представителната част на къщата.
Че то си има. В страните с традиция за прислуга си има заден вход за слугите и децата.
Виж целия пост
# 1 357
Покрай тая тема без да съм архитект ми дойде наум схема на къща, в която да има отделен вход за децата и отделна част от двора. Вход, до който има помещение за деконтаминация, оставяне на кални обувки и дрехи за игра, както и директен подход към детските стаи, без да се минава през представителната част на къщата.

И ако може шумоизолация между двете части. Имало го е в турските богаташки къщи. Жените с децата в харема, а агите в сарая...
То препоръката май не беше за мене, но така или иначе няма къде  Laughing Както и да го погледна. Освен на гърба да си тура едни.  Mr. Green
Да. Да. Да.
Идеално е при танцуване на блус. Ако си мъж де...
Виж целия пост
# 1 358
Покрай тая тема без да съм архитект ми дойде наум схема на къща, в която да има отделен вход за децата и отделна част от двора. Вход, до който има помещение за деконтаминация, оставяне на кални обувки и дрехи за игра, както и директен подход към детските стаи, без да се минава през представителната част на къщата.

Без да имаме прислуга си имаме отделен вход за децата, че и за нас понякога. Стаята/помещението се нарича mudroom и е точно с такава цел - да не влизаш през главния вход с мръсни, кални обувки. Оставят се в mudroom-а. Там ни висят и палтата. Обръщам внимание къде живея и каква част от годината е "мокра".
Виж целия пост
# 1 359
Мамасита, ако измислиш как от 65 кв. панелен апартамент да направиш три спални, ще имаш принос към раждаемостта.
Виж целия пост
# 1 360
Мамасита, ако измислиш как от 65 кв. панелен апартамент да направиш три спални, ще имаш принос към раждаемостта.
Банята-кухня. Килера-баня. Кухнята -спалня. И ето-станаха две спалните в 65-те квадрата. Виждала съм го с очите си това!
 За третата спалня не знам-трябва още въображение...
Виж целия пост
# 1 361
Гери, проблемът е, че не на всякъде има килер, а и броя на тоалетните също е проблем; брой тоалетни:брой обитатели
Виж целия пост
# 1 362
Мамасита, ако измислиш как от 65 кв. панелен апартамент да направиш три спални, ще имаш принос към раждаемостта.
Банята-кухня. Килера-баня. Кухнята -спалня. И ето-станаха две спалните в 65-те квадрата. Виждала съм го с очите си това!
 За третата спалня не знам-трябва още въображение...

Остъкляваш терасата, разбира се! Ако трябва, дострояваш над нея.
Виж целия пост
# 1 363
Кухнята се изнася в коридора. Холът става дневна и спалня за родителите. Кухнята и предишната спалня- детски стаи. Ако има и някой балкон за усвояване, направо си става палат.

Виждала съм така преустроен двустаен 65 кв. апартамент.
Виж целия пост
# 1 364
Да, балконите трябва да се усвоят; може там да се сложат тоалетните или спалните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия