Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 345
Точно първите трийсетина страници дразнят, после се свиква, после си влизаш в книгата с гръм и трясък и накрая не искаш да свършва  Peace Хареса ми и на мен
Виж целия пост
# 346
Здравейте,

Вихър през ключалката и Огън издирвам.
Прекрасно би било ако някой ги сподели. Доколкото виждам първото заглавие го има в ел. вариант, но Огън засега май не се намира? newsm78
Виж целия пост
# 347
"Огън" е прясно преиздадена; съмнявам се, че ще се намери в ел.вариант толкова скоро.
Виж целия пост
# 348
Здравейте,

Вихър през ключалката и Огън издирвам.
Прекрасно би било ако някой ги сподели. Доколкото виждам първото заглавие го има в ел. вариант, но Огън засега май не се намира? newsm78
Дай мейл, за да ти изпратя "Вихър през ключалката".
"Огън" е прясно преиздадена; съмнявам се, че ще се намери в ел.вариант толкова скоро.
Моето издание е от преди няколко години, но въпреки това я няма в ел. вариант. В читанка са качени почти всички негови книги, но тази така и не я качиха. Не знам защо.
Виж целия пост
# 349
След доста дълга пауза започнах "Сияние" по препоръки от други съфорумки. Прочела съм 60-тина страници и започна да ми става интересна Peace Преди време четох "То" в подобно време - есента, по време на дъжд и вятър ... Явно това е най-подходящото време за мен за четене на Кинг Heart Eyes
Виж целия пост
# 350
Може ли и на мен "Вихър в ключалката" в електронен вариант.
Обаче аз прочетох "Вълците от Кала" и ще започвам "Песента на Сузана" - има ли смисъл да я чета  newsm78
Виж целия пост
# 351
А защо да няма, нали тя е следващата поред?
Виж целия пост
# 352
 В списъка е преди Вълците, а аз вече ги прочетох, затова питам.
Виж целия пост
# 353
Аз четох книгата дълго след като завърших цялата поредица, то я  нямаше май още като четох тъмната кула. Много ми хареса и изобщо не ми пречеше това, че не съм я чела своевременно.
Ако искаш дай майл на ЛС
Виж целия пост
# 354
Аз четох книгата дълго след като завърших цялата поредица, то я  нямаше май още като четох тъмната кула. Много ми хареса и изобщо не ми пречеше това, че не съм я чела своевременно.
Аз, преди да започна Вълците, реших да я потърся, но не много усърдно - в два-три сайта я нямаше. Реших, че след като е писана 7 /?/ години по-късно, едва ли ще е от голямо значение точно кога ще я прочета.
Но след като я споменахте, реших да си  поискам. Иначе често надзъртам тук, но не съм много по писането /във форума изобщо/.
Виж целия пост
# 355
В списъка е преди Вълците, а аз вече ги прочетох, затова питам.

След Вълците е Песента на Сузана. Peace
Виж целия пост
# 356
В списъка е преди Вълците, а аз вече ги прочетох, затова питам.

След Вълците е Песента на Сузана. Peace
Ох, чак сега се върнах да си прочета поста, за да престана да се чудя защо ме разбираш погрешно  Joy
Аз през цялото време се тюхкам за "Вихър в ключалката", но така съм го написала, че се разбира друго.
Сега, благодарение на Angel_Dust, имам Вихъра и ще я прочета преди "Песента на Сузана".
Виж целия пост
# 357

Аз в момента чета Гробище за домашни любимци. В началото съм, но за сега не съм кой знае колко впечатлена.

Тази книга ме разтресе из основи, никога няма да я препрочета, ужасяваща ми е Confused. Но пък гениална!

Прочетох Мистър Мерцедес, хубава е, но нещо финалът ми се стори набързо скалъпен.

Сега продължавам с Тъмната кула - казвате, че след Песента на Сузана е Изгубени гласове?
Виж целия пост
# 358
Гробището и на мен ми беше някак ... Бледнееща, нищо че преди нея бях чела само "То". Почти до последно я усещах така, но може би ден след като я приключих в мен се загнезди едно такова странно, потискащо чувство, което продължава и до днес щом се сетя за нея. Решила съм да я препрочета някой ден, или по-скоро някоя вечер, защото май тогава ще ми въздейства по-добре. А предишното усещане го отдавам на това, че явно не съм я чела в точния момент Peace
Виж целия пост
# 359
Хоп....да се цопна при вас... Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия