Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 360
Здравейте, отдавна не съм се записвала, но ви следя, а и Стивито си чета.  Heart Eyes Колегите ми подариха ваучери за книги за РД и сега мисля да си взема Огън, а по нататък и Finders Keepers (незнам как ще е преведено на български). Някой знае ли кога точно ще излиза?   bouquet
Виж целия пост
# 361
ами май трябва скоро сравнително да се появи - есен-зима...може би до коледния панаир на книгата...да се надяваме. Поне така май бях чела назад, че е планувана.
Виж целия пост
# 362
Много жалко за Адриан Лазаровски...
Виж целия пост
# 363
Много жалко за Адриан Лазаровски...
Да, много ...   Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 364
Момичета, никога не съм си падала по Кинг, или поне така си мислех, защото едно време четох То, Кери и там подобните ужасии и никак не ми допаднаха
Сега прочетох 11/22/63, Зеленият път, Дългата разходка и започнах Сияние, но последната не ми допадна като видях накъде бият нещата...сега почнах Под купола и ми харесва много
Може ли да ми препоръчате кои други от книгите му НЕ са ужаси, че да ги избягвам
Канех се да чета и поредицата за Тъмната кула, но никак неми допадна началото и засега няма да я чета
Виж целия пост
# 365
♥ HAPPY ♥  - Разбира се : Бягащият Човек; Джойленд; Особени Сезони; Дума Ки; Сблъсък; Мистър Мерцедес; Гняв; Момичето, което обичаше Том Гордан; поредицата  Тъмната Кула, Възкресяване, Торба с Кости; Сърца в Атлантида; Колорадецът
За писането: Мемоари на занаята ми беше страхотно приятно също да чета, нищо, че не е роман Wink
Общо взето не са по-ужасни от Дългата разходка и 11/22/63
Под купола ми беше много харесала, но пък финала за мен беше голямо разочарование, дано при теб не е така Wink
Доктор Сън, нищо че е продължение на Сиянието, не бих го сложила в графа ужаси също...

 
Много жалко за Адриан Лазаровски...
да почива в мир...
Виж целия пост
# 366
Благодаря ти
Не е лесно да се ориентирам, доста са различни
Виж целия пост
# 367
Ами...почвай ги наред, според наличност и настроение Simple Smile В повечето от тях все пак има и  по някоя по-лека или по-силна свръхестествена(да я наречем) нотка (както и в 11/22/63 и в Под купола)...но все пак аз не ги причислявам към  ужасите му, някой може и на друго мнение да е. Wink
Виж целия пост
# 368
Ох, не съм с и довършила мисълта, трудно ми е да се ориентирам по заглавие и описание коя е "само" ужаси, както му викам аз, като Кери, и коя е "по-така", като Зеленият път.
Та твоя списък ще ми е идеално от полза  Hug Много добре си ме разбрала
Виж целия пост
# 369
♥ HAPPY ♥  - Разбира се : Бягащият Човек; Джойленд; Особени Сезони; Дума Ки; Сблъсък; Мистър Мерцедес; Гняв; Момичето, което обичаше Том Гордан; поредицата  Тъмната Кула, Възкресяване, Торба с Кости; Сърца в Атлантида; Колорадецът
За писането: Мемоари на занаята ми беше страхотно приятно също да чета, нищо, че не е роман Wink
Общо взето не са по-ужасни от Дългата разходка и 11/22/63
Под купола ми беше много харесала, но пък финала за мен беше голямо разочарование, дано при теб не е така Wink
Доктор Сън, нищо че е продължение на Сиянието, не бих го сложила в графа ужаси също...


Към този списък бих добавила също Долорес Клейборн- много любима моя книга, Рита Хейуър и изкуплението в Шоушенк, Мъртвата зона, Зъл мрак, угаснали звезди.
Виж целия пост
# 370
Долорес Клейборн не съм я чела, Шоушенк е в Особени сезони, за това не съм я писала отделно. Зъл мрак... мда, тя наистина е тежка и мрачна, но не точно ужаси...
Чудех се за Неизживени спомени, но като цяло не я харесах кой знае колко, може би за това я пропуснах.
Виж целия пост
# 371
Привет. Да се запиша в темата въпреки, че скоро не съм чела нищо от С.К.
Провокира ме това заглавие "Момичето, което обичаше Том Гордан". Това нещо ново негово ли е или? А също и 11/22/63. Новели ли са?

А аз вчера случайно научих за загиналия преводач Адриан Лазаровски.

Гробището... брилянтна. Ходиш като ударен после.
Виж целия пост
# 372
Момичето, което обичаше Том Гордан не е много нова-2000 е издадена у нас, малък роман си е, за едно дете, което се изгубва в планината.
11/22/63 си е доста обемен роман, много е хубав, догодина трябва и сериал да пуснат по него, ще го чакам с нетърпение.
На 22 ноември 1963 в Далас отекват три изстрела, президентът Кенеди загива и светът се променя. Възможно ли е да се върне лентата назад? Какво щеше да се случи, ако Кенеди беше оцелял?

Отговора ще намерите в новия драматичен роман на Стивън Кинг. Главният герой се впуска в безумна (и безумно възможна) мисия, като се връща в миналото и предотвратява един от най-разтърсващите атентати в историята на човечеството.
Виж целия пост
# 373
11/22/63 е наистина много добра  Grinning Изчетох я като зомби, на един дъх
Виж целия пост
# 374
Аз много харесах "Момичето, което обичаше Том Гордан", не е от 'ужасните му', но и не и от най-харесваните май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия