Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 450
Здравейте отново! Simple Smile
Аз си чета редовно Кинг. В момента чета сборника "Всичко е съдбовно 14 мистерии" стигнала съм до разказа "Всичко е съдбовно" прескочих разказа "Сестричките на Елурия" не можа да ме грабне този разказ и това е Sad .Доктор Сън си чака реда за четене .  Вчера  си купих книгите "За писането:Мемоари на занаята", "Особени Сезони" и "Годината на върколака" и ме чакат и тях да ги почна но незнам кога ще стане това  Rolling Eyes Sad   33uu 33uu Преди да почна сборника прочетох книгата"22 ноември 1963" страхотна книга  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
Окей, значи търсим уестърнски изглеждащ актьор на около 40-50, да? Дано не само ние го търсим, а и каастингаджиите на филма...  Laughing

На мен все Андрю Линкълн от Ходещите мъртви ми се върти в главата за Роланд. Дългунест, синеок, може да е страшен, може да е добър. Sunglasses

Някой знае ли кога ще излиза на български Finders Keepers? Измислиха ли превода на заглавието вече? Laughing
Виж целия пост
# 452
Ох, и той се натовари с багаж покрай зомбитата.  Mr. Green Не е много дългунест, но физиономията е започнал да я докарва.  Laughing Аз обаче винаги ще виждам в него Рик Граймс, та не знам за Роланд...

Подхванах последната Кула. Heart Eyes
Виж целия пост
# 453
Окей, значи търсим уестърнски изглеждащ актьор на около 40-50, да? Дано не само ние го търсим, а и каастингаджиите на филма...  Laughing

На мен все Андрю Линкълн от Ходещите мъртви ми се върти в главата за Роланд. Дългунест, синеок, може да е страшен, може да е добър. Sunglasses

Някой знае ли кога ще излиза на български Finders Keepers? Измислиха ли превода на заглавието вече? Laughing

"Търси се" е преведено заглавието, но няма още корица. Чакаме го в началото на декември - информация от сайта на Плеяда  Peace
Виж целия пост
# 454
Благодаря ти, unchita! Значи таман за Коледа, страхотно. Simple Smile

 Пуц, след предложенията им за Хавиер Бардем и Ръсел Кроу (?!) съм притеснена какво (кого) ще измислят.  Grinning
Виж целия пост
# 455
Ай, аз Кроу го мислех за друг герой, евентуално Калахан. Разбирам те.  Mr. Green
Виж целия пост
# 456
Аз да си призная след като гледах последния Бонд, реших, че Даниел Крейг е моя Роналд.  Mr. Green
Еретично ми е изказването,знам, ама като съм пристрастна.  Laughing
Имаше един близък кадър с него и очите му бяха идеалното студено синьо. И си викам - ей тва е.  Grinning
Виж целия пост
# 457
Има един актьор, който пък е "моят" Роланд. И аз пристрастна като Kingfan, но да ви го покажа  Flutter

Скрит текст:
Виж целия пост
# 458
То и аз съм пристрастна, ама няма да си показвам фаворита, щото даже не е синеок.  hahaha

Крейг всъщност не би бил лош избор, като се замисля... Thinking

Кали, кой е този?
Виж целия пост
# 459

Kim Coates
Виж целия пост
# 460
Аха. Не го познавам, но подхожда, да.
Виж целия пост
# 461
Утре излиза:

Виж целия пост
# 462
Завърших "Сияние" преди няколко дни. Хареса ми, малко ми напомни на "То" и нямам търпение да ми мине почивката и да продължа с втора част Peace Дано не ме разочарова.
Виж целия пост
# 463
Да не би да е продължението на Мистър Мерцедес?!
И как историята се развива 35 г. по-късно!?
Виж целия пост
# 464
 Party Party Party то е Simple Smile
В озон даже е на промо https://www.ozone.bg/product/tarsi-se/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия