Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 435
Младичък е за Роланд, да. За Еди става обаче Flutter.
Виж целия пост
# 436
Да, има някак лекомислена физиономия с потенциал за помъдряване.  Mr. Green

Да вмъкна, че "Песента на Сузана" е великолепна дотук.
Виж целия пост
# 437
Изненадващо добре изглежда. Все още имам известни притесненя относно Франко, дано този път не се прави на твърде артовско интересен.
Виж целия пост
# 438
Не му познавам творчеството, но се надявам да не оплескат работата, че страшно я обичам тази книга.
Виж целия пост
# 439
Младичък е за Роланд, да. За Еди става обаче Flutter.

И аз това си помислих  Peace


За Роланд трябва да изберат някой сух и задължително синеок. Ако аз правех кастинга  Laughing щях да се спра на Ед Харис или Виго Мортенсен.

Много ме дразни филм по книга, която съм чела и актьорът няма и бегла физическа прилика с персонажа.
Веднага се сещам за недоразумението Джоан Уоли Килмър /беше прекрасна Сорша в Уилоу/, в ролята на Скарлет. Едва издържах първа серия, въпреки че нямах големи очаквания и не съм правила паралел с класическия филм.
Виж целия пост
# 440
О, да, Виго става Grinning.
Виж целия пост
# 441
И Ед Харис също  Flutter Heart Eyes
Но се съмнявам да се "хвърлят" на големи актьори  Confused
Поне да изберат такива, които могат да играят, а не някакви протежета на някого, които само да се разхождат в кадър и да блещят очи.

Много ме дразни филм по книга, която съм чела и актьорът няма и бегла физическа прилика с персонажа.
Веднага се сещам за недоразумението Джоан Уоли Килмър /беше прекрасна Сорша в Уилоу/, в ролята на Скарлет.
Докато те четох, се сетих за Джон Сноу в "Игра на тронове". Толкова пък да няма нито една допирателна с литературния си персонаж. Да не говорим колко зле играе  ooooh! Crossing Arms
Виж целия пост
# 442
Виго едва ли ще вземат, влачи много властелински багаж.  Mr. Green Иначе би бил чудесен избор, да. Ед Харис не мина ли шейсетте?  Thinking

Най-големият шок за мен беше една чернокоса, нервозна, ужасна Никол Дайвър в екранизация на "Нежна е нощта", която ми причини доживотна травма. И сега, като се сетя, получавам тик.
Виж целия пост
# 443
... която ми причини доживотна травма. И сега, като се сетя, получавам тик.
Joy Joy Joy

Ед е на 65 години точно  Peace
Виж целия пост
# 444
която ми причини доживотна травма. И сега, като се сетя, получавам тик.
Joy Laughing
Ед е плешив... и малко старичък Embarassed.

П.П. Между другото, какво става с Читанка, защо не се отваря Confused?
Виж целия пост
# 445
При мен се отваря  newsm78
Виж целия пост
# 446
Вярно много е остарял Ед  Confused

И при мен се отваря Читанка. Вчера имах проблем със свалянето на определена книга, но днес си я изтеглих безпроблемно. Но през телефона нищо не мога да свалям от известно време. Няколко пъти го ресетвах и не става.
 
Виж целия пост
# 447
която ми причини доживотна травма. И сега, като се сетя, получавам тик.
Joy Laughing
Ед е плешив... и малко старичък Embarassed.

П.П. Между другото, какво става с Читанка, защо не се отваря Confused?
И при мен не се отваря, като търся "моята библиотека", но като потърся конкретен автор или заглавие на книга, нямам проблем.
Виж целия пост
# 448
Изобщо не знам що се смеете, аз страдам. Това ако е Никол, аз съм водорасло.  Crossing Arms

Окей, значи търсим уестърнски изглеждащ актьор на около 40-50, да? Дано не само ние го търсим, а и каастингаджиите на филма...  Laughing

Виж целия пост
# 449

И при мен не се отваря, като търся "моята библиотека", но като потърся конкретен автор или заглавие на книга, нямам проблем.
Благодаря ти, така се отвори сега bouquet
Странно, преди си влизах спокойно първо в сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия