Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 286
  • 737
# 240
А колко е доставката за София? Grinning И изисква ли се някаква предварителна регистрация или направо от бутон Купи?
Виж целия пост
# 241
А колко е доставката за София? Grinning И изисква ли се някаква предварителна регистрация или направо от бутон Купи?

За една книга обикновено е под 3 лв. (2,87 гледам, че съм плащала последните пъти), за повече бройки се вдига малко, но със стотинки.
За регистрацията нямам спомен дали е задължителна, но тя така или иначе отнема малко време.
Виж целия пост
# 242
А колко е доставката за София? Grinning И изисква ли се някаква предварителна регистрация или направо от бутон Купи?

В началото нямах регистрация, поръчвах си без такава.
Виж целия пост
# 243
Благодаря Просто се чудя и не виждам бутон за регистрация, за това питам...
Виж целия пост
# 244
Благодаря Просто се чудя и не виждам бутон за регистрация, за това питам...
Като отидеш в страницата на Сиела ще видиш бутон "Вход". Долу в ляво има "Създаване на нова акаунт". Там може да си направиш регистрация.
http://www.ciela.com/ciela_books/customer/account/login/
Виж целия пост
# 245
Благодаря Просто се чудя и не виждам бутон за регистрация, за това питам...
Като отидеш в страницата на Сиела ще видиш бутон "Вход". Долу в ляво има "Създаване на нова акаунт". Там може да си направиш регистрация.
http://www.ciela.com/ciela_books/customer/account/login/
Мерси! Embarassed
Виж целия пост
# 246
Много ми допадна "Възкресяване". Пак е далеч от ранния кървав и ужасяващ Кинг, но е много хубава книга. Имах няколко почивни дни и си я прочетох на спокойствие  Sunglasses
Виж целия пост
# 247
Благодаря за линка и .. аз си я поръчах, без регистрация, като гост, 2,88 лв. за София със Спийди.
Виж целия пост
# 248
Много ви благодаря за информацията   bouquet
Поръчах си Възкресяване и Марсианецът. Може да се поръчва като гост, без регистрация, а доставката ми излезе 3 лв. със Спиди.  Grinning
Нямам търпение да си получа книжките.
В момента чета Джойленд и почти съм я преполовила. Когато я прочета продължавам с Възкресяване. Party Party

Няма друг като Краля  Hug
Виж целия пост
# 249
Благодаря и аз за информацията! Подготвих си регистрация и поръчах точно в 00:01!  bowuu Laughing Laughing Laughing Обикновено си ги издирвам в магазините втора употреба и ги спазарявам на около десетина лева по-дебелите книжки. Повечето са нови, излагани на витрини или стояли по складове. Ама друго си е да ти доставят директно от книжарницата! Grinning Тази обаче никога не ми е попадала, така че наистина съм много благодарна, че споделихте.  bouquet
Виж целия пост
# 250
И аз ще си поръчам "Възкресяване"  Flutter
А какво се случва ако не ме намерят на адрес?
Виж целия пост
# 251
Отива в офиса на куриера  Peace

И аз поръчах  Mr. Green МноУ съм Хепи  Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Отива в офиса на куриера  Peace

Има и вариант за пренасочване - когато получите СМС с номера , обаждате се на СПИДИ да си уговорите друг ден/час.
Аз така си пренасочих миналата седмица  "Полиция" -та на Несбьо  Peace
Виж целия пост
# 253
Ее, супер, много се радвам Simple Smile Благодаря ви за отговорите   bouquet И аз поръчах "Възкресяване"-то плюс "Кутия с форма на сърце" - да видим малкият как се представя  Wink
Виж целия пост
# 254
Ооо и "Кутията" ми хареса на мен, и "Рога", все се надявах и другата му да издадат на нашия пазар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия