Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 286
  • 737
# 315
Вихър през ключалката я има в електронен формат.

Sparks - Може би Дума Ки бих ти препоръчала за следваща. Последно Възкресяване  четох, също никак не е лоша книгата. Ако обичаш крими - Мистър Мерцедес... Общо взето надали с някоя ще сгрешиш кой знае колко.

Зъл мрак... много ми допадна, Огън си я пазя за морето, че ми е на хартия и да не си дърпаме киндъла с дечко Simple Smile
Виж целия пост
# 316
... да не си дърпаме киндъла с дечко Simple Smile


Усмихна ме. Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Angel_Dust, Вихър през ключалката я няма безплатно в електронен вариант на български език. Поне където съм търсила, не съм я открила. Аз това имам в предвид. Другите се намират без проблем. Пък и много не ми е проблем - не съм почнала да чета още Тъмната кула. Може би ще почакам да се появи някъде и тогава ще почвам поредицата.
Виж целия пост
# 318
Вихър през ключалката я има в електронен формат.

Sparks - Може би Дума Ки бих ти препоръчала за следваща. Последно Възкресяване  четох, също никак не е лоша книгата. Ако обичаш крими - Мистър Мерцедес... Общо взето надали с някоя ще сгрешиш кой знае колко.

Благодаря ти! Може би ще взема Отмъстителите или Играта на Джералд.
Виж целия пост
# 319
Ich_Will_ - ами не знам колко лесно се намира, но на мен ми я прати съфорумка Wink може би в мейлбукс да я има нямам идея.
Виж целия пост
# 320
Angel_Dust, Вихър през ключалката я няма безплатно в електронен вариант на български език. Поне където съм търсила, не съм я открила. Аз това имам в предвид. Другите се намират без проблем. Пък и много не ми е проблем - не съм почнала да чета още Тъмната кула. Може би ще почакам да се появи някъде и тогава ще почвам поредицата.
Мога да ти я пратя.
Виж целия пост
# 321
Ако не е много нахално, може ли и на мен да я пратиш? Flutter
Иначе в момента съм на края на Клетка. Прочетох и Град Отчаяние и Възкресение, като второто повече ми хареса.
Виж целия пост
# 322
Скоро ще има абсолютно всички книги на Кинг в ел формат. ДО една.
Виж целия пост
# 323
Официална продажба ли? А моби формат ще има ли или пак само епъбове със защити?
Виж целия пост
# 324
Официална продажба ли? А моби формат ще има ли или пак само епъбове със защити?
Не, по-скоро за читанка.инфо
Виж целия пост
# 325
Жалко, но все пак е хубава новина... все се надявам един ден не само за Кинг, а изобщо у нас всички книги да станат достъпни в електронен вариант и то в повече формати, така че да стават за всички четци, че човек да си му е кеф и да си ги купува...
Виж целия пост
# 326
Зарових се във въпросната читанка, но не знам като какъв файл да тегля книгите. Embarassed Иначе инсталирах Куул Рийдър, ако това има знаение.  newsm78
Виж целия пост
# 327
Давай в епъб например  Peace
Виж целия пост
# 328
Давай в епъб например  Peace
ОК, мерси! Peace
Виж целия пост
# 329
Взех си Мистър Мерцедес Simple Smile ще видим кога ще я почна и дали ще ми хареса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия