Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 420
И на мен така повече би ми харесало. В сериал е твърде голяма опасността да се отплеснат по неприятни начини.
Виж целия пост
# 421
https://variety.com/2015/film/news/matthew-mcconaughey-dark-towe … _nonce=e5c047016e

Тук споменават 13 януари 2017 като евентуална дата.
Виж целия пост
# 422
Да, тъкмо това гледах, че ми се запали любопитството. Видях и че преговорите с Бардем били замразени, дано не е временно. Нищо против човека, но просто не е Роланд.

Много забавна дискусия тече в имдб кой да играе Еди. Laughing
Виж целия пост
# 423
Попаднах на това,  Heart Eyes Още от сега се облизвам. Дано да приеме. Praynig Която и от двете, дано да приеме.
"Матю Макконъхи е получил предложения за две от главните роли в „Тъмната кула“ – най-дълго продължаващият опит на Холивуд да пренесе на голям екран фентъзи поредицата на Стивън Кинг, която той сам описва като свой „магнум опус“."
http://www.ploshtadslaveikov.com/matyu-makkonahi-v-tamnata-kula-po-stivan-king/
Виж целия пост
# 424
 Laughing Мег, нали това обсъждахме с Кафе с мед преди два дни.

За Роланд е прекалено по холивудски красив. Crossing Arms
Виж целия пост
# 425
Страшно ми е неприятен Матю Маконъхи. Дано никога не играе в нищо по Кинг  Crossing Arms
За мен Роланд изглежда като младия Клинт Истууд
Виж целия пост
# 426
И за Стивън Кинг така изглежда, нали той е визуалният прототип. За жалост няма как да го подмладят с трийсет години.
Виж целия пост
# 427
Laughing Мег, нали това обсъждахме с Кафе с мед преди два дни.

За Роланд е прекалено по холивудски красив. Crossing Arms
Старост, нерадост, Пуц. Само Хавиер Бардем съм запомнила. За  Истууд си права, но може да вземат сина му. Не знам като актьор как е, но е почти като баща си на младини.
Виж целия пост
# 428
Хм... Дай да видя. Thinking
Виж целия пост
# 429
И на мен Макконъхи ми е доста неприятен. Принципно не харесвам тънки черти у мъже. Но за Уолтър става, той трябва да е мазно-изписано-отблъскващ.
Виж целия пост
# 430
На мен като цяло ми е много трудно да си представя  тъмтана кула филмирана...които и да са актьорите, някак все ми се струва, че ще е разочарование, не знам защо.  Laughing
Виж целия пост
# 431
На мен като цяло ми е много трудно да си представя  тъмтана кула филмирана...които и да са актьорите, някак все ми се струва, че ще е разочарование, не знам защо.  Laughing
Защото книгата е много силна, развинтва въображението, а това няма как да се предаде в един прост филм. Сигурно затова...
Виж целия пост
# 432
Вероятно, а и колкото и  филми да направят, все нещо ще сдъвчат, пропуснат и т.н. дори и да е  грандиозно направен сериал пак не я виждам екранизацията, да стане достатъчно добре.
С доста по-добро чувство чакам сериите на 11/22/63 там по-малко има какво да оплескат.
Виж целия пост
# 433
Заповядай. Много бачкане днес, сега влизам във форума.
http://www.dnes.bg/zvezdi/2013/09/19/skot-istuud-ne-poluchavam-v … o-nagotovo.199826
Виж целия пост
# 434
Тийзър за 11/22/63.

Мерси, Мег. Много млад за Роланд, нищо, че прилича на баща си.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия