Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 480
Леле, 24 лв за книга с мека корица няма и 500 страници... Thinking

В Плеяда цената е 16,80 лв.: http://www.pleiadbooks.com/books/2-/126-  Wink
Виж целия пост
# 481
Леле, 24 лв за книга с мека корица няма и 500 страници... Thinking

В Плеяда цената е 16,80 лв.: http://www.pleiadbooks.com/books/2-/126-  Wink
Внимавайте със сайта на Плеята. Веднъж поръчах от тях, те си извикали куриер в офиса да ми вземе книгите и платих 8 лева за доставка.
Виж целия пост
# 482
Определено е безбожно скъпа доставката им. Повече от Плеяда няма да поръчвам нищо.  Peace
Виж целия пост
# 483
Тук има доставка 2,99, ако вземеш отще нещо, ще е изгодно, само за една книга не...https://www.e-zona.bg/product/tarsi-koyto-nameri-nego-Stivan-King-23065
Но всички книги са с 20-25% намаление, аз взех доста и ми излезе изгодно.
Виж целия пост
# 484
Аз чакам Панаира и от там ще си взема "Търси се".
Плюс още една камара запланувани  Crazy
Виж целия пост
# 485
Тук има доставка 2,99, ако вземеш отще нещо, ще е изгодно, само за една книга не...https://www.e-zona.bg/product/tarsi-koyto-nameri-nego-Stivan-King-23065
Но всички книги са с 20-25% намаление, аз взех доста и ми излезе изгодно.
в момента и в Ozone има 20%, там доставката е безплатна.
Виж целия пост
# 486
Определено е безбожно скъпа доставката им. Повече от Плеяда няма да поръчвам нищо.  Peace

Това за доставката не го знаех, аз съм пазарувала директно от офиса им на площад Славейков в София, там също ми признаха намалението от сайта. Това преди половин година обаче. Peace
Виж целия пост
# 487
Ето го отговора на Плеяда за доставката на книгата във Варна:
"Здравейте,
Цената до Варна, врата-врата, за ДиД експрес е 7.80 лв.
Еконт - 8.61 лв.

Ако желаете направете поръчката и с обикновен мейл.
Нужни са вашите имена, пълен адрес и телефон.
Книгите са с отстъпка 30%.

Поздрави от Плеяда."
отстъпката е безсмислена за поръчка от сайта.
Ще си купя книгата от книжарница, дано е хубава като "Мистър Мерцедес".
Виж целия пост
# 488
Аз си я поръчах през Ozone за 19.20. Най-добрият вариант ми се видя, но там промоцията вече изтече.
Виж целия пост
# 489
А дали Сиела няма да я пуснат за гласуване във Фейсбук? Аз ще изчакам.
Виж целия пост
# 490
Аз чакам Панаира и от там ще си взема "Търси се".
Плюс още една камара запланувани  Crazy

Дано има там някакви отстъпки, аз миналата година така го чаках този базар, накрая нищо нямаше отстъпки, само от егмонт получихме подарък, за изхарчена сума, допълнителна книжка.
Виж целия пост
# 491
А дали Сиела няма да я пуснат за гласуване във Фейсбук? Аз ще изчакам.
Сиела не спряха ли тази игра?  newsm78
Нещо ми се върти в главата, че бяха писали за прекратяване на инициативата, заради злоупотреби с фалшиви акаунти.

Ейнджъл, права си. Миналата година беше някакъв фарс с тези отстъпки. Максимумът беше около 5-10% и то не на всички щандове  Confused Искрено се надявам тази година да не е така.
А как ме сърбят ръцете за "Търси се"!
Виж целия пост
# 492
Що бре? Аз Възкресяване си я взех от Пролетния и си беше 20% отстъпката.
Виж целия пост
# 493
Ми не знам що...аз за миналия коледен говоря, тогава ме интересуваха 4 щанда и това беше положението. На някои други имаше дребни отстъпки, не  много изкушаващи в крайна сметка и то на определени неща... абе нещо много ме беше разочаровал. (може би зависи и какво точно гледа и търси човек)
5 до 13 декември ще видим как ще е тази година.
Виж целия пост
# 494
Да, по принцип са малки отстъпките, на някои щандове 10%-15%, на други хич. То си е направо подигравка. Аз дебна промоциите по разни сайтове и си взимам книгите по-изгодно.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия