Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 285
  • 737
# 495
Елате във Варна да видите на тъй наречената "Алея на книгата" какво става. Отстъпки 5-10%, намалени книги по 5 лева, които са главно любовни романи.
Виж целия пост
# 496
А дали Сиела няма да я пуснат за гласуване във Фейсбук? Аз ще изчакам.
Сиела не спряха ли тази игра?  newsm78
Нещо ми се върти в главата, че бяха писали за прекратяване на инициативата, заради злоупотреби с фалшиви акаунти.

Да, точно заради това я спряха.
Виж целия пост
# 497
Във Варна си имаше 20% на повечето щандове  Rolling Eyes Отделно кошовете с книги за по 5 лева, но аз там си имам чудни находки, които са много далеч от любовни глупости. Спомням си само от щанда на Колибри се разочаровах с техните 10%, аз така или иначе си имам такава отстъпка за всичко с книжарницата на Сиела с клубната карта.
Аз лично не съм очарована от "Търси се".
Виж целия пост
# 498

451 градуса по Бредбъри (антология)
https://dracusmagazine.wordpress.com/2015/11/26/451-%D0%B3%D1%80 … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Сборникът, който може да бъде поръчан от горния линк (или закупен от НДК по време на панаира), включва 30 отличени творби от български автори, вдъхновени от Рей Бредбъри.
Аз също участвам с нов разказ на ужаса ("Есенните хора"), така че - купувайте и четете (:



Кинг за Бредбъри:
Цитат
Ray Bradbury wrote three great novels and three hundred great stories. One of the latter was called 'A Sound of Thunder.' The sound I hear today is the thunder of a giant's footsteps fading away. But the novels and stories remain, in all their resonance and strange beauty.
Виж целия пост
# 499
deadface, имаш ли представа дали на същия щанд ще могат да се намерят и други книги, издадени от Дракус?
Набелязаните книги за купуване от Панаира главоломно растат  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 500
Да - антологията "Вдъхновени от Краля" и книгите на Явор. Може и други, но за тези знам със сигурност.
Виж целия пост
# 501
"Вдъхновени от Краля" я имам. Искам да си взема "Пепел от мрак".
Ще посетя щанда със сигурност.
Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 502
Новини за Роланд...
Виж целия пост
# 503
Изчетох на един дъх Възкресяване, спойлер:
Скрит текст:
Как спореед вас тълкувате края на книгата? Полудява ли, къде отива главния герой? Завършва ми малко... непълно
Виж целия пост
# 504
Изчетох на един дъх Възкресяване, спойлер:
Скрит текст:
Как спореед вас тълкувате края на книгата? Полудява ли, къде отива главния герой? Завършва ми малко... непълно

Отворен край, като в "Гробище за домашни любимци"  Mr. Green

Добре си търсим ние синеок Роланд, ама сега спрягат и Idris Elba /добре, че не е потвърдено/  Shocked Shocked Shocked
http://www.theguardian.com/film/2015/dec/10/idris-elba-stephen-k … tthew-mcconaughey

Ако го изберат, то за ролята на Сузана спокойно могат да вземат Джесика Частейн, Бриджит Фонда или Скарлет Йохансон  Crossing Arms
Виж целия пост
# 505
 Shocked Shocked Shocked
нямам думи.
Виж целия пост
# 506
Ееее, ненененеНЕ!!!
Откачиха ли тия хора?  #Crazy
Ако изберат такъв екземпляр за Роланд със сигурност ще изгубят многобройна аудитория.
Виж целия пост
# 507
Е, стига бе ooooh!. Това ако не е пак криворазбрана антирасистка кампания, те пък на!
Виж целия пост
# 508
Остава и гей да е Wink
Виж целия пост
# 509
 Joy Joy Joy Joy Медиите се чудят какви глупости да пишат. Очаквам да обявят, че Мадона ще е Сузана hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия