За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 645
  • 755
# 240
Нещо полезно за четене- имаше такива въпроси по-напред в темата
http://tattooartistmagazineblog.com/2015/04/18/info-graphic-basi … how-and-how-much/   

Аз имам само две от обратната страна на лявата китка. Харесвам нашарени тела,въпреки че аз няма да се правя така. Имам идея за една ,която ще ми е последна- Бастет,но завоалиран. Трябва да реша къде ще бъде,мястото,което си бях избрала се оказа неподходящо за дребните детайли и сега си мисля за друго такова
Виж целия пост
# 241
Идвам, за да се оплача от прекрасния ми късмет  Party  Вчера ходих да си пробивам трагуса  и ме отрязаха  #Cussing out Как щяло да зарасне, било много плътно мястото Flutter Не съм дошла, за да ми даваш акъл премесен с поглед "нещо ти прещраква в мозъка"  Crossing Arms След това отидох в студиото, където си пробих езика. Беше заключено  Crazy Убиха ми желанието от всякъде и реших да не пробвам в трето студио. Бях много ядосана  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Идвам, за да се оплача от прекрасния ми късмет  Party  Вчера ходих да си пробивам трагуса  и ме отрязаха  #Cussing out Как щяло да зарасне, било много плътно мястото Flutter


 Laughing hahaha
Смятай колко опит имат в тази сфера... Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 243
Според тях май пиърсинг се прави само на меките части. Още като влезнах ме питаха "първа или втора дупка"  Shocked След тези думи ми стана ясно, че няма да го бъде  Whistling
Утре или други ден ще се пробвам в още едно студио. Стискайте палци да е отворено, и да не ме отхвърлят Mr. Green
Виж целия пост
# 244
В кой град живееш,че ми стана интересно?
Виж целия пост
# 245
От Пловдив съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Не се учудвам на нищо вече.
Моя приятелка искаше да си направи индъстиъл .Отиде,жената в студиото и каза,че "такова нещо не е правила" и " не знае къде да дупчи". Mr. Green Моята дружка,хвана един химикал,положи си две точки,като ориентир къде трябва да я продупчат и госпожата и го направи с пистолет за обеци. Grinning
Виж целия пост
# 247
С пистолет на хрущял  Shocked

Вчера се сетих една приятелка къде си проби веждата, та се наканих да е там. Да, ама не. Студиото го нямаше. По пътя видях друго студио, влизам аз "Ами той човека, дето прави пиърсинги го няма."  hahaha
Надявам се тази година да ви се похваля с обичка.  Whistling
Виж целия пост
# 248
Същото преживях в БГ последно с козметиците - нелюбезни, невъзпитани, непрофесионални - ми няма я сега, ми не съм чувала аз такова нещо, а не ся няам време... Crazy Crazy
Виж целия пост
# 249
С пистолет на хрущял  Shocked

Да.  Mr. Green Е тва' е истински професионалист.
Масова некадърност.
Виж целия пост
# 250
Няма как да не се похваля с моята първа татуировка. Вчера беше събитието. Много съм доволна от крайния резултат.
Първата снимка е буквално след завършването й. На втората снимка изглежда доста по-светла, но светкавицата на телефона я освети повечко  Embarassed

Скрит текст:

Виж целия пост
# 251
Да ти е честита  Hug
Виж целия пост
# 252
Честитоо  Hug
Виж целия пост
# 253
Много е хубава! Поздравявам те за смелостта! Много харесвам големи татуировки, но едва ли някога ще си направя...  bouquet
Виж целия пост
# 254
Благодаря ви. Направо не мога да й се нагледам и нарадвам Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия