За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 647
  • 755
# 255
Честит татус.Много ми харесват орхидеите.  Heart Eyes
 И аз съм с ново попълнение ,от две седмици насам . Моето е по-простичко,обаче си го харесвам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Аз обожавам орхидеите. Невероятно красиви цветя. И всяко цветче на татоса си носи своето значение, заедно разбира се и с имената на децата.

Може ли да ви задам малко тъпи въпросчета, но наистина вече ми е неудобно да звъня на мацката дето ми я прави. Откакто ми я направи все нещо я питам. Хем подробно я разпитвах, ама все едни въпроси ми се въртят в главата дето и аз се чудя защо  Embarassed. И постоянно чета за грижата за новонаправени татоси и съвсем вече се обърквам. Та въпроса ми е - колко време се отделя тая лимфна течност. Заради нея се мия по три пъти на ден с вода и сапун. Мажа се сигурно по 5-6 пъти на ден. Татоса го направих на 15.10. Притеснявам се да не би аз нещо да правя не както трябва.
Виж целия пост
# 257
И аз много ги харесвам.И като цветя,и на рисунка.
При всеки организъм е различно.На мен,например, при направата на всеки нов татус , само ми "сълзи" мястото,за около 3-4 дни . Нормално е,не се притеснявай.Грижи се за нея,както са ти казали и ще спре от само себе си.
Виж целия пост
# 258
И аз много ги харесвам.И като цветя,и на рисунка.
При всеки организъм е различно.На мен,например, при направата на всеки нов татус , само ми "сълзи" мястото,за около 3-4 дни . Нормално е,не се притеснявай.Грижи се за нея,както са ти казали и ще спре от само себе си.

ОК. Благодаря ти.
Иначе спазвам стриктно това, което ми каза.
Виж целия пост
# 259
Най-важното е да го пазиш,докато заздравее.Щом се грижиш за него,другото ще си дойде на мястото.  Peace
Виж целия пост
# 260
честито,и браво за мястото,нбе е като да не боли там Laughingможеш да мажеш и повече пъти не се притевснявай,важно е да не хване коричка.след 3 дни ще е добре,аз мажа 10 дни да съм спокойна.
Виж целия пост
# 261
Страхотна татуировка, поздравления  bouquet
Виж целия пост
# 262
Много готин татус Heart Eyes Да ти е честит

Момичета трябва ми добър татуист във Варна. От миналата година съм решила за номер 3, но забременях и реших, че ще изчакам. Е момента дойде, ама ми трябва някой добър, че мацето дето прави предните две избЕга в София. Искам дракон на горната част на ходилото (знам, че не всеки рисува всичко и навсякъде)
Виж целия пост
# 263
Kira, препоръчвам ти това студио. Двама братя са. По принцип са доста ангажирани, така че вероятно ще ти дадат час за след няколко месеца. Ако това не те притеснява си заслужава чакането.  Peace
http://www.tattoo-alien.net/contact.php
Виж целия пост
# 264
Скрит текст:
ето го и моето мъничъко,семпло попълнение.

Виж целия пост
# 265
http://prikachi.com/images.php?images/844/8411844J.jpg   Ето я моята,другите нямам снимки. Laughing
Виж целия пост
# 266
Kira, препоръчвам ти това студио. Двама братя са. По принцип са доста ангажирани, така че вероятно ще ти дадат час за след няколко месеца. Ако това не те притеснява си заслужава чакането.  Peace
http://www.tattoo-alien.net/contact.php
Да, и аз чух и четох добри отзиви за братята. Тъкмо бях решила да ходя да се преправям и повтарям, и установих наличието на гадните кожни образувания на крака ми, за които писах по-назад. Дерматологът ми каза, че трябва да изчакам 2-3 месеца. Мрън. Crossing Arms
Виж целия пост
# 267
MidnightStar,готино тату.  Peace Много харесвам цветя,като цяло,на татуировки. Следващата ми я замислям да бъде именно такава.
Виж целия пост
# 268
Мерси аз не харесвам цветя хич JoyТук не е и запълнена само контура е.Но нямам други снимки подходящи да покажа;Все са от морето и съм по гол гъз,а целта не е такава Laughing
Виж целия пост
# 269
Цветна ли си я правила ? Много са свежи цветята,придават женственост,според мен.
Орежи каквото не искаш да показваш и пускай снимки.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия