За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 647
  • 755
# 375
Здравейте мили дами!

Изчела съм всичко, поздравления на всички вас!

от миналото лято имам нова втора идея какво да направя, решила съм да отида и при Людмил (в студиото в София) да доразвием и скицираме нещата Simple Smile Трябваше малко по-рано да се задвижа, но едно местене и ново жилище се случи, сега едни лекари ме чакат и надявайки се след тях всичко да е ок и да се се захващам Simple Smile Виждам, че повечето от вас са доста отзивчиви. Тъй като съм решила да е цветна, дайте малко отзиви и мнения - някъде прочетох "неподдържана" ? Не разбирам какво се има предвид. Информацията в страницата на Magic Needle Tattoo актуална ли е? Нямам търпение и дано не е наложи да го отлагам чак за есента, ако са прекалено заети Sad

Благодаря ви много, предварително!
Виж целия пост
# 376
Какъв стил си избрала? Людмил не е много по цветното.
Виж целия пост
# 377
Може да не е по цветното, но определено има доста добри попадение. Конкретна техника не мога да назова. Не искам да има очертания, а цветовете да се сливат. Картината ми е в главата и не съм много сигурна дали ще успея да я опиша, (а именно профил на глава на кон, долната част да прелива като основа на дърво, а над главата различни сенки, наподобяващи листа). Може за някой да се стори "цапаница", но лично на мен това ми допада. Затова искам и първо да се консултираме с него, ако той ме убеди да променим цветовете, макар че не отстъпвам Simple Smile плюс може да даде евентуално насока и идея за пейзажа около главата. Приемам и ваши интересни идеи и предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Може да не е по цветното, но определено има доста добри попадение. Конкретна техника не мога да назова. Не искам да има очертания, а цветовете да се сливат. Картината ми е в главата и не съм много сигурна дали ще успея да я опиша, (а именно профил на глава на кон, долната част да прелива като основа на дърво, а над главата различни сенки, наподобяващи листа). Може за някой да се стори "цапаница", но лично на мен това ми допада. Затова искам и първо да се консултираме с него, ако той ме убеди да променим цветовете, макар че не отстъпвам Simple Smile плюс може да даде евентуално насока и идея за пейзажа около главата. Приемам и ваши интересни идеи и предложения Simple Smile
Кажи му каква ти е идеята и го остави той да ти направи крайния проект. Но по-скоро може да не е цветна цялата, а само един от елементите. Аз лично предпочитам черно-бели. Но имай предвид, че и часове не се запазват толкова лесно, така че отиди възможно по-скоро, за да има време да ти направи проекта.
Виж целия пост
# 379
Записвам се при вас Simple Smile
Имам час при Петя за края на май...чакам от януари,още малко остана  Mr. Green
ще покривам две малки неща на китката Peace
Виж целия пост
# 380
Моят час мина вчера. Беше много емоционално изживяване. През цялото време си мислех колко болезнено ще бъде, а всъщност надмина очакванията ми. Много ми хареса, хареса ми и крайния резултат. Абе толкова развълнувана бях, искам пак  Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Дам, ясно ми е за часовете...ще гледам още тази седмица след лекарите да се ориентирам натам.
Иначе или цялата цветна, или цялата черно-бяла.
Благодаря! Хубав уикенд от мен Simple Smile

Може да не е по цветното, но определено има доста добри попадение. Конкретна техника не мога да назова. Не искам да има очертания, а цветовете да се сливат. Картината ми е в главата и не съм много сигурна дали ще успея да я опиша, (а именно профил на глава на кон, долната част да прелива като основа на дърво, а над главата различни сенки, наподобяващи листа). Може за някой да се стори "цапаница", но лично на мен това ми допада. Затова искам и първо да се консултираме с него, ако той ме убеди да променим цветовете, макар че не отстъпвам Simple Smile плюс може да даде евентуално насока и идея за пейзажа около главата. Приемам и ваши интересни идеи и предложения Simple Smile
Кажи му каква ти е идеята и го остави той да ти направи крайния проект. Но по-скоро може да не е цветна цялата, а само един от елементите. Аз лично предпочитам черно-бели. Но имай предвид, че и часове не се запазват толкова лесно, така че отиди възможно по-скоро, за да има време да ти направи проекта.
Виж целия пост
# 382
Ти спомена лекари.
Може ли да попитам при какви оплаквания, Не бива да се татиураш?
Виж целия пост
# 383
Fervor Много готини бухалчетата!

Моят час предстои на 1.4. и съм много нетърпелива вече! Чакам го този човек да дойде отново в България вече от година и успях да си запиша последния му свободен час тук.  Mr. Green
Виж целия пост
# 384
Ето да се похваля и аз:

http://prikachi.com/images/375/8721375d.jpg
Виж целия пост
# 385
Страхотни бухали,
Мариета, боли ли там? ??
Виж целия пост
# 386
Я да ви питам нЯщо. Татуировката се обели сравнително бързо, вече ми е 9ти ден, не ме сърби и се махнаха кожичките. Като цяло не ми е създавала никакви проблеми. Но някак седи зацапа извън самата татуировка. Защо така? Като сянка е и ме дразни.
Много хубава композиция с пеперудките, свежо и цветно.  Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Я да ви питам нЯщо. Татуировката се обели сравнително бързо, вече ми е 9ти ден, не ме сърби и се махнаха кожичките. Като цяло не ми е създавала никакви проблеми. Но някак седи зацапа извън самата татуировка. Защо така? Като сянка е и ме дразни.
Много хубава композиция с пеперудките, свежо и цветно.  Mr. Green
Ако нещо те притеснява отивай при татуиста за корекция. Мен така ме дразнеше една сянка, която в последствие коригирах.
Виж целия пост
# 388
Здравейте отново, момичета!

Бях при Людмил, страхотен професионалист, страхотно отношение! Много съм нетърпелива, но запазихме час чааааккк за 13.06.2016 г. Каза месец преди датата и след нея никакво слънце, солариуми и т.н. (което няма да е трудно, аз не съм фен така или иначе). Не изтъкна като някакъв проблем това, че ще е вече лято, самият той предложи тази дата (а и до тогава е зает). И просто голямо мазане с висок фактор и поддръжка ще правя след това, но като че ли съм лекооо притеснена. Ама дет се вика, ако трябва никакво печене дори на морето и покрита ще стоя, само за да си я запазя. Някакви съвети, препоръки, мнения?

Благодаря !
Виж целия пост
# 389
Аз също имам подобни тревоги,моят час е за края на май,но целият юни ще съм на море,а татуса ще е на място,което трудно ще скрия...Освен за хубав крем с висок фактор,друго не се сещам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия