За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 647
  • 755
# 390
Здравейте отново, момичета!

Бях при Людмил, страхотен професионалист, страхотно отношение! Много съм нетърпелива, но запазихме час чааааккк за 13.06.2016 г. Каза месец преди датата и след нея никакво слънце, солариуми и т.н. (което няма да е трудно, аз не съм фен така или иначе). Не изтъкна като някакъв проблем това, че ще е вече лято, самият той предложи тази дата (а и до тогава е зает). И просто голямо мазане с висок фактор и поддръжка ще правя след това, но като че ли съм лекооо притеснена. Ама дет се вика, ако трябва никакво печене дори на морето и покрита ще стоя, само за да си я запазя. Някакви съвети, препоръки, мнения?

Благодаря !
Той правилно Ви е посъветвал. Никакво излагане на слънце на татуса. Дори и да се маже, не е желателно да е под пряка слънчева светлина.
Виж целия пост
# 391
Благодаря!

На такова място е, че мога да сложа шал или някаква дреха по време на морето, да увия Simple Smile хихихи, нямам търпение да ви се похваля!

Успещна седмица на всички

Здравейте отново, момичета!

Бях при Людмил, страхотен професионалист, страхотно отношение! Много съм нетърпелива, но запазихме час чааааккк за 13.06.2016 г. Каза месец преди датата и след нея никакво слънце, солариуми и т.н. (което няма да е трудно, аз не съм фен така или иначе). Не изтъкна като някакъв проблем това, че ще е вече лято, самият той предложи тази дата (а и до тогава е зает). И просто голямо мазане с висок фактор и поддръжка ще правя след това, но като че ли съм лекооо притеснена. Ама дет се вика, ако трябва никакво печене дори на морето и покрита ще стоя, само за да си я запазя. Някакви съвети, препоръки, мнения?

Благодаря !
Той правилно Ви е посъветвал. Никакво излагане на слънце на татуса. Дори и да се маже, не е желателно да е под пряка слънчева светлина.

Виж целия пост
# 392
Страхотни бухали,
Мариета, боли ли там? ??

Не е болка за умиране Wink
Виж целия пост
# 393
Абсолютно категорично реших, че искам татус  Mr. Green

Проблема е, че много харесвам един изключително комерсиален татус със символа на безкрайността. Опитвам се да харесам и друг и като че ли успях да си набележа още 1-2 неща. Сега остава въпроса къде и дали мога да го направя докато кърмя  newsm78
Виж целия пост
# 394
През уикенда е тату експо в НДК,ако някой незнае Peace
Виж целия пост
# 395
Безкрайността е комерсиален, да, но и аз си имам и за  мен значи страшно много. Направихме си го заедно с най-добрата ми приятелка преди година и половина и не съжалявам грам. Ако ти харесва, прави го и не се притеснявай.  Peace

Къде не знам дали питаш като място при тялото или при кой татуист. Това символче пасва на доста места по тялото, а за татуист бих ти препоръчала да разгледаш поне няколко в твоя град и да обърнеш внимание дали правят чисти и хубави линии - все пак безкрайността най-вероятно ще ти е само контур, ако не добавиш нещо друго.

Кой ще ходи на тату експото този уикенд?  Heart Eyes
Аз ходя всяка година вече от 3-4, да не говорим, че и организаторите са от Плевен, откъдето и аз съм родом и при тях съм си правила повечето неща. Тяхната организация  на събитието винаги ми е допадала повече от тази на тату феста (в 4км).
Виж целия пост
# 396
Аз също имам комерсиална татуировка.... перо с птици. Не съжалявам и си я харесвам страшно много Simple Smile
Каквото ти харесва и както ти харесва.. това е най важното...  Peace
Виж целия пост
# 397
Под 'къде' имах предвид място от тялото. Мисля че с моята професия няма да седи добре на натрапчиво видно място (акушерка съм). Обмислям под ключицата, така хем униформата ще го крие, хем в ежедневието може да се вижда.


А по въпроса с кърменето дали има някой запознат?!
Виж целия пост
# 398
Под 'къде' имах предвид място от тялото. Мисля че с моята професия няма да седи добре на натрапчиво видно място (акушерка съм). Обмислям под ключицата, така хем униформата ще го крие, хем в ежедневието може да се вижда.


А по въпроса с кърменето дали има някой запознат?!

До колкото знам,докато кърмиш не е добре да си правиш татус.Скоро точно това говорихме с моя татуист,понеже го питах дали жена му има и той каза,че има,но иска още,но сега кърми и не става.
Виж целия пост
# 399
За кърменето честно казано не съм търсила, но гледах татуирането по време на бременност  Whistling И се каза, че  не е хубвао да се прави голяма на торса ... но аз ще се нарисувам след като родяЧ кърмя или не- ще се набоцкам
Виж целия пост
# 400
Муууушшшииии като ти знам страха от иглите...... аз чакам да родя и да си довърша едната на китката и тази на глезена
Виж целия пост
# 401
 Laughing интересното е, че при татуто не ми е проблем и не ме боли почти изобщо! Виж... пиърсинга на езика гоискам от години сама тази игла ... оф... само тя ме спира... ако можеше всеки път като ми взима кръв да излизам с татуировка... щеше да е супер
Виж целия пост
# 402
Аз намирам вземането на кръв за по-неприятно от татуирането. Пак зависи от мястото, разбира се. При татуирането психическата нагласа е друга, там има желание.
Виж целия пост
# 403
Предната седмица ми взимаха кръв и ме заболя. В пъти повече от татуирането. Вярно, местата и чувствителността бяха различни, но определено предпочитам татус пред кръвна проба  Mr. Green
Знакът на безкрайността и аз го бях харесала в концепция с имената на децата. Но не можах да измисля вариант ако се появи и номер 3  Joy Пък и мм ме помоли и той да "присъства" на татуса, не само децата  Crazy
Виж целия пост
# 404
Ето това ми харесва на 100% и мястото и татуса, направо само за него мисля . Мисля обаче само първите буквички , а ако са имената умувам дали на латиница или на кирилица  Rolling Eyes

Скрит текст:



Това също ми допада, но някак не мога да се влюбя


Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия