За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 645
  • 755
# 420
Я дайде малко повече инфо за този Людмил, в случай че ме раздруса неудържимо вдъхновението докато съм на родна почва  Flutter
Виж целия пост
# 421
Здравейте,за Бургас да препоръчате някой?
Виж целия пост
# 422
Я дайде малко повече инфо за този Людмил, в случай че ме раздруса неудържимо вдъхновението докато съм на родна почва  Flutter
https://www.facebook.com/pages/Liudmil-Vasilev-Magic-Needle-Tatt … /1411568772437224
Сам си прави проектите. Студиото е страхотно.Намира се на ул.Уилям Гладстон 20-22.
Виж целия пост
# 423
Благодаря много!
Виж целия пост
# 424
Аз щях да искам ФБ страниците на олд скул татуистите, но се ядосах на тоз Цеко... Mr. Green
Виж целия пост
# 425
Ами провери тези, които ти предложих, или отскочи уикенда до НДК да видиш повече татуисти. Момчил и Димо обаче май няма да са там тази година.

Fervor, снимката е буквално на 1 ден, така че това леко оцветяване е мисля самата кожа, която е леко зачервена. Ако татуировката ти е зараснала (обелена напълно, чувства се като нормална кожа) спокойно може да си я миеш и търкаш, доколкото ти е комфортно.
Виж целия пост
# 426
Т.е. мога да тръкна вече по-сериозно? Не се бели отдавна, не ме сърби или да дразни. Просто видях, че и при теб го има този (де)ефект и реших да питам до колко е нормално и кога да очаквам да се изчисти.
Виж целия пост
# 427
Ами провери тези, които ти предложих, или отскочи уикенда до НДК да видиш повече татуисти. Момчил и Димо обаче май няма да са там тази година.


Няма начин, не живея в БГ.
Виж целия пост
# 428
Не се притеснявай изобщо, Fervor! Аз моите на китката и зад ухото като ги направих, в буквалния смисъл след 4 часа хванах нощния влак за Бургас и на сутринта се редих на опашка за концерт на Годсмак (  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ) ... то не беше пот, прах, залепнала коса, бира, Йегери, трева, ожулване и одраскване (по погрешка разбира се, но и повечето неща нямаше как да ги избегна) ... и татусите са си супер все още! Следмица след това започнах да си се къпя и трия с луфата нормално и навсякъде! Дори съм забелязала, че трия повече около и самите татуировки... искам кожата да е като ... бебешко дупенце (но не смръдливо  Laughing )  Flutter
Виж целия пост
# 429
https://mobile.facebook.com/profile.php?id=1111467084
Момчил
Виж целия пост
# 430
Гледам при този Момчил си е правил един мой съученик татуси и неговите са доста добри! Ще си ги букмаркна и двамата! 10х
Виж целия пост
# 431
Т.е. мога да тръкна вече по-сериозно? Не се бели отдавна, не ме сърби или да дразни. Просто видях, че и при теб го има този (де)ефект и реших да питам до колко е нормално и кога да очаквам да се изчисти.
Мацка, дай снимка да видим за какво зацапване говориш.
Виж целия пост
# 432
В сравнение с първия ден, се е позачистило това зацапване, но има още какво да се желае
Скрит текст:
Виж целия пост
# 433
http://prikachi.com/images/202/8752202m.png
Аз се спрях на това сърце за гърба. Известно време я бавих, заради карантина от скарлатина.
Но ако го направя центално между плешките, после дано има възможност да се доизмисли цял гръб.
Виж целия пост
# 434
Мерси, не е моят човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия