За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 643
  • 755
# 435
Като цяло, хубаво рисува, но аз не бих искала такова нещо върху мен.
Не знам защо неговите татуси ми напомнят книгата " 1984 "
Аз пак да питам, при какво положение, не е хубаво да се прави татус
Пример:
При настинка или при отоци?  Вие сте написали бременност,кърмене. .
Виж целия пост
# 436
Като цяло, хубаво рисува, но аз не бих искала такова нещо върху мен.
Не знам защо неговите татуси ми напомнят книгата " 1984 "
Аз пак да питам, при какво положение, не е хубаво да се прави татус
Пример:
При настинка или при отоци?  Вие сте написали бременност,кърмене. .
Има много състояния, при които не е препоръчително да се татуираш. Да не си болна, бременна, кърмеща, да нямаш кожни и автоимунни заболявания.
Виж целия пост
# 437
В сравнение с първия ден, се е позачистило това зацапване, но има още какво да се желае
Скрит текст:
За първи път виждам така зацяпана кожата отстрани. Боята до там няма как да се е разтекла подкожно...Ти оди ли при татуста ти да я поглдне?
Виж целия пост
# 438

aria_82,би ли разяснила,защо при автоимунни?аз съм с хашимото и за пръв път чувам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 439

aria_82,би ли разяснила,защо при автоимунни?аз съм с хашимото и за пръв път чувам Rolling Eyes
Специално за Хашимото не знам, но има автоимунни заболявания, при които не е желателно да се вкарва нещо в кожата, защото не се знае как ще реагира организмаът. Принципно може да се направи тест при татуист и да се види дали тялото дава някаква кожна реакция.
Виж целия пост
# 440
Аз също съм с автоимунна болест и нямам никакъв проблем! Дори татусите ги правих преди диагнозата! Смятам,ч е трябва да имаш проблем с кожата, за да не е препоръчително да се боцкаш!
Виж целия пост
# 441
Аз също съм с автоимунна болест и нямам никакъв проблем! Дори татусите ги правих преди диагнозата! Смятам,ч е трябва да имаш проблем с кожата, за да не е препоръчително да се боцкаш!
Да, конкретно за тромбофлибити, кожни имунни заболявание и някои видове ревматоидни артрити може ад даде реакция тялото. Но при всеки е различно.
Виж целия пост
# 442
Здравейте, можете ли да ми препоръчате сайт с голям избор обици за пъпче Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Прибавям настилки и грипове - тялото е отслабено,  а за татуирането и възстановяването ми трябват сили и добра кондиция. Не е трагедия. Имах голяма дискусия с един от татуистите ми и наистина беше прав, че по-бавно и трудно ще се възстановя и от двете неща...
Виж целия пост
# 444
Здравейте, можете ли да ми препоръчате сайт с голям избор обици за пъпче Simple Smile

http://www.darkmoon.bg/
http://www.bodycandy.com/
Виж целия пост
# 445
Благодаря за инфото.
Виж целия пост
# 446
Някой успя ли да отиде на тату феста?
Виж целия пост
# 447
Аз само снимки гледах във фейсбук. Изглежда, както обикновено, голямо събитие, много професионалисти...  Crazy
Виж целия пост
# 448
Аз се чудех до последно, но в крайна сметка не отидох. Хич не бях в настроение събота за социализиране и така. Гледах и аз снимки, струва ми се, че е било готино.

Исках да се запозная с една мацка-татуистка, но ще е друг път.  Crazy
Виж целия пост
# 449
Аз бях,голямото дете се татуира и двата дни!
Беше яко,бира,рок и готини хора Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия