Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 73 129
  • 1 943
# 1 455
Нино, цял ден те чакаме  Hug

Антигона, къде подаряват мопсове да се наредя и аз  Party

Катя, утрепа ме бе момиче  Joy  Joy
Само на който много слуша подаряват  Whistling Ти явно не си  Grinning
Виж целия пост
# 1 456
Нино, цял ден те чакаме  Hug

Антигона, къде подаряват мопсове да се наредя и аз  Party

Катя, утрепа ме бе момиче  Joy  Joy
Само на който много слуша подаряват  Whistling Ти явно не си  Grinning
Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 457
От лекар знам, че АБ се пие минимум 7 дена, а най-добре 10.[/b]
Гита, явно зависи от антибиотика. Моят например е за 3 дни.
Глюкоза ме е страх да давам току-така.

А, да, сега има 3-дневни, аз имах предвид за тези, които по принцип ги дават за 5. Иначе в глюкозата кое те притеснява. Все си мислех, че не е страшна. Ама пък, ако си имаш едно наум, не пречи малко мед, ако успееш да набуташ. Или разтворен във вода да го изпива. Все е нещо. Нормално е, като не й е добре, да няма апетит. Нашата лекарка все ми е казвала да не ги мъча с ядене, но да не ги оставям да не пият вода или други течности.

Ох, Нино, и на мен ми стана мъчно. Дано да си има още години за живеене. До ден днешен се разревавам, като се сетя за бабчето ми. Само при мисълта за нея реввам. Ето сега пак ми заседна на гърлото. И само за нея съм така, не знам защо. По този повод не съм ходила в Каварна от 10г, не искам да ми стъпи кракът на село (те майка и леля продадоха и къщата, де). Не искам да видя чужди хора в нашата си къща, където прекарвах всяка лятна ваканция.


Да бе, да.  Mr. Green нали знаеш какво става от вода с мед?
Виж целия пост
# 1 458
От лекар знам, че АБ се пие минимум 7 дена, а най-добре 10.[/b]
Гита, явно зависи от антибиотика. Моят например е за 3 дни.
Глюкоза ме е страх да давам току-така.

Скрит текст:
А, да, сега има 3-дневни, аз имах предвид за тези, които по принцип ги дават за 5. Иначе в глюкозата кое те притеснява. Все си мислех, че не е страшна. Ама пък, ако си имаш едно наум, не пречи малко мед, ако успееш да набуташ. Или разтворен във вода да го изпива. Все е нещо. Нормално е, като не й е добре, да няма апетит. Нашата лекарка все ми е казвала да не ги мъча с ядене, но да не ги оставям да не пият вода или други течности.

Ох, Нино, и на мен ми стана мъчно. Дано да си има още години за живеене. До ден днешен се разревавам, като се сетя за бабчето ми. Само при мисълта за нея реввам. Ето сега пак ми заседна на гърлото. И само за нея съм така, не знам защо. По този повод не съм ходила в Каварна от 10г, не искам да ми стъпи кракът на село (те майка и леля продадоха и къщата, де). Не искам да видя чужди хора в нашата си къща, където прекарвах всяка лятна ваканция.

Да бе, да.  Mr. Green нали знаеш какво става от вода с мед?

 Thinking Сладка вода? Безвкусен чай? ...... Разхлабително?
Виж целия пост
# 1 459
Знам, че ще ми се смеете ,но да ви призная гледам Хари Потър  Blush
Виж целия пост
# 1 460
От лекар знам, че АБ се пие минимум 7 дена, а най-добре 10.[/b]
Гита, явно зависи от антибиотика. Моят например е за 3 дни.
Глюкоза ме е страх да давам току-така.

Скрит текст:
А, да, сега има 3-дневни, аз имах предвид за тези, които по принцип ги дават за 5. Иначе в глюкозата кое те притеснява. Все си мислех, че не е страшна. Ама пък, ако си имаш едно наум, не пречи малко мед, ако успееш да набуташ. Или разтворен във вода да го изпива. Все е нещо. Нормално е, като не й е добре, да няма апетит. Нашата лекарка все ми е казвала да не ги мъча с ядене, но да не ги оставям да не пият вода или други течности.

Ох, Нино, и на мен ми стана мъчно. Дано да си има още години за живеене. До ден днешен се разревавам, като се сетя за бабчето ми. Само при мисълта за нея реввам. Ето сега пак ми заседна на гърлото. И само за нея съм така, не знам защо. По този повод не съм ходила в Каварна от 10г, не искам да ми стъпи кракът на село (те майка и леля продадоха и къщата, де). Не искам да видя чужди хора в нашата си къща, където прекарвах всяка лятна ваканция.

Да бе, да.  Mr. Green нали знаеш какво става от вода с мед?

 Thinking Сладка вода? Безвкусен чай? ...... Разхлабително?


Разхлабително.
Виж целия пост
# 1 461
Софи , колко вода на колко мен ? Имам лениви черва или каквото е там и да пробвам / ама нищо не ми действа на мен де / .
Виж целия пост
# 1 462
На мен вода с мед не ми действа, когато стомахът ми се е изленивил. Киви и сушени сливи спасяват положението.
Виж целия пост
# 1 463
А какво ще кажете за снега, а?  Зверска работа.

Скрит текст:
СНЯГ ПРЕЗ МАРТ
Д.Дамянов
Когато трябваше, не падна.
Когато би бил красота,
те нямаше... И безпощадно
едва сега ни връхлетя.
Ах, бяла ласка закъсняла,
защо едва сега валиш?
Вместо да топлиш и да галиш,
ти само в миг ще простудиш
душите, пъпките и всичко...
Макар красив и чист макар,
на късната любов приличаш
ти, страшен сняг, ти, сняг през март!


Утре мислех една италианска торта да спретна, да почерпя за 8ми март мъжете в къщата, но и най-вече да си купя повечко цветя - зюмбюли, лалета и фрезии. Ама то с тоя сняг ми иде цял ден Джингълбелс да слушам.

Ще направя един гръцки сладкиш с портокали и натрошени кори за баница.
Щото съм сигурна, че моят ще ми донесе една торба портокали  Mr. Green
Винаги го прави. Дразнел се, че цветята по тия празници ги увеличават, че щели да увехнат и по-добре било нещо здравословно. Така и не свикна, че обичам цветя и за 8ми март. И утре ше излезе, ще си прибере, ще влезе победоносно и ще ме гледа като Александър Македонски след победна битка, но вместо копие в ръка, ще държи торба с портокали  ooooh!
Виж целия пост
# 1 464
Портокали ...  Joy

Нино, радвам се за баба ти, че се подобрява.  Hug

Виж целия пост
# 1 465
Момичета, прегръщам ви силно. Благодаря.

Нино,  браво на бабчето, ще се оправи тя. Хубаво е, че има компания.

Гита, лъвчета трябва да са.

Одри  Hug

Виж целия пост
# 1 466
Нино  Hug от сърце желая баба ти да се възстанови и да си е скоро при вас.
Моята е далеч и ми е много мъчно за нея .
  Тези портокали  Joy Аз пък бих се радвала на портокали - вместо откъснати цветя .
 Виж някой букет с люляк .........обожавам люляк ,ама от моето дърво от градината на баба ми .
Цъфти точно на рожденият ми ден .
Харесвам много Дамян Дамянов.
Виж целия пост
# 1 467
Знаете ли кое е най-хубавото - че нея е страх.

Днес й казах - бабе, щеше да сдадеш фронта, а тя вика - ич не ми дреме! Ама и в очите и лични.
И заради това се успокоих, не бих понесла да я гледам изплашено кутре.
Ванини, има си компания. Много добри бабенца, помагат си. Едната чака правнуче, внучката била с контракции  Laughing Душица.
Утре нашите ще им носят натурален шоколад. Разузнали бабетата, чрез вестник Ретро, че е много полезен.  Mr. Green Дъщерята на едната им занесла още днес. Утре нашите.
А другите баби са с мобилни. И сега и нашата иска телефон  Simple Smile

Ох, аз не ща портокали, ама няма искаш-не искаш.  Laughing
Виж целия пост
# 1 468
И моят мъж не ми подарява цветя за 8-ми март. Носи ми торта Simple Smile
Виж целия пост
# 1 469
Абе Нино  hahaha  Hug Дай да го видим тоя гръцки сладкиш.
Ванини, толкова се радвам, че всичко е наред! И комбинацията е страхотна! Заслужи си да ти оставим Кличко  Laughing Разбрах, че хубава, мъничка и нежничка и че хич не ти личи корема  Hug
Дамите от бургаската среща среща, нещо едно фото ли да качите, що ли!
Мише, тоя мопс много сладък. Аз за френски булдог го помислих в първия момент.
Мър, казах ли ти, че пак ще ходиш на ски  Grinning
Белинда, честита годишнина!  Hug
Жади, остави я Одри какво вика, че само на послушните подаряват. Те хората от мерки за сигурност не ти подаряват сега, че ние всички отсега предполагаме, че Тото ще е дивак  Grinning
И по повод домашните любимци да вмъкна, че обожавам сивите британски късокосмести котки. http://www.catbg.net/domashni/index.php?sta=108&catid=3
Красота просто. Ама ММ за котка не ще и да чуе.
Аз да измрънкам, че малкия не се оправя много много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия