Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 73 101
  • 1 943
# 1 095
Цвети, аз се отписах от темата. Наистина ме психясва.

На мен svettal4o ми обеща Гореща вода за шоколад и нищо не започвам преди нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 096
Белинда, аз моста я четох на хартия и не мога да помогна. Питай в темата за търсене на е-книги.
Виж целия пост
# 1 097
Оф, малкия ми лежи на краката и го усещам как пак вдига висока температура. Не ми дава да мръдна детето. Така му било най-добре.
Виж целия пост
# 1 098
Цвети, аз се отписах от темата. Наистина ме психясва.

На мен svettal4o ми обеща Гореща вода за шоколад и нищо не започвам преди нея  Mr. Green

Добре че ми напомни, Белла. Ходих миналата седмица на вилата, въртях се като обран евреин пред библиотеката, белким се сетя за какво и не можах - забравила съм какво трябваше да търся. Ако отида този уикенд, непременно ще я взема, само дано е там, че аз много раздавам книги и после не помня на кого.
Виж целия пост
# 1 099
Тъй като така или иначе циганите вече са мнозинство при новородените и, ако не бъркам много, при хората до 21-годишна възраст трябва да се намери някакъв начин те максимално бързо да бъдат социализирани - нашите деца ще живеят не с тях, а сред тях.
Познавам много свестни цигани, които работят, децата им ходят на училище. Онези "другите" не ги познавам, обаче ги виждам по улиците и по телевизията. Познавам и няколко български семейства, които живеят като типични цигани, само дето не са в колиба в гетото, а в панелен апартамент.
Виж целия пост
# 1 100
belinda, мисля, че я няма електронна "Невидимият мост" още.

Тази вечер започва новият сезон на "Столичани в повече", мисля, че Лиляна го чакаше с нетърпение.

Цвети, поразтрий го малко с равни части вода (но не студена) и оцет, много бързо действа! По китките, глезените, гушката.... Дано се разминете леко!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 1 101
Кеф, вече сме си вкъщи. Ходихме до Джъмбо за подарък, че ни поканиха на РД от днес за утре. Дъщеря ми си избра една пърдяща възглавничка и сега е великото пръцкане у нас. И съвсем спонтанно взехме един куфар на Кати, купен единствено по показател "външен вид". Подшушнах на мъжа ми, че ние ще отидем да си купим хубав куфар, а той ме обвини в дискриминация по отношение на детето.  Laughing

Аз явно съм пропуснала поста на Нино за бабчето ѝ... Нинке, да се оправя бабето, че да ви радва още дълго време.  Hug
Виж целия пост
# 1 102
Цвети, аз се отписах от темата. Наистина ме психясва.

На мен svettal4o ми обеща Гореща вода за шоколад и нищо не започвам преди нея  Mr. Green

Добре че ми напомни, Белла. Ходих миналата седмица на вилата, въртях се като обран евреин пред библиотеката, белким се сетя за какво и не можах - забравила съм какво трябваше да търся. Ако отида този уикенд, непременно ще я взема, само дано е там, че аз много раздавам книги и после не помня на кого.

Много ще съм ти благодарна  Heart Eyes и аз много раздавах книги и то от на майка библиотеката, направо.пощуря като разбра, защото после не ги върнаха.
Виж целия пост
# 1 103
Цвети ,памучни  чорапки намокрени със смес от вода и оцет -действа . Нашата лична винаги го препоръчва и винаги е имало ефект .
Проблема е ,че моите деца са много капризни и трудно може да ги придумаш да им приложиш такива методи .
Голямата обаче поумня Grinning и не реагира бунтовно като преди ,ама брат й е такъв върл враг на сиропи , мазила и какви ли не илачи и ми е смърт само като чуя  и усетя да се разболява.
   Аман с тези болести.  
  
Виж целия пост
# 1 104
Като тийн доста четях Ремарк, харесваше ми. Сега не знам дали така ще ми хареса, трябва да препрочета някоя книга.
Виж целия пост
# 1 105
...
Тази вечер започва новият сезон на "Столичани в повече", мисля, че Лиляна го чакаше с нетърпение.
...
О, да. Що го гледаме вкъщи.

Оф, на мен ми е схванат вратът и наляво не мога да се обръщам.
Виж целия пост
# 1 106
Жармен, Елени  Hug забърках му веднага адската смес, ама започна много да му се гади от миризмата, та разкарах оцета. Сега само с гладна кърпа го обтривам.
Виж целия пост
# 1 107
Няма ли някой интересен филм по телевизията. Аз и уикенда ще съм при баба поради наличието на грип в другата къща. Ама нямам опция за проверка на програмата в тази стая  Close
Виж целия пост
# 1 108
Да си кажа, че умирам от яд. Мъжът ми е направил греяна ракия и много културно дойде да ме почерпи, но съм на антибиотик и не мога да се отдам на удоволствието.
Виж целия пост
# 1 109
Аз забравих да кажа, че дъщеря ми въпреки че ѝ казах да си стои в къщи, защото е болна, днес отиде на училище. Не знам какво става в това училище, но много ѝ харесва да ходи.  Thinking

От вчера се мъча да готвя един език, който се оказа говежди. Нямаше сваряване това чудо, сега чак приключих с готвенето му.  Tired

Кога почва Като две капки вода?

Тонка, аз съм си купила едно вино, което било специално за греяно, но още не съм си правила. Страх ме е, че ще се катурна на първата чаша.  Laughing Хич ме няма с пиенето напоследък, преди повече даянех. Снощи влязох в един магазин да купувам водка за мъжа ми и продавачът някак много жално ми каза: "Да пиете едно и за мен." Сигурно е на антибиотик човекът или има опасност някоя малтийка да употреби тигана по гърбината му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия