Ама толкова да ги обичам тези цветя! Направо компенсираха неспането последната седмица. Купихме бебешка каша на малкия, че от петък обяви бойкот на яденето, ама елате да видите как набива каша.
Ама толкова да ги обичам тези цветя! Направо компенсираха неспането последната седмица.

.
/


Аз получих орхидея
Изрично бях казала ,че не искам тази година цветя или ако взема поне да са в сакция.Иначе ми е жал ,някой голям красив букет и след 5 дена да го хвърлям
.
(дорева ми се като прочетах за метлата. И моите спомени и от двете ми баби са свързани с активността им. Не мога да разбера, как са се справяли. Не сядаха по цял ден и никога не се оплакваха, а аз съм ужасно мрънкало
).
. И аз ги харесвам, макар че като че ли предпочитам по-едри породи.
. Цветя ще получа от татко и от дядо. 

Няма лошо.Препоръчани теми