София, жк Младост - тема 24

  • 77 809
  • 738
# 120
Спешно ще се наложи да продам имота си в Младост, защото след година-две на никого няма да му се живее в консервена кутия.
Виж целия пост
# 121
Ами сградите имат паркоместа - поне моя е с два етажа даже. По новите сигурно са и с повече. Според мен би трябвало да се полага паркомясто, след като си собственик на апартамент, но не. Да не говоря, че от съседните сгради са си закупили място, гараж или не знам как се води и стоят празни.  Други са загкупили и ги дават под наем.  Ако имаше малко повече справедливост по тези въпроси, нямаше да има проблеми не само тука, ами навсякъде.

+ Сетих се, че има сигурно и семейства с по две коли, поне една от която седи във въпросния подземен паркинг. Другата - на улицата Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Ама тази сграда жилищна ли ще е?!?
На мен ми прилича като МОЛ с бизнес офиси.... newsm78
Виж целия пост
# 123
Ще има и жилища.
Аз съм също на Киприян, в стар блок, контраста наистина е голям, а паркирането е ужас. Мъжът ми само дебне къде да паркира, има едно ужасно блато, където всички се нагъчкват. Защо не го асфалтират направо,ами се сглобяват покрай блатото като тетрис  Tired
Малко ми е неприятно, че за да тръгна към Младост едно, трябва да заобикалям. Новите кооперации са с дворчета с огради и няма как да се мине през тях, освен през една кална поляна.
Виж целия пост
# 124
Мисля, че ще са жилища + офиси и магазини.
Контрастът ще е наистина мнооооооого голям.
Виж целия пост
# 125
Че то и сега в сградата на Крит има и офис, и жилищни части.
Виж целия пост
# 126
Че то и сега в сградата на Крит има и офис, и жилищни части.

Да, но проектът изобщо не е толкова мащабен. Ако изпълнят това, което е показано, комплексът ще е огромен и според мен ще е от американски тип. На панеления фон ще е като оазис в пустинята. Поне такива асоциации ми навява.  Blush
Виж целия пост
# 127
Това ще има на мястото на "Деница".

добре, де...  Thinking
Вие виждате ли толкоз свободно място за един такъв прект? Поне това, което оградиха не предвещава място за целия показан "оазис".  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 128
Това ще има на мястото на "Деница".

добре, де...  Thinking
Вие виждате ли толкоз свободно място за един такъв прект? Поне това, което оградиха не предвещава място за целия показан "оазсис".  Rolling Eyes

Аз преполагам, че се включва и паркинга отзад, а не смея да направя и друго предположение, че да не позная без да искам.
Виж целия пост
# 129
 Честито Възкресение, майчета!
Някой знае ли къде ремонтират детски колички в Младост?
Виж целия пост
# 130
Здравейте, момичета. Можете ли да ми препоръчате зъболекар за 4,5г. дете в района. И дали има дентална клиника работеща с лазер за лечение на кариес пак в Младост.
Виж целия пост
# 131
Препоръчвам д-р Колева: http://mgdentalclinic.com/en/ - много спокойна и внимателна, с чувство за хумор и подход към детето. Наскор осе наложи да работи няколко зъбчета на моя син, детето беше спокойно и по-скоро любопитно, отколкото уплашено. А д-р Колева отговори на всички 1274 въпроса за Чук и Пук Grinning
За лазер - не знам дали имат, но са доста модерни, с всякакво обурудване в клиниката, така че най-добре ги питай директно.
Виж целия пост
# 132
Това ще има на мястото на "Деница".

добре, де...  Thinking
Вие виждате ли толкоз свободно място за един такъв прект? Поне това, което оградиха не предвещава място за целия показан "оазсис".  Rolling Eyes

Аз преполагам, че се включва и паркинга отзад, а не смея да направя и друго предположение, че да не позная без да искам.

Да обновя информацията: заградена е цялата площ от Кауфланд + Деница + цирковата площадка и "тръгва" към пазара. Вероятно и тази площ ще се включи в проекта. С две думи от Кауфланд до Билла и до новата спирка на метрото.
Виж целия пост
# 133
Готино.Таман ще разбият още толкова Малинов.
Виж целия пост
# 134
Здравейте, момичета. Можете ли да ми препоръчате зъболекар за 4,5г. дете в района. И дали има дентална клиника работеща с лазер за лечение на кариес пак в Младост.
Провери и в Алфадент за лазер, там водя сина ми на ортодонт, нямам впечатление от стоматолозите обаче.
http://alphadent.bg/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия