София, жк Младост - тема 24

  • 77 811
  • 738
# 135
Готино.Таман ще разбият още толкова Малинов.

почват и ремонта от ХМС до Цариградско  ooooh!

Съвсем случайно сутринта дочух, че Цирк "Балкански" след Зоната идва в Младост. Ако е заградено всичко около Аско-Деница, къде ли ще се построи циркът?  newsm78
Виж целия пост
# 136
Готино.Таман ще разбият още толкова Малинов.

почват и ремонта от ХМС до Цариградско  ooooh!

Съвсем случайно сутринта дочух, че Цирк "Балкански" след Зоната идва в Младост. Ако е заградено всичко около Аско-Деница, къде ли ще се построи циркът?  newsm78

С/у Общината имаше цирк преди няколко месеца. Може да е там.  Thinking
Виж целия пост
# 137
Много ме зарадва  Mr. Green Там няма място за Балкански срещу Общината.
Виж целия пост
# 138
Пишете, като разберете, къде ще е циркът!  Praynig
Искам да заведа дребния да гледа!
Виж целия пост
# 139
http://www.circus-balkanski.com/news/read/18

Проверявайте си направо в сайта на цирка.
Че аз правех 100 неща и не следях внимателно инфото от ТВ-то. Дано не съм Ви подвела...
Виж целия пост
# 140
Много ме зарадва  Mr. Green Там няма място за Балкански срещу Общината.

Значи като не е там, ни остава да чакаме официална информация.  Mr. Green
На "Балкански" съм ходила на цирковата площадка, която вече (според огражденията) не съществува.


***
С две думи: задава се грандиозният проект.  Simple Smile
Виж целия пост
# 141
Този тип комплекси са много разпространени в Турция,нали такива бяха основните инвеститори ако не се лъжа Grinning.ще го видим.
Виж целия пост
# 142
Цирк Баклански миналата година не беше ли в полето след магазин ХИТ преди аутлета (или там каквото се води)?
Виж целия пост
# 143
Циркът по програма до 26 април и в Зона Б-5, ако идва ще е после, а къде...ще му намерят място със сигурност.
Виж целия пост
# 144
Препоръчвам д-р Колева: http://mgdentalclinic.com/en/ - много спокойна и внимателна, с чувство за хумор и подход към детето. Наскор осе наложи да работи няколко зъбчета на моя син, детето беше спокойно и по-скоро любопитно, отколкото уплашено. А д-р Колева отговори на всички 1274 въпроса за Чук и Пук Grinning
За лазер - не знам дали имат, но са доста модерни, с всякакво обурудване в клиниката, така че най-добре ги питай директно.
Здравейте, момичета. Можете ли да ми препоръчате зъболекар за 4,5г. дете в района. И дали има дентална клиника работеща с лазер за лечение на кариес пак в Младост.
Провери и в Алфадент за лазер, там водя сина ми на ортодонт, нямам впечатление от стоматолозите обаче.
http://alphadent.bg/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/
Благодаря!
Виж целия пост
# 145
Момичета, има ли добри гинеколози в 25-та поликлиника?
Виж целия пост
# 146
Този тип комплекси са много разпространени в Турция,нали такива бяха основните инвеститори ако не се лъжа Grinning.ще го видим.
 

Доколкото чух строежа включва и минаре... newsm78   #2gunfire
Виж целия пост
# 147
Момичета, има ли добри гинеколози в 25-та поликлиника?
Препоръчвам д-р Папукчиев, той ми следи и бременността. Ходила съм и при д-р Мишел в поликлиниката, не знам дали все още работи там, но него категорично не го препоръчвам.
Виж целия пост
# 148
Момичета, има ли добри гинеколози в 25-та поликлиника?
Препоръчвам д-р Папукчиев, той ми следи и бременността. Ходила съм и при д-р Мишел в поликлиниката, не знам дали все още работи там, но него категорично не го препоръчвам.

Д-р Папукчиев!
Много добър и внимателен!!!!  Peace
Виж целия пост
# 149
И аз съм чувала добри неща за Папукчиев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия