София, жк Младост - тема 24

  • 77 811
  • 738
# 150
А аз си търся зъболекар .Ако работи с касата, още по-добре.
Виж целия пост
# 151
Здравейте дами,

Да знаете какво се случва с немския магазин, почти срещу Лидл на Атанас Москов - Младост 4.   Днес видях, че е опразнен.
Виж целия пост
# 152
Продават ли някъде в Младост насипно кристали за топло лепене? Или, ако знаете къде в София има магазин с голям избор Flutter

В Хоби арт магазина съм виждала, но няма особен избор
Виж целия пост
# 153
 #Cussing out Минаре да ми турат! Както го сложат, ще ходя да им го ... бутна  newsm66
Виж целия пост
# 154
Къде видяхте, че ще има минаре? Според мен е измислица...
Виж целия пост
# 155
#Cussing out Минаре да ми турат! Както го сложат, ще ходя да им го ... бутна  newsm66

мноооого просташко изказване
Виж целия пост
# 156
И аз не виждам минарета на картинката:

Виж целия пост
# 157
Преговаряли с общината все още,не е одобрено за сега,но се носят слухове.
Виж целия пост
# 158
Скрит текст:
#Cussing out Минаре да ми турат! Както го сложат, ще ходя да им го ... бутна  newsm66

мноооого просташко изказване

Ами на просташко поведение как да се отговори? Съжалявам, но на мен не ми е приятно да ми налагат чужди виждания и разбирания по този груб начин. Ако в квартала имаше много мохамедани и с допитване до хората в областта се вземе решение, че ще се сложи минаре, аз съм ок. Все пак това си е тяхната религия и ние нямаме право да ги ограничаваме (съответно и те нас).
На мен малко не ми харесва къде са разположили църквата. Можеше просто да обогатят повече манастирчето (или параклиса) "Св. Мина" (нали така се казваше?) Щеше да стане още по-хубаво   Peace
Виж целия пост
# 159
Преговаряли с общината все още,не е одобрено за сега,но се носят слухове.

Сериозно ли вярвате на това?  ooooh! Та те си имат договори - за финансиране на строителството, с бъдещи собственици/наематели ... всеки от тях има правото да се откаже, при големи неустойки за строителя, ако тепърва почне да прави промени в проекта.
Виж целия пост
# 160
Преговаряли с общината все още,не е одобрено за сега,но се носят слухове.

Сериозно ли вярвате на това?  ooooh! Та те си имат договори - за финансиране на строителството, с бъдещи собственици/наематели ... всеки от тях има правото да се откаже, при големи неустойки за строителя, ако тепърва почне да прави промени в проекта.
 


Ок,не споря,надявам се да е грешна информацията  Peace
Виж целия пост
# 161
Знаете ли какво ще има на мястото на бившия "оазис" ("европа")? Някакъв китайски магазин ли?
Виж целия пост
# 162
Знаете ли какво ще има на мястото на бившия "оазис" ("европа")? Някакъв китайски магазин ли?

Да! Но какво точно ще продават, не знам.
Виж целия пост
# 163
Е, как какво? Боклуци.  Mr. Green Ако е от типа на Дензъл, там може да си докараш някой странен вид алергия, само ако минеш покрай магазина.
Виж целия пост
# 164
Момичета, освен до Билла в Мл.1 къде още има Химическо чистене?

Пазарчето отстрани на Билла в Мл.1 унищожено ли е вече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия