Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
Какви са някои рецепти за кашлица?
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
-
Какви са някои рецепти за кашлица?
Освен рецептата с черна ряпа и мед, можете да опитате джинджифил с мед и сок от лимон. Приготвя се лесно - една чаена лъжичка, непосредствено преди консумация, тъй като джинджифилът може да е доста лют. Такива рецепти се използват за лечение на кашлица, а също и инхалации с лайка и сода могат да бъдат полезни.
-
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
За да облекчите дискомфорта по време на бременност, опитайте се да промените позицията си редовно, като ставате и се разхождате след дълги периоди на седене. Използвайте възглавници за сядане и лежане, както и леки масажи и топли вани. Важно е да се консултирате с лекар за персонализирани съвети за облекчаване на дискомфорта. Някои методи за облекчаване на оттока по време на бременност включват консумация на сушени сливи, пиене на топла вода с лимон и използване на лактулоза.
-
Какви са някои начини за облекчаване на болките в кръста и опашната кост?
-
Какво представлява феталният фибронектин (ФМ) и защо се препоръчва?



до сега не съм го карала, но май дойде и това време. Да видим къде ще намери диня, може би в интернационалните магазини ще са докарали някоя мароканска newsm7
То уж бавно и полека, ама си оказва влияние дългото ходене. 
Ние я използвахме само около година, но не беше мръднала изобщо. После обаче я сменихме с лятна. Съжалявам, че я продадохме, ама... Здраве да е!
Да идват топлите месеци, че нямам търпение за домашни плодове!


Е, така и не й обърнах внимание. След като проходи синчето, лека по лека започна да се уморява много повече и от само себе си започна вечер да заспива от умора, играейки си. С времето и на обяд заспиваше от умора и така, докато един ден не си казах - ако не ми потърси да го слагам на гърда, няма да му давам повече, така и не се сети от тогава насам. За протокола - спи в отделна стая откакто сме се прибрали от изписването, кърмен е на поискване и вече от 4 месеца заспива като гушне плюшеното си мече сам в креватчето в стаята си на тъмно. (А тази моята приятелка с "методите на възпитание" не може до тоалетната да отиде през нощта, защото малката се стряска при най-малкото движение в стаята 
