АПРИЛска мама багажа преподрежда, а АПРИЛско бебе хълца и нарежда - Тема 18

  • 31 625
  • 737
# 150
хахаах,Giada, черва викаш Simple Smile Да ти е жива и здрава!
Виж целия пост
# 151
Giada, каква изненада. Да ти е жива и здрава малката принцеса!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 152
Честито на мама Стела, прекрасно име за момче е избрала, от любимите ми Simple Smile

Гиадаааа, как се зарадвах ако знаеш Simple Smile А вчера си пожела да свършва и ето те вече с Калина Simple Smile
Да пишеш повече Simple Smile


Иначе не знам къде сте, но за другите момичета също да кажа, че от края на май или началото на юни ние даваме апартамент в Младост 3, с южно изложение, тристаен.  За повече подробности на ЛС Simple Smile
Jasmin, Вие да не сте канадците под нас, дето все ги няма в БГ? Аз съм в блока до Кауфланд?

Тц, ние сме тук от май 2014 година, и бяхме в блока срещу пазар Мания Wink
Виж целия пост
# 153
Честито на мамите за бебчетата!   bouquet  bouquet
Има ли някоя мама, която ще ражда в окръжна болница (София)?  newsm78
Виж целия пост
# 154
Ехааа започна бебевалежа май  Grinning
Честити бебенца на Giada и Стела!   bouquet Да са живи и здрави и безкрайно щастливи   bouquet

Аз вече съм готова с всичко за бебка и с моята чанта и нямам търпение!  Crossing Arms  Mr. Green
Това пък време няма ли да спре вече с тези снегове?! Не мога да си закопчавам якето и искам слънце Sad
Виж целия пост
# 155
Честито бебче на мама Стела  bouquet
Знаех си аз , че днес ще има бебче bowuu
Страхотна новина. Бързо възстановяване на мама

Мацки, айде и аз.Пиша ви от болницата. Обебихме се! Тази сутрин за закуска се появи Калина. В крайна сметка изобщо не е едра, 3450 гр. Сега ме мързи да пиша, но всичко мина повече от добре.

Ееееее, ама наистина успяхте да ни оправите настроенията днес. Прекрасни сте мамчета. Честито и на теб ГИАДА.   bouquet Калина- прекрасно име. Да ти е много здрава и винаги с усмивка на лицето. Бързо да се възстановявате и скоро да разкажеш 💐
Виж целия пост
# 156
Еха, почна бебе валежът. Да са ви живи и здрави, ама и на двете бебчета имената много ми харесват   bouquet
Виж целия пост
# 157
Момичетааааа,
Голям бебевалеж!!!!
Един следобед да ме няма (кафенце на дивана с мама...) и сума ти народ се обеби!!!
Честито на Стела, мама Ели (не й знам ника тук, помагайте), мама Giada!
Giada, ти си най-голямата изненада за мен сега! Довчера си споделяхме неволите за 00, а днес какво ... Абе, аз вече 4-и път ходя, плашите ме:)
Виж целия пост
# 158
Giada честита бебка,бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 159
хахаах,Giada, черва викаш Simple Smile Да ти е жива и здрава!

 Joy hahaha
Виж целия пост
# 160
Супер новини, честито на нашите мами..... Heart Eyes newsm68 Two Hearts
Гиада много нежно име Hug

Виж целия пост
# 161
Хеееей Стела, Giada ЧЕСТИТО!!! Да са ви живи и здрави бебоците, да си ги гушкате с кеф! Да пораснат красиви, умни и щастливи  babydust7
  baloni   Tada.  baloni
Виж целия пост
# 162
Giada честито   bouquet много здраве, щастие и късмет за малката госпожица и майка и, разбира се.
И тук да поздравя Стела   bouquet
Наистина страхотни имена сте избрали момичета
Леле като се замисля, че ние още не сме се спрели на име, а съм в 38г.с. и лошо ми става
Виж целия пост
# 163
ЕХААА! Честито на мама Гиада, да ти е жива и здрава Калинка Малинка! Много се радвам! Чакаме те със задължителен разказ!

Искам и ааааааз Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Честити бебчета на Gaida и Stellisima! Много радости да ви носят. Вече наистина настана истински бебевалеж Simple Smile Аз оня ден имах на 13 мин контракции уж (не болеше хич) и нищо не стана Simple Smile Чакам си датата която съм си харесала 1.04  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия