АПРИЛска мама багажа преподрежда, а АПРИЛско бебе хълца и нарежда - Тема 18

  • 31 626
  • 737
# 165
Леле днес на пук на лошото време колко радостни новини  Heart Eyes Честито, мамита! Бъдете живи и здрави!  Hug

Еха, Гиада, наистина много голяма изненада и то приятна! Очакваме те да се включиш, когато можеш с разказ!   bouquet

Аз бях на преглед при доктора, който искам да ме изражда. Той е на мнение, че няма индикации за секцио и че на този етап всичко върви повече от нормално.   newsm68 Беба си е главично, много добре разположена, вече имала косичка  Joy Както винаги срамежливката си беше скрила лицето, та и този път видяхме само ухо и скула ахахахха
Виж целия пост
# 166
Честито на всички мами с новородени бебчета! Simple Smile Да сте здрави и бързо да се прибирате вкъщи!
Ех, отстрани как бързо се развиват събитията!    Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Giada честито! Прекрасно име сте избрали.  Heart Eyes Жива и здрава да ви е Калина, а ти бързо да се възстановиш и да разкажеш  Hug

Голям бебевалеж настана днес!  baby_neutral
Виж целия пост
# 168
Не мога да се сдържа, толкова съм радостна заради малките човечета, които се появихааа, лелеее!
Честитио Giada!
Честито Стела!


Браво мами  Grinning


Ще се побъркам аз имам още месец, А вече искам да се обебвам и аз! Днес излизах на разходка, но като цяло почивам. Иначе много ме боли коремчето отгоре. Имах и малко като менструални болки и се стреснах, тук там е и някое пристягане, но ми мина, явно е подготвително.
Виж целия пост
# 169
Момичета  Hug Heart Eyes

Честити бебенца на Giada и Стела

Сега се прибирам от лекар, бебка е много добре, но док каза, че според него до две седмица ще се роди дреобсъчка, иначе е дребна 2,780. Каза да съм по-спокойна и да лежа и да почивам повече, че ми било леко високо кръвното.

Говорих днес с юристката на фирмата в която работя и тя каза да и пусна препоръчано писмо на хазяйката  с което да  я уведомим, че ще се изнесем до края на месеца и, че през това време няма право да ни пипне и  ако го направи  имаме право да я осъдим, но според нея в нашата ситуация най-добре е  да е след като се изнесем.

Звънях днес по обяви, утре ще ходим да гледаме два апартамента, един в съседния болк другия също в близост
Виж целия пост
# 170
 
Да се запиша и аз в темата докато не са родили всички  Shocked

Честито на всички, които гушкат вече свойте бебенца! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!!  bouquet

Как мина времето, кога споделяха всички за двете чертички, за сърчицето на бебето, за първите прегледи, кога започна бебевалежа?!?   Crazy
Виж целия пост
# 171
В момента уча, но като влезна в темата и само хубави новини за пухкави бебоци. Много да ви радват мили мами, да са ви живи и здрави baloni.
Аз вчера бях на тонове и всичко е нормално, все още нямам контракции. На прегледа се видя, че бебка е станала 3 060 гр , доктора каза, че е идеална. За раждането каза, че ще е нормално, въпреки че се видя на екрана, че сме с омотана пъпна връв. Доктора каза, че ще следим положението, но за момент няма предпоставки за секцио. Ще си пия Магнерича до 25.03., което малко ме успокоява, защото още не сме си намерили квартира и не сме наредили нещата за бебка (сега трупаме покупките при родителските тела). Малко ме изнервя това положение с квартирите, но се опитвам с учене да притъпявам пристъпите на паника Sad
Виж целия пост
# 172
Giada - Честито! Да ви е жива и здрава! Страхотно име сте й избрали, нека и носи много радост!   party006  party006 newsm59
Честито и на Стела и тук! newsm59
Ronnie.S - успех утре на огледите, стискам палци всичко да се подреди по-най подходящия за вас начин! Peace

Аз днес се разбих от гладене 1ironing, толкова мразя да гладя, а 4 часа само това правих и на пук на всичко, 100 човека се сетиха, че днес им се лафи с мен, ама накрая имаше и отрязани. Кошчето за колата е разкостено и старателно измито, чака да го сглобя, всичко е успешно изгладен, дори комплектовах 3-4 "ката" дрешки за болницата. За утре обаче остана прословутия багаж да стегна...
Айде да си пожелая към 24-26 да се обебя и аз, че не искам да става много голям господина Simple Smile

Виж целия пост
# 173
Честити бебенца!Да са живи и здрави и бързо възстановяване на мамите!
Аз честно казано нямам търпение вече. ...навсякъде ме боли,всичко ми тежи.....дори не мога да се храня като хората.Планувана съм за края на месеца ,всичко ми е подготвено дрешките са изпрани,изгладени......и всичко необходимо за посрещане на бебо е на лице.......а чантите за болницата си седят до входната врата и чакат. Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Честити бебенца на Giada и Стела   Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 175
Честито Giada, скорошно изписване  Hug
Виж целия пост
# 176
Гиада, Стела, честити малчовци! Да са живи и здрави и много да ви радват!    bouquet
Виж целия пост
# 177
  bouquet  bouquet  bouquet Поздравления за Гиада и Стела! Много щастие и здраве за бебенцата, вас и семействата ви! И много хубави имена сте избрали:)

Рони, успех утре! И аз щях да те посъветвам да говориш с адвокат. Hug
Виж целия пост
# 178
Ихаа три бебета днес, истински бебевалеж  Party

На мамите бързо възтановяване, а на малките бебешоци да са живи и здрави за радост на мама и тате еййй колко хубаво  Party
Виж целия пост
# 179
Малко поспах, и реших да се стегна и да ви разкажа накратко, защото пиша от телефона.
Скрит текст:
Снощи си легнах по-рано, но се събудих в 1.30 за тоалетна.  И след това усетих изпускане, реших че тазовите ми мускули ме предават и това е урина. Но нещо продължи да се излива, и тогава осъзнах, че са водите. Разтреперих се, защото не ми се искаше още да се случва, надявах се да е към април. Окопитих се, и казах на ММ, който беше готов да тръгне към болницата. Но аз го разубедих, и до 6 ч. останахме вкъщи. Той поспа на дивана, аз четох форумите, плетох, мотах се. В 6 започнаха болезнени контракции , бабата дойде да гледа внучето и в 7 тръгнахме. По пътя контракциите зачестиха, а докато ме регистрират и прегледат, стигнах почти пълно разкритие.В 8.23 родих с доста неприлични крясъци е 5 напъна. Много съм доволна от лекаря, но от болницата не. Поне на 2 етаж организацията е хаотична и ако бях проучила по-добре, сигурно щях да взема вип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия