Мама е от щастие примряла - на НОЕМВРИЙЧЕТО сърцето е видяла

  • 32 378
  • 737
# 330
Здравейте момичета, малко съм притеснена защото тази сутрин, като ходих по малка нужна и после на хартията имаше една много малка точица кръв, все едно капилярче и след това бледо розово зацапване, какво може да означава, моля ви споделете ми?
Виж целия пост
# 331
Ох,момичета,май се заредихме все със зацапвания .И аз снощи видях на тоал.хартия кафяво течение.Едва усъмнах,сега звъннах на гинеколожката,но акушерката ми каза ,че не било толкова страшно."Голямо успокоение" няма що.Нямало часове,в 12часа да съм говорила първо с доки,и да си чакам до сряда,когато ми е прегледа.Игра на нерви,добре че имам от БГ но-шпа .
Виж целия пост
# 332
Това ме притеснява, че всички пишете за кафяво, а моето е розово и датата на цикъла ми мина ....  Cry  Cry  Cry
Виж целия пост
# 333
Здравейте, сладурки  Hug
Днеска съм при доки и нямам търпение да стане 5  Whistling Добре, че се смени времето, та ще чакам 1 час по-малко  Whistling Whistling Whistling
Относно зацапванията според мен това просто е разширение на матката и за това се получават такива притеснителни ситуации /особено на тези с 1ва бременност/. НО е добре за всеки случай да ви погледне доки - за ваше успокоение   bouquet
Относно гаденията снощи разбрах, че ми понася само вода Горна Баня. ММ беше взел Банкя .... Е, няма такава гадост....

Кой още е днеска при доки освен sengun и мен, за да стискаме палци ?  Thinking
Виж целия пост
# 334
Добро утро    bouquet
Нямаше ме, но гледах през телефона набързичко. Много зацапвания , много нещо. Дано няма ясна кръв, и всикчо е наред с вас- Гериохара, Мименце,Амая , Кристина, Евенце (дано не пропускам някой) Praynig Аз си представям - казват няма страшно , ама как да не се страхуваме като стане нещо такова? Нели - дано пребориш гъбичките  Hug Какъв е предвестника, че имаш гъби- някакво течение, сърбеж ли?
Днес пак ми се гадеше зверски още като отворих очи. Пих вода с лимон и насила хапнах 2-3 хапки банан. Помогна ми след 15-20 мин..
Гереме- за кистите не се тревожи. Това е минималното, с което може да се разминеш що се отнася до бучки и болки в гърдите. През първата ми бременност ми нарастнаха бая (а казват ,че уж бременността влияела добре), втвърдиха се, и боляха мнооого..Сега пак си го отглеждам, но могат само да се следят, то преди да съм Б ми каза хирурга ,че няма какво да се направи= ще си седят. За киста операция не се предприема, освен ако не е течна да се изтегли като с пункция без упойка. Та единствено можеш да отидеш при лекар за твое успокоение, може и вит. е да ти изпишат, но н е помага поне при мен Naughty
Виж целия пост
# 335
Kremika, мерси много. А как кърми с кистите, не те ли болеше повече? Пречеха ли на кърмата, или имаше?
Виж целия пост
# 336
Нели - дано пребориш гъбичките  Hug Какъв е предвестника, че имаш гъби- някакво течение, сърбеж ли?


Имах сърбеж няколко дни преди да видя 2-та чертичка, правих промивки с вода и сода и ми мина. Но като бях при доки нищо нямах като дискомфорт Simple Smile

Оххх от сутринта зверски ме боли кръста и ми иде да си го отрежа  #Cussing out
Виж целия пост
# 337
Gereme- Хич не беше лесно. В началото кърмата ми не тръгваше около 3-4 дни, идваше докторката дето ми прави секцио да ми стиска гърдите всеки ден (сори за израза)освен помпи и бебе и зор , та не тръгваше особено от тази гърда с бучките.. Казаха после, че имам тесни канали (не било задължително свързано с кистите обаче), та доста се запушваха като кърмех и си беше бая приключение. Но болката да ти кажа на фона на другите неща не я усещах . Кърменето боли първата седмица само, после при мен не Peace
Виж целия пост
# 338
Ох леле....значи добре ме подготвяш Kremika, понеже и на мен един гръден хирург ми каза, че една бременност ще ми оправи и гърдата, ама ме послъга....
Виж целия пост
# 339
 Здравейте на всички със зацапване пожелавам всичко да е наред mimenceee препоръчвам задължително преглед с лекар сестра ми беше така и лежа седмица в болница и сега всичко е наред.
Чакаме и резултати от прегледите  sengun и  Нели А.   bouquet
На новите мами добре дошли  Hug
Нели А. а как разбра доки че имаш гъби секрет ли взе ти сподели ли за сърбежа.
И дали са безопасни външно измиването със вода и сода преди го ползвах но сега не знам.  newsm78
Виж целия пост
# 340

Чакаме и резултати от прегледите  sengun и  Нели А.   bouquet

Нели А. а как разбра доки че имаш гъби секрет ли взе ти сподели ли за сърбежа.
И дали са безопасни външно измиването със вода и сода преди го ползвах но сега не знам.  newsm78

Бях го забравила, когато отидох на преглед и тя взе секрет за МБ. Та така се разбра, че гадинките са там. Нямам никакъв дискомфорт и много се учудих, като видях резултатите Sad Но се надявам поне за сега да са се махнали Simple Smile Аз сега ще храня малката и се изстрелвам към доки. Ще пиша довечера  newsm51
Виж целия пост
# 341
Здравейте на всички!
Днес видях сърчиче! Супер щастлива съм! В 6г.с. + 3дни съм. Знам от две седмици за бременността, но зарази миседа, който имах през декември не бързах да се запиша тук. Предния път нямаше сърдечна дейност. Но това вече е минало. Сега си имам живо и здраво бебче с термин 21.11.2015г.
 Пожелавям на всички ви и на себе си лека бременност и живи и здрави бебчета на финала!
Виж целия пост
# 342
Здравейте и от мен мили мами Simple Smile
Добре дошли на новите   bouquet
На мамите със зацапване стискам палци всичко да е наред, гледайте да си почивате повечко  Hug
Аз да си споделя, че нямам търпение да дойде утре, за да чуем малкото сърчице  Heart Eyes, моля ви стискайте палци всичко да е наред  Praynig
Относно зацапването, на мен док ми взе секрет за да провери дали не са някакви гадини (гъби или микроорганизми), та предполагам, че има възможност и от такива неща да се получи зацапване.
Виж целия пост
# 343
Давам веднага отчет - Имаме си  Heart Eyes  Отговаря си на седмиците. Спрях АБ и доки ме изпрати на хомеопат. Та след няколко дни ще ходя да видим тя какво ще ми предпише за гадните гъбички  #2gunfire
Следващ преглед .... 4.05  newsm45 Направо БХС ще направим  Grinning
Бебоче честото  Heart
Виж целия пост
# 344
Честито Нели А.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия