Мама е от щастие примряла - на НОЕМВРИЙЧЕТО сърцето е видяла

  • 32 378
  • 737
# 435
Здравейте, сладурки   bouquet
Ноемврийче всичко ще е ок  Hug Не го мисли, че ще полудееш, а няма за какво  Naughty  Моите са напрегнати в повечето време Simple Smile

Относно гаденето - разбрах, че чай "Добро утро" ми го облекчава /без лимон, а само със захар/   Crazy 
Виж целия пост
# 436
Добро утрооо!

Честито на всички нови мами! И на всички видели/чули сърчице!   Hug

Аз да питам софийските мами, къде се записаха на ЖК( ако не е тайна де  Blush Simple Smile, че аз все още се мотая и колебая Simple Smile

Относно гърдите: боляха ме малко съвсем в началото, сега са по-скоро чувствителни, но никога не са били напрегнати  coolcool





Здравей! И аз съм от София, и аз също се чудя къде да се записвам. Личната лекарка ми препоръчва да се запиша за пакет "Следене на бременност" в бившата Тина Киркова. Мои приятелки си следиха бременностите в Трета градска и останаха доволни. Аз също отидох там за преглед при д-р Ирен Иванова. Останах с добри впечатления. Може би ще остана при нея... Ти за къде се чудиш?
Виж целия пост
# 437
slunchogledkaaa аз съм се ориентирала към Майчин дом, само че лекаря при който ходя няма да може да ме следи. Не искам да съм на общата ЖК, а при някой конкретен лекар. Те пък от своя страна не проследяват по здравна каса(повечето) и става една какафония. Засега съм се спряла на д-р Борислава Попова от МД, която следи в частния си кабинет. Все още не съм се чула с нея, затова разпитвам още. Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Аз с предната бременност съм се следяла при доктор Георги Георгиев в МД. Но той не изражда и отидох при д-р Чорбова във Вита. Сега тя ме следи и /живот и здраве/ ще изроди и това детенце Simple Smile Много съм доволна от нея - винаги е на разположение. Като тръгнах да раждам й писах СМС в 6 и нещо. Каза да отида в родилното за тонове и разкритие да се види дали имам. От нас до болницата пътят е 10 мин. с кола. За това време беше звъннала на колежките си 2 пъти да пита какво се случва с мен. Като разбра, че съм приета , дойде веднага. Частно е, но е винаги на разположение /което за мен е много важно/ Simple Smile
Виж целия пост
# 439
Нели А по каса ли се следеше при него?
Всъщност да това ми е важно, да мога да разчитам на доктора си, а не да ме претупва. Мисля другата седмица да почна ЖК, че с тва объркване в седмиците, да не пропусна нещо.
Виж целия пост
# 440
Здравейте момичета! Добре дошли на новите бременлийки и честити сърчица на всички, които са ги чули.
Не съм писала отдавна, но имам доста работа, гости, Борис не е на градина и за капак на всичката лудница - хич не се чувствам добре. С главоболие съм трети ден, вие ми се свят, гади ми се когато съм гладна, гади ми се когато се наям....мога да изредя много още...
На преглед съм другата седмица за да чуем сърце, та нямам търпение...
Виж целия пост
# 441
Ако решиш частно да се следеш с две ръце ти препоръчвам моя доктор казва се Маленов и пруглежда в 29та поликлиника 30лв ти е прегледа на 2 седмици се ходи поне в началото...като изследванията също си ги плащаш ти като за цялата бременност 3-4 пъти те вика сутрин в тина киркова за кръв и урина. Той си организира всичко с раждането по същия начин свиква си екипа и така. Каквото и да се случи мога да му звънна по всяко време а когато раждах го събудих в 3-4 през нощта.И още 5 деца да имам пак ня него бих разчитала!
Виж целия пост
# 442
Нели А по каса ли се следеше при него?
Всъщност да това ми е важно, да мога да разчитам на доктора си, а не да ме претупва. Мисля другата седмица да почна ЖК, че с тва объркване в седмиците, да не пропусна нещо.

Да, по ЗК бях при него. Но не можех да разчитам. Казваше, че ако стане нещо да отида в Спешния кабинет и който е на смяна ще ме погледне. Е, да но според него /разбрах в последствие/ в Спешния кабинет изпращат новите и неопитните  Cry
Виж целия пост
# 443
Купих си витамини Прегнакер Оригинал и започнах да ги пия, само се чудя да продължавам ли фолиевата, като във витамините има същата доза ... Относно крема за мазане против стрии си взех  на Саносанс / мисля,че така се казваше/, но не съм започнала мазане, защото като прочетох пише след третия месец ... абе да ви кажа честно с първата бременност нямаше къде да чета освен списанията "9 - месеца" и ми беше толкова споко, сега това онова.. пфф и все си викам няма да чета, ама все окото ми е някъде  Joy
Виж целия пост
# 444
Момичета реших да отида на преглед утре защото лекаря беше казал или на 3 или на 6.
По моя календар ще съм в 7г.с +4 дни мисля че трябва да се чуе сърце.  Praynig За сега ме гледа на корема а не с вагинален ехограф. Има ли мами на който в тази седмица им е чуто сърце с коремен ехограф?  newsm78
Виж целия пост
# 445
Здравейте мами, днес съм много притеснена, видях зацапване като при цикъл. Не бях усетила нищо. Отидох веднага на лекар, всичко изглеждаше наред. Биха ми прогестерон и сазаха да почивам, следващите 3 дни били по-критични. Не знам какво да мисля и ми е много притеснено  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 446
Момичета, имаме сърце и си отговаряме на седмицата, много съм щастлива! Отидох заради две капки кафеникаво зацапване, но няма нищо стеашно.
Виж целия пост
# 447
Момичета реших да отида на преглед утре защото лекаря беше казал или на 3 или на 6.
По моя календар ще съм в 7г.с +4 дни мисля че трябва да се чуе сърце.  Praynig За сега ме гледа на корема а не с вагинален ехограф. Има ли мами на който в тази седмица им е чуто сърце с коремен ехограф?  newsm78

Аз неделя бях на преглед-точно 7+4 показа ехографа-само коремен и се вид яи чу сърце, но техниката беше много добро, така че предполагамот това зависи.
Успех и после да се похвалиш
Виж целия пост
# 448
Точно в същата седмица с коремен ехограф видяхме сърце .... а той беше доста стар и поради този причина ходих при друг лекар с много по - добър за да съм сигурна, че е там ..... така че ще видиш и ти Simple Smile
Виж целия пост
# 449
А докога се гледа с вагинален и кога се минаваше на коремен само, че не помня?

Теичка, честито сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия