записвам се да не ви изпускам пък кога ще загледам онлайн един Бог знае
Ани благодаря за прекрасната тема
не ми се сърдете ,че вечер не мога да съм с вас
снощи си легнах с детето в 9.30ч.
Епизода ще гледам направо когато мамашите го приведат.
Хубав ден прегръдки за всички.
Нерви напълно те разбирам

Аз също се чувствам зле от случващото се в Съдбата. Проблема в сериала измести мислите ми за моите проблеми. Но е като наркотик този сериал - не мога да се откажа да го гледам. Не знам дали примера с отказване от цигарите е подходящ, но сега не се сещам за друг.
Ще ни липсваш много, но се надявам скоро нещата при теб да са ОК!, а и да има в сериала светлинка в мрака и отново да бъдем заедно. Не ни забравяй

Когато чупи и блъска, Кахраман е сам. След това е дошла Дафка. Как е разбрала, че е там
Може би от охраната са се обадили в къщата и Къймет е задействала операцията.....




