Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~116

  • 28 753
  • 740
# 30
Скрит текст:
Добро утро
записвам се да не ви изпускам пък кога ще загледам онлайн един Бог знае
Ани благодаря за прекрасната тема
не ми се сърдете ,че вечер не мога да съм с вас
имам си проблем както казах и това натоварване от онлайн гледането , плюс емоцията която ми се отразява наистина на психически , плюс физическото недоспиване ми се отразяват и засилват проблема ми , та засега ще е така
снощи си легнах с детето в 9.30ч.
Епизода ще гледам направо когато мамашите го приведат.

Хубав ден прегръдки за всички.

Нерви напълно те разбирам  Peace
Аз също се чувствам зле от случващото се в Съдбата. Проблема в сериала измести мислите ми за моите проблеми. Но е като наркотик този сериал - не мога да се откажа да  го гледам. Не знам дали примера с отказване от цигарите е подходящ, но сега не се сещам за друг.
Ще ни липсваш много, но се надявам скоро нещата при теб да са ОК!, а и да има в сериала светлинка в мрака и отново да бъдем заедно.  Не ни забравяй  Hug



Когато чупи и блъска, Кахраман е сам. След това е дошла Дафка. Как е разбрала, че е там  Thinking Може би от охраната са се обадили в къщата и Къймет е задействала операцията.....
Виж целия пост
# 31
Привет момичета !  Hug
Хай-хубавата  сцена  за мен от вчера !
Ашк ! Ашк! Ашк !  Heart Eyes




Виж целия пост
# 32
Тио и на мен тази сцена най-много ми хареса  Hug



След удара на Озкан сцената беше малко пресилена....и нереалистична. Временна загуба на спомен за случилото се...ок! но такава активност на Гюлсерен след удар, който е довел до временна загуба на паметта ми е пресилена. Най-малкото в такъв случай човек трябва да лежи по-продължително време, а не да работи физически....Както и да е - филм да става....
Виж целия пост
# 33




BÜYÜK TEHLİKE / Posta (24.03.2015) - Голям риск



ELİF BİR KARAR VERİYOR / Yeni Şafak (24.03.2015)

Виж целия пост
# 34
[

След удара на Озкан сцената беше малко пресилена....и нереалистична. Временна загуба на спомен за случилото се...ок! но такава активност на Гюлсерен след удар, който е довел до временна загуба на паметта ми е пресилена. Най-малкото в такъв случай човек трябва да лежи по-продължително време, а не да работи физически....Както и да е - филм да става....

Ани  абсолютно съм съгласна ! Типични сцени от турските филми -стрелят смъртоносно  ,оздравяват след 2 дена и човек иска да се лекува при такива вълшебни лекари … а страшните мафиоти уж убиват пък все някак калпаво.Момчето което простреляха снощи бандюгите сигурно ще оживее  и за два дена ще се обясни в любов на Джансу …  Joy
При сурогатното забременяване също -хоп отидоха в Кипър и след няколко часа всичко готово ,да ама не ,за един специалист в тази област е много добре известно колко време е необходимо ,колко тестове и каква документация се подготвя ,но както казваш филм да става  Joy
Виж целия пост
# 35
Ани HugНерви HugТио Hug

Снощи имаше церемония 100г турско кино,на която са присъствали Хатидже и Бурак! Peace

Кратко видео с гостите! Peace


https://youtu.be/c-CCq0fnl8U

Виж целия пост
# 36
Фрагмана на Съдбата на гифче!

Виж целия пост
# 37
Хатидже и Бурак са пазарували! Peace



http://haber.star.com.tr/sondakika/iste-hatice-sendilin-makyajsi … ali/haber-1013286

Виж целия пост
# 38
Тио сега, като започнах да гледам повече сериали и като виждам как си "крадат" в един и същи сезон разни дребни хитринки, започва да ми олеква тази тяхна индустрия. Но съм разочарована, че с филмите утвърждават нещо, което е с години назад за нас европейците.
Относно болестите, които лекуват - дори и неизлечимите имам чувството, че следят актуалните болести - става на етапи - на времето са лекували рак, диабет, сега започнаха да наблягат на мозъчните тумори и проблеми с главата. Последното ми е интересно, защото преди година и половина имах същия проблем. Преживяла съм го реално, а не като на филм. Зная добре какви са проблемите и във филмите трябва по-достоверно да показват нещата. След такъв удар най-малкото, което може да се случи е сътресение в мозъка....Гюлсерен обаче отиде да прави бюрек...Няма как да стане. И тези дребни неща, за да изграждат един позитивен образ на герой, при мен се получава обратно...."загубвам доверие" и след това каквото и да покажат за мен вече този образ е изкуствено изграден..........

Злати мерси за гифчетата, видеото и хабера.
Бурак и Хатидже са ми много сладка двойка, а и Хатидже не скрива колко е влюбена  Heart Eyes

 

 


Виж целия пост
# 39
Если двум людям суждeно быть вмeстe,
нe вaжно сколько рaзлук, слёз и бeд они пeрeживут,
судьбa их всё рaвно соeдинит...




Два коментара под снимката...

Евгения Ломова
Ох милые мои, ох любимые мои скорей бы вы были вместе

Svetlana Akopova
Евгения, i uspokoimsa



 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 40
Aни    Peace
Злате благодаря за гифтчетата и информацията   bouquet

Виж целия пост
# 41
Да видим довечера, но щом и в следващия фрагман няма прегръдка, значи ще ни се наложи още търпение. Ако може някой да подскаже на Кахраман да сложи камери у дома си и при Невал...        Филма "Незабравима" беше така 2 сезона докато се разберат, та да се съберат...
Виж целия пост
# 42

Момичета кафенце Hug
Пия си кафето и си мисля възможно ли е Кахраман да признае на Керем ,че е влюбен в Елиф и лигльото да се откаже от мераците си за сватба Thinking
Виж целия пост
# 43

Момичета кафенце Hug
Пия си кафето и си мисля възможно ли е Кахраман да признае на Керем ,че е влюбен в Елиф и лигльото да се откаже от мераците си за сватба Thinking

Нати ,няма как да стане това ,ама поне един шамар да му зашлеви заради мен ! Mr. Green

Галя мисля ,че сложиха камери и охрана заради Максут ,но Кахраман не се сети /по-точно сценаристите нарочно го правят/ да разпита кой е идвал в къщата .  Crossing Arms

Сега ще ни тормозят с глупости от рода "Елате ни вижте !" в акомпаньон и по сценарий на Къймет ханъм !  #Cussing out

Днес и успокоително няма да ни помогне... Mr. Green

Скрит текст:
Кака Дафка станала в зори,
иде да ви посети,
с нещо да ви нагости!
Облякла бежова премяна,
приготвила е марихуана!
Да сте весели щастливи,
да избави ви от грижи,
да забравите Елиф,
щот е орех костелив!
Да не се заглеждате във Кахраман,
че ще стане и вие зян!



Виж целия пост
# 44
Скъпа, аз имах предвид по стаите. Заговорите са на 4 очи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия