Нашите second hand находки - тема 28

  • 63 285
  • 755
# 750
Машина ще купувам,ама чакам тия от Английския магазин в Кичука да ми подберат една читава,в събота при тях бяха 24лв! Peace
Виж целия пост
# 751
Ха, на гарата сякаш бяха по 35!
Кой е английският магазин?
Аз си имам една баба Union, ама ми е много тежко да я влача напред-назад за някой ръб. Иначе е пушка!
Кажи повече за английския магазин и тези от 24  Peace

Какви коси, Присмех!!  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 752
Е споделяла съм го и друг пътhttp://stop2shop.eu/index.php в магазина им са по 30лв,но в събота обикновенно имат 20% намаление,та идват по 24лв,обаче имат проблеми повечето,та чакам ди намерят читава!
Виж целия пост
# 753
Е, ама аз сефте го виждам  Sunglasses
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 754
  love001 За нищо!
Виж целия пост
# 755
Изписахме и тази...

Новата тема
   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия