Нашите second hand находки - тема 28

  • 63 285
  • 755
# 735
Ха ха,Узи,помня го и аз този епизод.Обаче няма страшно,клинът отвътре е някаква материя,дето не спарва и не залепва.А иначе навремето имах кожен панталон,бяха пак на мода, и след половин летен ден,обута в него (за спарването няма да споменавам,ама гъзария,кво да праиш,търпиш Grinning )
имах и аз проблеми със събуването му Simple Smile Ама чак такива като при Рос- Не Grinning
Виж целия пост
# 736
Лелее....Ремикса днес надхвърли себе си с тези цени на чанти  #Crazy
http://www.remix.bg/product/list?main_category=4&category%5B … =49&name=bags
Виж целия пост
# 737
 Grinning Че има и продадени  Money
Виж целия пост
# 738
Показвам от Фраша:

Керамичната съдинка. Откога си търся такава голяма - да побира храна за цял ден. Сефтосах с един огретен  Blush Излезе ми 2.5 лв.

И кофите за боклук. Общо 5 лв. Едната е без вътрешна кофа, а другата без капак. Та ще правим една от двете  Mr. Green

И загледах тиганите. Какви са тия тигани - одраскани и очукани по 100 и кусур лева  Shocked Shocked
Може да прежаля едни 50 лв. за хубав тиган. Може и да са хубави и тежки, да, но всичките са като спукани от употреба  Crossing Arms

От дре'ите не си харесах нищо. Чаршафите - светят. Абе, левчета  Whistling
Виж целия пост
# 739
Лелее....Ремикса днес надхвърли себе си с тези цени на чанти  #Crazy
http://www.remix.bg/product/list?main_category=4&category%5B … =49&name=bags

Най-скъпата чанта, която съм виждала там беше към 450лв.  Money
Виж целия пост
# 740
Лелее....Ремикса днес надхвърли себе си с тези цени на чанти  #Crazy
http://www.remix.bg/product/list?main_category=4&category%5B … =49&name=bags

Най-скъпата чанта, която съм виждала там беше към 450лв.  Money
#2gunfire #2gunfire #2gunfire Mr. Green Mr. Greenте наистина надхвърлят всички показатели
Виж целия пост
# 741
Ей, най-сетне хванах и аз в Хумана разпродажбата на 1,50 лв. Колкото да не съм без нищо взех една тениска и едни бели дънки:

Скрит текст:

Ремикса последно секънд хенд ли е или някакъв бутик за маркови стоки:)

Малко да покифлея  Mr. Green  Цялата съм втора употреба  Grinning

Скрит текст:
Виж целия пост
# 742
Лудната,тия кофи от кой Фраш са,харесах ги! Mr. Green
Виж целия пост
# 743
Да искат 200-300 лв за чанта втора употреба е меко казано безобразие.
Дори и да е с етикет. Crossing Arms
Имам чанти Гучи,Долче и Габана за 10 -15 лв от Бултекс.
За 300лв ще си купя чанта от мола. Thinking
Виж целия пост
# 744
Ей, най-сетне хванах и аз в Хумана разпродажбата на 1,50 лв. Колкото да не съм без нищо взех една тениска и едни бели дънки:

Скрит текст:

Ремикса последно секънд хенд ли е или някакъв бутик за маркови стоки:)
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 745
Ремикса последно секънд хенд ли е или някакъв бутик за маркови стоки:)

Бутиков секънд хенд!  Joy
Виж целия пост
# 746
Лудната,тия кофи от кой Фраш са,харесах ги! Mr. Green

На гарата  Peace
Ама всичките са разбрицани, да си знаеш  Naughty
Ние ще правим от двете една. Червената  Heart Eyes
Виж целия пост
# 747
Имате ли информация до кога ще е това намаление във "Фраш".Загледах косачките за трева ,но ММ трябва да ги види преди това.
Виж целия пост
# 748
Ех, забравих да попитам  Blush

Днес все още са в намаление със сигурност  Peace
Предупреди мъжът си да гледа наистина хубаво, щото, струва ми се, всичката техника е "отбрана"  Wink Няма току така да пуснат на минус 50 % баш всичко.

Много красиви шевни машини има на джама - сини, жълти, розови  Heart Eyes
Като барбински едни такива  Mr. Green
Евтини бяха.

Кофите са в основата на стълбите към горния етаж. Един вид преграда бяха направили с тях, ама ние им я ройнахме пол'вината  Laughing

Кухненски неща, така - декоративни, ми направиха впечатление също, ама много ценни бяха сякаш  Money Money
Виж целия пост
# 749
Не съм ви зачитала толкова отдавна. Усмихнахте ми деня.. и с находки, и с топлото настроение в темата Simple Smile
Имам толкова много покупки да споделям от последните месеци, обещавам да наснимам в следващите дни.
Иначе ме разкикоти заключението, което направих преди малко, че днес съм изцяло в находки  Crazy
Скрит текст:


Обожавам сакото, което трябва да снимам отделно май, за да му се види очарованието Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия