



). Аз съм решила, че на втората грация няма да й дупча ушите, ако иска в по-съзнателна възраст, тогава. Този избор го направихме с голямата около годинка комай беше
. И веднага сложихме златни халкички, че с винтовете съм чувала страшни неща.
.
, а пък от неделя с ново време, поне ще се разхождаме час повече, но сутрин ще ни будят татковците и децата с час по-рано. Няма пълно щастие ...
За киселото мляко може,но подквасено домашно за разнообразие само.
човек не смее да се намеси,че все са едни сръдливи,ама ако знаех какво друго хич нямаше да я слушам 

Вчера имаше една пъпка на гърба, днес след обед още 10тина, като едната на ръчичката е баш варицелна - вече с мехурче. Та дори да не ни е виждал още доктор, съм сигурна на 100%. Дано мине леко. 
Когато не спи не му трябва. Има едно клипче как мама и тати са вързали бибката на балони с хелий и бебето цоква и като я изпуска чао бибкеееее
и тя отлита. Много сладко и така детенцето се сбогува с нея и вече е голямо






Имаме две големини сега - и за годинка третата подобна на вашата, но е по-голяма. Някой ме беше питал къде ги складирам - в детската - и в трапезарията - тя е обърната на паркинг - не я ползваме по предназначение 

Иначе тази алергия доста неприятна дано я израстне - за кухня не може без бележка че си въвела млечните.

- супер съм доволна че го купих това чудо много стабилно се оказа- естествено докато накарам сина ми да снима понеже аз седях зад нея да я поддържам за всеки случай тя се умори и изпуснахме момента, но здраве.
Извикахме частното педи и картинката стана съвсем друга,споделям.
Препоръчани теми