Сега спи, но аз се разсъних. Мерси за пожеланията за бързо оздравяване на Борис. За сега няма температура, но ще видим. Те нощем обичат да вдигат. Обаче е киселяк, днес цял ден е в ръцете ми, ако и през нощта е така, не знам...
Благодаря на кърмещата мръсница за координатите на салона, размина ни се посещението, но все пак!


, да бе да) ще споделя кое от двете работи по-добре
, да бе да) ще споделя кое от двете работи по-добре
, да бе да) ще споделя кое от двете работи по-добре



дали съм права незнам.... 
Аз още преди да родя разправях как още на благовещение преди да е навършила годинка ще дупча уши, пък нищо не направих. Някак смелост не събрах ли какво...
Гледам фонтанелата толкова мъничка, едвам я напипвам. Мисля, че и без него сме си ОК.
Но да, чак не ми се пише и на мен.
За киселото мляко може,но подквасено домашно за разнообразие само.
За киселото мляко може,но подквасено домашно за разнообразие само.Препоръчани теми