В очакване сме всички вече на АПРИЛското човече - Тема 19

  • 35 631
  • 740
# 30
Vaseto29, можеш да си минеш гърдата с една вода, според мен е достатъчно. Сребърната вода съм си я наумила за всеки случай в началото (пък и с нея могат да се минават очичките на бебето - много добре действа за почистване). Друго по-силно за тъй наречената дезинфекция не смятам да ползвам. Кремовете за "преди" са по желание - ако искаш. Аз мисля да пробвам по-скоро кремчето дето го имам, не че толкова да ги подготвям за голямото дърпане и смукане.  newsm03

Sladoledche, благодаря ти!
Виж целия пост
# 31
Запис и честито на всички родили! Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Маце е това е скоростно раждате , браво важно е , че всичко е минало добре ! Да Ви е жив и здрав малкия сладур Simple Smile
Малеее дано моята госпожица да си изчака плановото секцио , че от нас до болницата са 40 минути , ако станат така бързо нещата да не взема да родя в колата Simple Smile
Днес и с мен  един таксиметров шофьор беше изключително мил , попита ме дали съм бременна и в кой месец и през целият път ме питаше да не кара бързо и ако трябва да намали ,дори влезе в забранена уличка , за да ме остави максимално близо до посоченото място ! Направо съм очарована Simple Smile
За мазането и аз ще се мажа с Лансинох.Една приятелка горещо ми го препоръча.
Виж целия пост
# 33
Честито на всички мами, сдобили се с беборанчета Simple Smile Темата се запълва с много добри новини Simple Smile

Маце, браво на Калоян. Баткото някога се роди по подобен начин, и той не слизаше, а контракции и разкритие колкото искаш. Накрая се оказа, че крачето му усукано от пъпната връв и не му дава да тръгне, та и ние спешно секцио. С каква упойка ти беше секциото? Понеже при мен тогава се наложи пълна заради скорошната епидурална, а сега ще е спинална.

И аз вчера уговорих датата за нашето секцио, срещнах се и с анестезиолог, и както си бях спокойна, сега вече след като си припомних набързо какво ме чака, ме захвана и мен шубето и паниката.
Виж целия пост
# 34
Маце да ти е жив и здрав Калоян!
Страхотно име си му избрала.
Виж целия пост
# 35
Записче и от мен. Честито на мамите Дейзи,Мацето и Тантан! Живи и здрави да сте всички и скорострелно възтановяване!  newsm44   bigdance2   newsm74
Виж целия пост
# 36

ЧЕСТИТО!!! КАЛОЯН Е ЕДНО РАЗКОШНО ИМЕ! ПОЖЕЛАВАМ ДА ВИ РАДВА МНОГО, ДА ПАПКА, СПИНКА, АКА, РЕВЕ И ВСИЧКО БЕБЕШКО ДА МУ Е ДОБРЕ. ПРЕГРЪДКИ!
Виж целия пост
# 37
Леле Маце, ти си герой. И нормалното пробва и секцито Simple Smile Да сте живи и здрави и да се радвате един на друг пожелавам.  bouquet

Честито и на Тантан, да ви преследват само хубави неща в живота и да се слушате с Мира.  bouquet
Виж целия пост
# 38
Записче и от мен
Благодаря за новата темичка  bouquet
Крем за зърна и аз ще използвам при нужда- лансинох
Профинид свещички също смятам да си взема , защото и аз чух мн добри отзиви за след секцио
Маце- сподели с каква упойка беше и колко продължи при теб цялата операция
Виж целия пост
# 39
Честито на всички мами гушнали бебечета. Живи и здрави!
Виж целия пост
# 40
Shantel - Благодаря за темата!  bouquet

Честито на Тантан, Дейзи и Мацето - да са ви живи и здрави и добри и благи!  baloni baloni baloni

На мен колкото и да ми се искаше да е днес, май няма да ми се случи.... нищо, ще си празнуваме тая вечер двамата с ММ рожденния му ден и ще си чакаме детето следващите дни!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 41
Записче и от мен
Благодаря за новата темичка  bouquet
Крем за зърна и аз ще използвам при нужда- лансинох
Профинид свещички също смятам да си взема , защото и аз чух мн добри отзиви за след секцио
Маце- сподели с каква упойка беше и колко продължи при теб цялата операция

Със спинална, аз така и не стигнах до епидурална. Самото секцио идея си нямам колко е продължило, за мен всичко мина като на филм. Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Да ти е жив и здрав Калоян, Маце, бързичко си направила разкритие Simple Smile
Бързо да се възстановиш и скоро у дома Simple Smile Сама ли си в стая или и таткото е с теб? Ти беше в Щерев, нали?
Виж целия пост
# 43
Маце - браво, че всичко е минало бързичко и сте добре и двамата! Бързо да се възстановяваш!  Peace

И пак нощес е тръгнало. Ей, много ме е страх с това нощно тръгване, какво правим с баткото. Аз си имам дата за секцио, ама ако реши нещо да подрани ... Мамите с по-големи дечица, мислили ли сте по този проблем?
Виж целия пост
# 44
Ние сме мислили. Завиваме я с едно одеало и с нас. Няма къде да я оставим. А мъжа ми няма да ме остави раждаща да ходя сама по нощите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия