Идеи за зеленчукова градина на балкона

  • 103 639
  • 758
# 165
На балкона при майка доматите продължават да зреят. Не очаквах, че ще има такъв успех.
http://alys.snimka.bg/other/razni.557778.35848960.big
Моят босилек Дженовезе поникна за три дни и сега кофичката от кисело мляко с разсада е на двора, на слънце. Поливам го всеки ден. Да видим докъде ще се развие, а после ще го насадя при майка на балкона, след доматите. Надявам се пръстта да може да се използва.
Виж целия пост
# 166
Не мога да завъдя никаква салатка. Купих си семенца амулет и главеста салата - нищо не поникна..Sad За сметка на това вятърът ми е довял тученица и тя си поникна във всичките ми саксии..еми събрах си ги всичките тученички на едно място и сега като няма салатки, тученица и рукола ще ям...smile3506
Виж целия пост
# 167
Blush идвам с информация  Blush и тук, защото не помня в коя тема беше питането  Blush

преди време някой беше питал за люти чушки в саксия - в Лидл има и са намалени. изглеждат страхотно, по един стрък са в саксия, а има и жълти и черни и червени чушки  Crazy
"горогледи са"  Peace


Виж целия пост
# 168
Аз веднъж взех, за нула време изсъхна цялото растение
Сега взех пак, да видим
Виж целия пост
# 169
Кажете защо не ми цъфти пипера. Насяла съм в голяма кофа 3 4 корена. Много бавно растат и не цъфтят,  Thinking
Виж целия пост
# 170
На балкона при майка доматите продължават да зреят. Не очаквах, че ще има такъв успех.
http://alys.snimka.bg/other/razni.557778.35848960.big
Моят босилек Дженовезе поникна за три дни и сега кофичката от кисело мляко с разсада е на двора, на слънце. Поливам го всеки ден. Да видим докъде ще се развие, а после ще го насадя при майка на балкона, след доматите. Надявам се пръстта да може да се използва.

Който посял посял... май вече за догодина остават доматите при мен.
Виж целия пост
# 171
Направи си разсад през февруари и ще си имаш домати Simple Smile.
Виж целия пост
# 172
Отдавна не сте писали,а аз надниквам защото ми дойде вдъхновение да засея нещо в саксия на терасата,но не знам това време на годината дали е подходящо и за какво.Помагайте....моля  bouquet
Виж целия пост
# 173
Отдавна не сте писали,а аз надниквам защото ми дойде вдъхновение да засея нещо в саксия на терасата,но не знам това време на годината дали е подходящо и за какво.Помагайте....моля  bouquet

теменужки=виоли Simple Smile няма да измръзнат през зимата, а ще те радват сега и напролет  Peace
може вече да има и готови разсади

Виж целия пост
# 174
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 175
 Blush аз съм голяма бяла птица, но не лебед  Blush

писах за теменужките, защото реших ( Rolling Eyes къде съм гледала не знам), че съм в темата за цветята  Blush

зеленчуково балконско може да опитате репички - ние вчера боднахме малко Simple Smile - 25-35 дена дават и ще се берат  Laughing

купили сме семена за салата - малчо избра айсберг - размерът има значение Laughing

ще опитаме и грах в едното сандъче, отказа се от идеята за спанак в саксия, но не се знае, може пак да му дойде мерака
Виж целия пост
# 176
И аз съм така не се притесявай,иска ми се нещо зеленичко ама цветя ли зеленчуци ли....Пък ми се иска нещо био...но и теменужките ме изкушиха...
Виж целия пост
# 177
 Laughing и двете, дядо попе  Hug
Виж целия пост
# 178
Здравейте!Тази година реших да засадя ягоди в две големи саксии и въпреки,че се прихванаха само две-три коренчета в момента са се разкучили толкова,че напълниха саксиите и дори плъзнаха надолу.Проблема е обаче,че нямам никаква идея как трябва да ги съхраня зимата.Ако някой има опит в това моля за съвет.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 179
аз от няколко години си отглеждам ягоди на терасата,в  саксии.
зимата не ги правя нищо, само ги поливам по малко в топлите дни.
като се постопли напролет почиствам изсъхналите листа и разсаждам, ако се налага.
нямам жертви все още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия