Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 384
  • 743
# 150
дори и да оказва влияние не би трябвало да се усеща. заради останалия ембрион чхг трябва да расте. в началото е с много малки цифри, но после започват да стават хиляди.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 151
Здравейте! Подкрепям напълно последния пост,за съжаление моят горчив опит показва,че тръгне ли чхг-то да пада.......И аз си мислех, че когато едното спре развитие евентуално чхг-то пада и остава само едното,но за съжаление не стоят така нещата. Но друго ми е интересно в случая на Танчето-дали пък е възможно първото чхг-част от него да се дължи на Прегнила и част да е реално и сега просто прегнилът да се е изчистил и все пак да има развиваща се бременност.... Thinking Извинете за глупавия въпрос,но на мен след трансфер никога не ми е бит прегнил,та не знам там как стоят нещата с него и чхг-то
Виж целия пост
# 152
Таня, мисля те. Пиши какво става с втория тест  Praynig
За съжаление отново разочарование.На 29 ЧХГ беше 101,30 и два дни след това падна на 51.. Cry
Реално датата за теста ми е утре,от клиниката казаха да продължавам с лекарствата,но определено вече съм отписала опита.Имах нужда да остана сама и да не чета и слушам нищо свързано с ин витро.Утре имам час и ще коментираме ...нещо в мен напук ме кара все още да вярвам...днес може да реша проблема с един уринарен и да прекратя всякакви останали наченки на надежда.
Пожелавам успех на всички а на не успелите кураж и сила!

Смелост и кураж, Танче!
Вярата ти и дълбокия оптимизъм ще те накара отново да продължиш смело към целта!
Виж целия пост
# 153
Здравейте! Подкрепям напълно последния пост,за съжаление моят горчив опит показва,че тръгне ли чхг-то да пада.......И аз си мислех, че когато едното спре развитие евентуално чхг-то пада и остава само едното,но за съжаление не стоят така нещата. Но друго ми е интересно в случая на Танчето-дали пък е възможно първото чхг-част от него да се дължи на Прегнила и част да е реално и сега просто прегнилът да се е изчистил и все пак да има развиваща се бременност.... Thinking Извинете за глупавия въпрос,но на мен след трансфер никога не ми е бит прегнил,та не знам там как стоят нещата с него и чхг-то
Този въпрос и аз си го задавам от 2 дни..(с разликата,че на мен ми беше изписан овитрел).Ако има развиваща се бременност резултата след 2 дни би трябвало да е най-малко същия..така ми звучи логично.Все пак ако има развиваща се бременност едновременно с нея и ЧХГ трябва да расте.Двама лекари бяха на мнение,че 3 дни след последния овитрел не би трябвало да има кой знае какво влияние...
Иначе за протокола и днес 15 ден тест Престо показва бременност,явно има остатък... Cry
Виж целия пост
# 154
Ех, Танче, съжалявам Sad Пожелавам ти следващия път повече успех и ревлив финал  Hug
Виж целия пост
# 155
Танче Hug  Hug Hug съжалявам,  този месец не беше нашия Sad
Виж целия пост
# 156
Таня  Hug силни прегръдки. Знам колко боли и как първите дни искаш да се скриеш от целия свят. Но кураж продължаваме и не трябва да губим надеждата си. За съжаление май имаме едни и същи въпроси. Аз след падналото ЧХГ 30 в понеделник, вчера си направих уринарен тест и пак излезе бледа черта. Замислих се колко бързо пада ЧХГ? Как е възможно от тази стойност в понеделник в сряда теста да отчита още ЧХГ ( теста е шуър чек)? И аз минах през мислите ами ако са били две и едното е отпаднало?
Виж целия пост
# 157
Танче  Hug
Виж целия пост
# 158
Не знам дали щях да се чувствам по-добре ако теста ми беше категорично отрицателен.Надявам се и да не разбера.. Rolling Eyes...Вчера кой ден ти се пада след трансфера?Въпроси безброй............
Иначе и аз очаквах напълно отрицателен уринарен днес,но уви...тези фалшиви бременности са ужасни.
Виж целия пост
# 159
Вчера ми беше 18ти ден след трансфер.
Виж целия пост
# 160
Танче много съжалявам,направо е кошмарно след такава ранна стойност.Силно вярвах,че всичко ще бъде ОК.
Виж целия пост
# 161
Вчера ми беше 18ти ден след трансфер.

А някакво кървене имаш ли?През цялото време нито зацапване нито наченки на цикъл нямам.
Виж целия пост
# 162
Момичета 12 ден след трансфера на втори ден ..неможах да се старпя и пуснах изследването...
ЧХГ  = 32.32 mU/ml ....последния овитрел  поставих на 29,03.Как ви звучи ,има ли надежда....
Виж целия пост
# 163
Стискам ти палци да расте... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 164
Таня,иска ми се всичко да е само излишна тревога... много е гадно и много боли... и при мен нещата не са добре.Зацапването се усилва,викат ме на кръвен в събота, но дотогава ще ми дойде съвсем. 10 ден ми е днес,поплаках си...и се чудя дали да не си дам малко почивка след това
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия