Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 383
  • 743
# 495
Чул те Господ Марсче и благодаря за пожеланието  Heart Eyes
Мислете положително и вярвайте, чудесата стават. Много много търпение всичко става, когато трябва да стане  Hug Hug Hug Успех на всички момичета с по/един, два а защо не и  три  newsm32 newsm32 newsm32 на финала
Виж целия пост
# 496
Минавам и аз да пожелая успех на всички и по-специално на 6mati Simple Smile стискам много палциии:)
Виж целия пост
# 497
Марсчее, сега виждам, че и ти си на финала, преди истинското чакане Simple Smile успех и на теб силно стиснати палчета Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Кене, Клер, как сте дружки? Днес нещо особено при вас, не че има полза от взиране в симпотми. Но аз като че ли сега имам ПМС, изразяващи се в нещо като напрежение в мускулите на бедрата и леки болки в кръста. Нищо драматично, но се плаша от МЦ  Rolling Eyes

Банда, ето ме и мен! Нищо ново - болки от ляво, болки от дясно (винаги се редуват), леко в кръста... Тази седмица си останах цялата в къщи, но не лежа постоянно. Дори първите дни само на разходки го ударих, как да удържиш на това слънце! Хем ми се иска да усетя някой симптом, хем знам че е рано и е абсурдно да се взирам и търся! Но колкото повече минават дните, толкова повече не го мисля! Ако не стане, има още време до летните отпуски.

Вие как сте днес?  Hug
Виж целия пост
# 499
Кате,много мило че си се сетила за мен Hug разчитам на палците ти,стана ми много приятно:)).успех и на всички други момичета от мен...лиле,какво става със снежинкитe? Nandin,къде се загуби....какво става с теб?
Виж целия пост
# 500
Здравейте момичета, днес бе "деня за тест" и според мен отрицателен - 1.94, току-що се обадих в клиниката за да им го съобщя ,и да ги питам дали да спирам лекарствата, а те ми казаха да продължавам  с тях и след празниците да си направя отново тест ....според мен обаче е безмислено при такъв резултат .... Sad
Виж целия пост
# 501
Кате,много мило че си се сетила за мен Hug разчитам на палците ти,стана ми много приятно:)).успех и на всички други момичета от мен...лиле,какво става със снежинкитe? Nandin,къде се загуби....какво става с теб?
Не знам, мила. Ще видим в неделя ще има ли трансфер или не. Надявам се поне едничко да е по-борбено и да си ни хареса за мама и тати Simple Smile Ти си по-интересна сега! Кога е теста?
Виж целия пост
# 502
Охх камък ми падна от сърцето след Великото падане днес си направих кръвен и показа 9068.4 Simple Smile много съм щастлива ,пожелавам на всички да видите две чертички !!! Praynig Peace
Виж целия пост
# 503
Кате,много мило че си се сетила за мен Hug разчитам на палците ти,стана ми много приятно:)).успех и на всички други момичета от мен...лиле,какво става със снежинкитe? Nandin,къде се загуби....какво става с теб?

Тук съм Шмати Simple Smile
С мен се случват странни неща. Месеца ми тръгна мн. добре, но не завършва така. На 1 април извадихме хубава Я и е при сестричката си във фризера. След това започнахме стимулация, но я прекратихме на 6 ден, защото 1 Ф явно е обрал цялата стимулация и се спука. Доки каза, че такъв случай като моя няма.
Като за капак направих гнойна ангина и вече 7 ден се влача на антибиотик (от 3 дни и втори включихме) и положението не се оправя. Вече се чудят какво да ме правят. Днес бях на УНГ и според докторката, няма нищо в гърлото, но ми били увеличени лимфните възли и щитовидната. След празниците ще се опитам да се класирам при Начев да видим.
Незнам дали ще се класирам за пункция и трансфер в очаквания цикъл.
Виж целия пост
# 504
Нандин, и аз имах такава стимулация, разликата беше, че не се спука  ooooh! прекратиха я на 6 ден и оттогава само ЕЦ...
Виж целия пост
# 505
Марсчее, сега виждам, че и ти си на финала, преди истинското чакане Simple Smile успех и на теб силно стиснати палчета Simple Smile

Мерси, Катенце  Hug Дано търпението ми бъде възнаградено  Praynig

Клер, аз сега се прибирам от работа, засега съм ок. Най-хубавото е, че предстоят три слънчеви почивни дни  Laughing

Поливили, слушай и изпълнявай, винаги има шанс  Peace
Виж целия пост
# 506
 Марсче да слушам и изпълнявам  ще видим дали си е заслужавало след празниците  Praynig
Късмет момичета, чета ви въпреки че не пиша  Hug
Виж целия пост
# 507
Охх камък ми падна от сърцето след Великото падане днес си направих кръвен и показа 9068.4 Simple Smile много съм щастлива ,пожелавам на всички да видите две чертички !!! Praynig Peace

Браво, Сис! Ама много рязко се е качило ЧХГ  Shocked, май не си само с едно  Hug
Виж целия пост
# 508
Лиле,днес си прибрах бебоците...2 петдневни,дано Господ да ни благодлови вече,че се чувствам като ветеран в клиниката...за първи път имам и сладоледчета и това също ме радва,казаха че също са стигнали до бластоцист,но по-слабо развити от тези,които ми върнаха...nandin,дано всичо да потръгне вече по мед и масло...колко снежинки събра?за англината,ще мине...и аз все още кашлям,но вече отминава...пробвай и с "изварен компрес"има чудесен ефект...Лиле,чакаме в неделя добри новини...успех още веднъж на всички
Виж целия пост
# 509
Nandin-че, хайде оправяй се вече, време е! Hug
шмати,еееххх че хубаво, че и двечки!  Heart Eyes дано Май месец е на късмет на всички ни! Винаги съм го обичала този месец, макар и да е свързан и с най-голямата загуба в живота ми. Мислете положително, ще успеем, рано или късно! Шмати на теб това кой опит ти е? Правили ли сте някакви изследвания? Кога ти е теста? Аз вече нямам търпение до неделя! Много, много се надявам ако стане да е със щастив край този път!
Прегръщам ви, милите ми борбени момичета!  Hug
 Нали имаше и други момичета с трансфер днес? Я бързо да се отчетат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия