Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 383
  • 743
# 630
Kene,съжалявам да го чуя...дано да си имаш късметлийски снежинки...Марсче ,в Щерев съм...винаги рано съм правила тест,те казват дата...благодаря за отговорите
Виж целия пост
# 631
Шмати, ще ти стискаме палци за 10 май тогава  Praynig
Виж целия пост
# 632
 Hug  аз на теб също...кога реши?
Виж целия пост
# 633
Ако до утре МЦ не е дошъл и ММ не е на работа, ще идем утре до клиниката за един кръвен.
Виж целия пост
# 634
 Praynig
Виж целия пост
# 635
Здравейте мили момичета,извинявайте,че така нахлувам с въпрос.Днес ми е 10-ти ден от трансфера (замразени ембриони на 3-ти ден) направих си уринален тест и е отрицателен newsm45 на 07,05 ми е кръвния тест,моля ви кажете си мнението?Дали подраних с този уринален?
Виж целия пост
# 636
Аз направих моя първи уринен тест на 10-ти ден след трансфер на бластоцити и беше положителен,а кръвният на 15-ти ден.
Виж целия пост
# 637
Ясмин, според мен си подранила с уринарния тест. При мен след трансфер на 3-дневни ембриони на 10 ден съм имала ЧХГ 42, не знам дали би отчело на уринарен тест. А и уринарният е сигурен, само ако е положителен, не и като е отрицателен.
Виж целия пост
# 638
Подкрепям казаното от Марсчето! Пожелавам ти да е фалшива тревога!  Praynig

П.С на мен никой не ми отговори на въпросчето  Blush
Виж целия пост
# 639
Марсче дано да си права мила Hug Сърцето ме заболя тази сутрин,поплаках си малко и ми олекна чакам с нетърпение 07,05 Някъде бях чела,че по малко от ЧХГ 50 на уриналните не отчита положителен резултат.Дано си права много ти благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 640
Подкрепям казаното от Марсчето! Пожелавам ти да е фалшива тревога!  Praynig

П.С на мен никой не ми отговори на въпросчето  Blush

Лиле, и аз мисля като теб за онези лоши неща.

Момичета, имам лошо предчуствие, май МЦ ще изпревари теста  Cry
Виж целия пост
# 641
Подкрепям казаното от Марсчето! Пожелавам ти да е фалшива тревога!  Praynig

П.С на мен никой не ми отговори на въпросчето  Blush

Лиле, и аз мисля като теб за онези лоши неща.

Момичета, имам лошо предчуствие, май МЦ ще изпревари теста  Cry


Аааа, такива предчувствия не се приемат
Виж целия пост
# 642
Да, не се приемат!  Naughty Вън лошите предчуствия!
Виж целия пост
# 643
Здравейте,

на 12 ден от трансфера (14 ден от пункция) си направих кръвен тест, като ЧХГ е 48. От болницата ми казаха да го повторим след два дни.
Моля за вашето мнение дали тази стойност е много ниска и въобще имам ли някакъв шанс ?

Благодаря ви
Виж целия пост
# 644
Ако наистина си била с трансфер на двудневни ембриони, резултата е страхотен  Wink Браво и тихичко честито.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия