Гримиране - идеи и техники (Тема № 60)

  • 74 039
  • 758
# 420
Е, всеки с мнението си   Simple Smile Аз не мисля, че който ползва матови сенки изглежда уморен от това точно  Peace

Ето днешния грим със синьото  Blush Доволна съм  bowuu Използвала съм първия светъл цвят и синцото. Пробвах и второто бледо жълто с блясъчета - много е нежно. А и блясъчетата стоят, е падат Simple Smile Може би ще го тествам на следващ грим  Blush

Голямо чудене се чудих - дали да преливам синьото и тъмното или да останат леко контрастни. Оставих ги някъде по средата, но при нанасянето стояха доста контрастни, като с отрязано между тях Simple Smile Това ми хареса и ме изненада леко, но може причината да е и в това, че напоследък ползвам друга четка за ъгъла, а и двата цвята са доста различи Simple Smile





Виж целия пост
# 421
Ауу, Аленка, последният грим е върха!  Heart Eyes
На мен това не ми изглежда синьо, а тюркоазено-ментово, но може да е от снимката. И е матово  Heart Eyes
Аз последно време страшно си падам по всичко матово - и сенки,и червила. Определено не ми изглежда уморен матовият грим  Flutter И този на Ел също  Peace
Виж целия пост
# 422
Последните два грима на Алена и Ел са страхотни!
Матовите сенки не правят уморен ничий поглед, а нюансите. Според мен са изискани и елегантни и задължителни в определени ситуации Peace

Алена, много ти отива ярък грим с нюд червило!  bouquet
Виж целия пост
# 423
И е много траен цвят  Peace Имам едни подобни на Севънтийн, от които за жалост никакъв цявт не можах да изкарам Sad  На пръст дава супер пигментиран цвят, но на клепача нищо Sad  Или аз съм станала много капризна. Имам приятелка, която много ги харесва, но аз нещо не се вписвам в почитателите  Sad

Нямам търпение утре да пробвам бледо жълтото с брокатие и най вече да видя дали ще стоят и колко. Определено ще е с базата на Too Faced. Странна ми е - като я сложа - все едно на клепача няма нищо - ни цвят, ни хлъзгаво, ни матово .... а как държи само  Crazy

Веси, цветът не е точно само син - права си, а такъв ментово-син много харесвам  Blush

Радвам се, че и други мислят, като мен за мат финиша на сенките  Party Илли  Hug моето мнение е 1:1 с твоето  Peace

Пристигнаха ми още сенки от онази разкошна серия на UD  newsm76 newsm76 newsm76 Не съм отворила кутийките още, но гледам по светло да оправя цветята  Mr. Green
Виж целия пост
# 424
Момичета, леко нахлувам в темата с въпросче, но се нуждая от малко помощ. Blush Кожата в зоната на околоочния ми контур е тъничка, а и аз съм с доста светла кожа и поради тези причини веничките под очите са по-забележими при мен, което е много досадно.  ooooh! В търсене съм на нов коректор, предполагам, че трябва да се ориентирам към по-прасковените тонове, за оптимално прикриване.  Rolling Eyes
Моля ви, препоръчайте ми конкретни продукти, сред които да избера. Може и да е от среден, а може и от по-висок клас.  Hug
Виж целия пост
# 425
Алена, чуден е последният ти грим  bouquet много добро съчетание на цветове, харесва ми и затъмняването в края и много ти отива Hug Аз напоследък май прекалявам с блендирането и дори да сложа три цвята, накрая си личат най-много два; може би избирам сходни цветове и като се прелеят, не си личат... Confused
Виж целия пост
# 426
Преди много исках да направя такъв стил:



Обаче, май с времето и меракът ми мина  Rolling Eyes А и до колко ще е подходящо за мен - момичето е без издадена кост .... да не говорим за кос с обратен наклон  Blush  Този малко ми напомни на тази идея. Ще пробвам, като имам време - черното да по-дефинирано и с минимално застъпване в по-светлия цвят  Blush Жегна ме и ми е интересно вече Simple Smile Макар, че толкова черно - пак не е пролетно Simple Smile

Напоследък попадам на гримове, които съм искала да правя преди време - крайно неподходящи за мен  Crazy Става ми едно мило - сега поне виждам, че са нереализируеми и не се терзая Simple Smile

 А в твоя случаи - предполагам посягаш и на по-светли цветове, не само близки Simple Smile Избери един тъмен и ако имаш четка подобна на petit crease 231 на Зоева - пробвай с нея (за тъмното). Във възторг съм Simple Smile

Видях, че има и по-малка - 230, но се чудя каква ще е разликата между тях? По-късата набива повече цвят ли? Сигурно ще я взимам  bowuu
Виж целия пост
# 427
Момичета, леко нахлувам в темата с въпросче, но се нуждая от малко помощ. Blush Кожата в зоната на околоочния ми контур е тъничка, а и аз съм с доста светла кожа и поради тези причини веничките под очите са по-забележими при мен, което е много досадно.  ooooh! В търсене съм на нов коректор, предполагам, че трябва да се ориентирам към по-прасковените тонове, за оптимално прикриване.  Rolling Eyes
Моля ви, препоръчайте ми конкретни продукти, сред които да избера. Може и да е от среден, а може и от по-висок клас.  Hug

От средния клас виж този


Аленка когато говорим за сенките Севентин добре е да ги сравняваме със Буржоа, мейбелин, Катрис, Лореал, тогава са много много добре, особено ако говорим за проф. серия на Севентин или вече по скоро отделна марка Радиант. Но в никакъв случай не ги сравнявай със сенките от проф серии като Ателие или пък високия клас.
Виж целия пост
# 428
На пръст ми изглеждаше изумително добре, но не и на окото  Confused Щом и ти си а това мнение, значи д не се ядосвам и го приемам че е така. Ще има кой да им се зарадва Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Без подложка прозират.
Когато опитваш сенки с пръст, не ги гледай как седят на пръста и тръкни с пръста по ръка за да видиш какво ще върнат като продукт.
Виж целия пост
# 430
Ох, знам, че е така  Blush Взела съм си този урок и винаги пробвам на ръката с база и четка или ако няма база - някакъв крем и четка, но в по-дрогерийните магазинчета няма такава екстра. Яво ми се искаше да стане, ама не  Blush

Моля някой да ми припомни детайли за базите на Артдеко. Преди имаше бурканче и тубичка, сега така ли е и има ли разлика в съдържанието - освен опаковката  Blush
Виж целия пост
# 431
Аз наистина съм убедена, че няма как мат грим, ако е подбран добре да не отива на някого или да го състарява, изморява- човек не е роден с бляскави клепачи и брокатени сенки Simple Smile Ама съм фен на no makeup makeup, така че може би съм пристрастна към хубавите матови сенки(но пък по-често нося моно грим с бляскави сенки).
Виж целия пост
# 432


Вече цяла седмица пробвам Dior Lipgloss Addict Fluid Stick.С молив и без,не ми лепне,издържа горе-долу.Купих си №373.Добре,че взех само него.Страхотен цвят,аз имам тен и ми отива,но се разтича ужасно SadИли ще го зарежа,или ще побързам да го свърша и в боклука.


Виж целия пост
# 433
Пробвала ли си с прозрачен, 'восъчно- силиконов' молив? Създадени са специално, за да предотвратят разтичането по контура на разтичащи се ( сори за повторението) червила. Може и при глос да подейства Thinking
От този тип:
http://m.sephora.com/product/P379324
има на различни марки.

Виж целия пост
# 434
 Hug

 Figs,благодаря за идеята! Grinning
Аз съм доста търпелив човек,но когато няма разбиране от отсрещната страна следва развод завинаги.И така всеки по пътя си,значи много скоро глоса ще е на боклука.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия