Намаления лято 2015

  • 149 452
  • 758
# 255
Някой наскоро питаше за обувки Бата, днес мернах, мидсизън сейл - между 20 и 30 процента. Не съм влизала в магазина, имаше стикер до вратата в Дъ мол.
Виж целия пост
# 256
Този петък - 29. 05. - Black friday в Paradise center, до -70% намаление.
Виж целия пост
# 257
В парфюмериите ще има ли намаления? Искам парфюм,но чакам някакви намаления...предния черен петък го изпуснах и не знам за какво иде реч. Да се пъна ли в обедната почивка или е безмислено?
Виж целия пост
# 258
Някой знае ли дали има намаление и какво е в ДеБеНамс?
Виж целия пост
# 259
В парфюмериите ще има ли намаления? Искам парфюм,но чакам някакви намаления...предния черен петък го изпуснах и не знам за какво иде реч. Да се пъна ли в обедната почивка или е безмислено?


Магазините, които ще имат намаление на Черен петък в Парадайс в петък са посочени на официалния сайт на мола. Вижте в секция Актуално - намира се на начална страница. Посочили са и процентите, с които ще участват.
В Сефора, мисля беше 20 процента, но май при закупени 2 артикула. Не си спомням мн добре, вижте списъка.
Виж целия пост
# 260
Ето списък за Парадайз
http://paradise-center.com/bg/news/Black-Friday-na-29-mai-cenite … arki-_l.n_id.3953

Аз ще си изчакам до другия месец за Зара и другите, не бързам. Laughing М/у другото мин. неделя уцелих -20% на всичко в M&S и се възползвах, не видях някой да го беше постнал. Те кога започват с намаленията по принцип?
Виж целия пост
# 261
То black friday в Сердика малко приличаше на намаленията в H&M - уж нещо, ама нищо...В Paradise не знам как ще е.
Виж целия пост
# 262
Някой знае ли дали има намаление и какво е в ДеБеНамс?
Преди няколко дни имаше 50% на някой щендери в дамското. Незнам на какъв принцип. При мъжкото - 50%, на 2-ри закупен артикул. При детските също имаше някакви намаления...
Виж целия пост
# 263
Харесах си няколко магазина от Парадайз. Ще ги посетя утре и ще пиша предлага ли се нещо интересно.  Peace
Виж целия пост
# 264
Мерси много момичета,набелязах си някакви магазини,ще успея чак вечерта ,дано всеки си намери каквото търси Wink
Виж целия пост
# 265
За 01.06. някакви намаления Rolling Eyes
Мадъркеър ще имат -20% за дрехи и играчки, но в Бургас го затвориха магазина
Виж целия пост
# 266
За 01.06. някакви намаления Rolling Eyes
Мадъркеър ще имат -20% за дрехи и играчки, но в Бургас го затвориха магазина

В Дебенхас,купуваш 2,третото безплатно
Виж целия пост
# 267
 В Reserved има - 30% намаление на всички детски дрехи до 01.06 .
 Възползвах се в Мол Сердика, но предполагам важи и в другите магазини  Peace
Виж целия пост
# 268
В Спорт Депо има -20%.  Peace
Възползвахме се да вземем така мечтаните ролери и протектори за дъщеря ми! Hug
Виж целия пост
# 269
В ХМ -20% на детските обувки, в М&S -20% на всичко детско до 01.06. В reserved и аз купих нещо, в Парадайз. Tom Tailor - 3 за 2 артикула.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия