Намаления лято 2015

  • 149 452
  • 758
# 270
Хм. Дали и Том Тейлър в Сердика го имат 3 за 2 някой знае ли?
Виж целия пост
# 271
някой знае ли кога се очаква да има намаление в Зара? имам ваучер за 100 лв, ама в момента всичко е по 100 и чакам да ги намалят малко, та да си купя.. Simple Smile мерси
Виж целия пост
# 272
някой знае ли кога се очаква да има намаление в Зара? имам ваучер за 100 лв, ама в момента всичко е по 100 и чакам да ги намалят малко, та да си купя.. Simple Smile мерси

Миналата година започнаха след 15.06.

Тази седмица ще има черен петък в МОЛ България.

http://www.bulgariamall.bg/newd/wp-content/uploads/2015/06/Bulga … iday-05062015.pdf
Виж целия пост
# 273
Предлагам в 1ви пост да пуснем кога са намаленията в Зара, че сега ще се почне през пост да се пита.
Летни - 2ра половина на юни, зимни - около Коледа. 😀
Виж целия пост
# 274
Този петък - paradise center, още един Черен петък  Grinning явно са видяли каква лудница от хора беше миналия и са се решили на втори.
Виж целия пост
# 275
Този петък - paradise center, още един Черен петък  Grinning явно са видяли каква лудница от хора беше миналия и са се решили на втори.

а струваше ли си? 
Виж целия пост
# 276
Миналия петък имаше доста намалени неща според мен. Поне аз останах приятно изненадана и си купих много неща.
Виж целия пост
# 277
Наистина ли е имало много хора? На мен ми е много тъпо, защото в петък нямам възможност да посетя който и да е мол. Само в събота и неделя. И после чакам редовните намаления или ако е наложително, пазарувам на реални цени, но по-умерено.
Виж целия пост
# 278
А да ви питам мами дали в парадйс ще има намаление на триколки? Имаше ли хиполенд там ?
Виж целия пост
# 279
Няма Хиполенд.
Виж целия пост
# 280
Миналият петък от Paradise си поръчах очила (диоптрични -- и без това ми беше време да ги сменям) от GrandOptics. Всичко беше на -30% и макар да не следя ежедневно цените, ми се стори доста добра оферта. Peace
Виж целия пост
# 281
Този петък - paradise center, още един Черен петък  Grinning явно са видяли каква лудница от хора беше миналия и са се решили на втори.

а струваше ли си? 
В Пума имаше 50% намаление на всичко, купихме сак, детска раница с Том и Джери, маратонки... Определено си струваше  Mr. Green
Този петък май пак ще се наложи да обиколим магазините
Виж целия пост
# 282
Black friday утре 05.06.2015 в Парадайз мол http://paradise-center.com/bg/news/zakachi-se-za-vtoriya-Black-F … etak-_l.n_id.3992 и мол България http://www.bulgariamall.bg/newd/wp-content/uploads/2015/06/Bulga … e=getti%20-%20BGM
Виж целия пост
# 283
Този фрайдей, ако продължи и в събота, ще съм изключително доволна!
Виж целия пост
# 284
Надявам се тази година да успея да си включа в намаленията на Зара и Бенетон/ Сисли -детско; Ще ви следя -когато започнат за информирате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия