Намаления лято 2015

  • 149 449
  • 758
# 435
Или чакат хората да изхарчат парите 😂
Виж целия пост
# 436
Здравейте,
Някой знае кога ще има намаления в магазините Stradivarius, Bershka и Pull and Bear  в мол Галерия - Стара Загора
Виж целия пост
# 437
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.
Виж целия пост
# 438
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.

На талона пише, че е за един касов бон, което аз го разбирам, че важи за повече покупки, ако са на един касов бон.
Виж целия пост
# 439
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.

На талона пише, че е за един касов бон, което аз го разбирам, че важи за повече покупки, ако са на един касов бон.

Да, права си, моя грешка  Peace
Ето, направо ще цитирам въпросната точка:
"За един касов бон може да се използва само един талон с отстъпка 20%,като не е позволено закупуването на Gift Cart."
Виж целия пост
# 440
English home на 50% до неделя. Уж на всичко. Ще тичам да си взема ароматизатор за стая с пръчици. Препоръчаха ми го като много траен, а и миризмите са много приятни.
Виж целия пост
# 441
Кога ли ще започнат намаления -70% в НМ?
Виж целия пост
# 442
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.

На талона пише, че е за един касов бон, което аз го разбирам, че важи за повече покупки, ако са на един касов бон.

Да, права си, моя грешка  Peace
Ето, направо ще цитирам въпросната точка:
"За един касов бон може да се използва само един талон с отстъпка 20%,като не е позволено закупуването на Gift Cart."
Така, както е написано, излиза, че не можеш да ползваш повече от 1 талон на касов бон. Не пише дали талонът може или не да се използва повече от 1 път.
Виж целия пост
# 443
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.

На талона пише, че е за един касов бон, което аз го разбирам, че важи за повече покупки, ако са на един касов бон.

Да, права си, моя грешка  Peace
Ето, направо ще цитирам въпросната точка:
"За един касов бон може да се използва само един талон с отстъпка 20%,като не е позволено закупуването на Gift Cart."
Така, както е написано, излиза, че не можеш да ползваш повече от 1 талон на касов бон. Не пише дали талонът може или не да се използва повече от 1 път.

Написано е, че талона с касовия бон остава в магазина.
Виж целия пост
# 444
Взех си списание Космополитън - има талон за 20% намаление на всичко за всички магазини Дъглас и Бюти Зоун на 9,10,11,12 юли. Обаче един талон е за един продукт.

На талона пише, че е за един касов бон, което аз го разбирам, че важи за повече покупки, ако са на един касов бон.
Да, права си, моя грешка  Peace
Ето, направо ще цитирам въпросната точка:
"За един касов бон може да се използва само един талон с отстъпка 20%,като не е позволено закупуването на Gift Cart."
Така, както е написано, излиза, че не можеш да ползваш повече от 1 талон на касов бон. Не пише дали талонът може или не да се използва повече от 1 път.

Написано е, че талона с касовия бон остава в магазина.
Така вече всичко е ясно. Мерси.  Peace
Виж целия пост
# 445
Зара започнахаааа!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Както и Страдивариус, Бершка и останалите от Индитекс! Grinning
Виж целия пост
# 447
Bershka и Pull and Bear също
Виж целия пост
# 448
Здравейте момичета, ако има някой от София който е ходил по магазините тези дни, ако може да сподели дали са започнали намаленията по Моловете.
Много Благодаря  newsm51
Виж целия пост
# 449
Здравейте момичета, ако има някой от София който е ходил по магазините тези дни, ако може да сподели дали са започнали намаленията по Моловете.
Много Благодаря  newsm51

Последните няколко страници се пише само за намаленията. Да започнали са има и инф. за %.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия