Нашите мамчета чакат да изскочат великденско-АПРИЛски зайчета! - Тема 20

  • 35 349
  • 766
# 510
Привет и от мен момичета! Днес направо се пренатоварих. На разходка сутринта,  после у кумовете ходихме, след това у майка ми  и цял ден седнала - накрая имах чувството, че ако не полегна ще припадна, както си седя и сега блажено се излежавам , а всичко ме боли. И асансьора все още не работи..
Поне си изкарахме хубаво по гости цял ден  Grinning
Виж целия пост
# 511
Мохита, честита радост! Живи и здрави да са момчетата с прекрасни имена!   bouquet Ама те по-доносени от моето, бе ...  hahaha
Честит празник на всички! Представяте ли си точно днес да няма нито едно бебе пък ...  Thinking ooooh! Ще ни се смеят хората!  Joy
Виж целия пост
# 512
Хаха, някой Величко няма ли днес?! Simple Smile Аз бях днес на тонове само - добри са, ама мързелива работа е моя човек. Пак идваха да ме ръчкат за да шава. Няма контракции, няма нищо. Утре ще ходя при док на ехо и да видим за разкритие евентуално. Стискайте палци да съм се излекувала от гъбите поне.  Praynig
Виж целия пост
# 513
нема, излОжихме се, няма бебе днес Laughing

Да ви кажа за моя синковец. Сутринта сме му пуснали в кухнята филм Tiredе и се излежаваме с бебка, по едно време чуваме как се чука яйце в плота и се бели. Нашият хубосник домъкнал стола, взел си кошницата с яйца (нависоко беше), гепил две яйца, обелил си едното, сложил го в чинийка, посолил си го, изял го и почнал и второто. Викам му "Що бе, мамо, нали традицията е да се чукнем за здраве" и той ми казва "ама как така, нали поне ДВЕ трябва да изям самичък" Mr. Green Не мога да му се скарам, дори само заради усърдието и домакинската работа Simple Smile Накрая си сложил ножчето и чинийката в умивалника hahaha
Виж целия пост
# 514
Цвети пък беше толкова разоарована, милата, че в яйцето няма играчка, та отказа да ги яде Simple Smile
Мохита, честита двойна радост! Големи мъже да станат!
Виж целия пост
# 515
Христос Воскресе мили мами и бебчета много любов и здраве за вас и цялото семейство!!!
Честито на мамите. да се запиша и аз макар късно термина ми е на 14 Април 😀бебка е в отлично здраве,но пък аз днес нещо не съм много читава сутринта станах и пих витамините и хелязото както всеки ден но пък решихме да закусваме на вън и спряхме до банкомата и взе че ми се повдигна много грозно и повърнах ...след това нищо ми нямаше но ето преди час време главата почна да ме мъчи и си понаболява доста ... не вярвам да е признак за раждане но пък знае ли човек! Сега имам и въпросче някой да е испитвал силен сърбеж от долу на корема и точно над пъпа имам една вдлъбнатинка около 5 см височина и 1см дебелина която сърби и боли ужасно гадно... четох някъде че е от разделянето на коремните мусколи но все пак да попитам и вас дали някой не го е имал това явление и как сте се справяли със сърбежа? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 516
Христос Воскресе и от мен! Бъдете здрави и обичани! Желая светли дни и радост на всички Вас!

Mira D. аз също имам силен сърбеж около пъпа, но нямам никаква вдлъбнатина. На моменти просто полудявам и започвам да се чешя с ръце и гребена за коса  Crazy Преди имах сърбеж по целия корем, но сега вече не, единствено в областта на пъпа. Знам, че не трябва да се чешя, но сърбежът е неудържим. Има един крем на Barral против сърбеж, но аз лично не съм го ползвала, защото наскоро разбрах за него, но няма за кога вече да си го купувам и реших, че ще стискам зъби и ще търпя.

При мен също започнаха менструалните болки, проявяват се само вечерно време, даже се събуждам от болки. Ходя до тоалетната през два часа. Имам контракции, но не са болезнени, корема ми става на камък. Вечер като си легна не ми се трае кога ще дойде утрото и ще стана от леглото. Бебка днес не спря да се мърда, корема ми постоянно придобиваше странни форми, даже едната заприлича на яйце с острото. Имах чувството, че и тя искаше да се боричка с всички. Simple Smile Днес обаче счупих яйцата на всички. С бебка сме голям тандем. Имам и болки в кръста от около седмица. Вече се оглеждам за тази прословута тапа и все се притеснявам дали ще разбера кога са започнали истинските контракции. Днес започнах да ги засичам на 15 мин бяха 3 контракции общо обаче неболезнени и си викам това ли е, не трябва ли да ме боли. Вече започвам да влзиам и аз във филма, колкото повече наближава времето  Crazy
Виж целия пост
# 517
Хайде честити да са ни и тези близнаци.Много здравички и щастливи ,за да радват мама и тати.
Май останаха само още едни и близнашките бременни мами свършиха?
И аз имам контракции и то все по чести,но само толкова.Боли ме и корема,ниско долу ,също често,особено днес .Дано да има резултат.
Виж целия пост
# 518
Покрай грижите за децата изпуснах цели две теми. Да се отчета все пак, че родих близнаци на 25.03.2015.
Виж целия пост
# 519
Гадна работа си е това сърбежа аз по цялото тяло имах и се мажех със Biofreez  ама незнам дали го имате в България,със ментол е има изстудяващ ефект който следователно помага при сърбеж но това чудо сега над пъпа неще да го облекчи изобщо ...гадна работа! Аз пък контракции нямам корема ми най много 10тина пъти се е втвърдявал до сега ... бебка няма май много много желание да излиза или ще е изведнъж... незнам и аз но ще разбера със сигурност идните дни 😂
Виж целия пост
# 520
Сърбжите не се ли облекчават с цинкови кремове като Судо и Бочко?
Мамите с големи деца, споделете как се справяте вечер вечерите,с баните на децата, да го подготвите за училище/ детска, четене на приказки..ние направо издъхваме като се приберем след 19 от парка с баткото. Сега е 23:10 и сега сядаме с таткото да ядем..
Виж целия пост
# 521
Здравейте мами.
Имам един малко тъп въпрос. Нормално ли е новороденото да плаче повече през нощта, отколкото през деня и освен от глад, от какво друго може да се дере? Направо се видях в чудо, за три денонощия да съм спала 3-4 часа най-много. Вече заспивам в движение  #Crazy
Виж целия пост
# 522
Със Судо и Бочко да ама като са със обрив или протъркано ,моето не се вижда ама се усеща😐 Мая да нямате колики? Те милите в началото вечер предимно плачат. Бих се посъветвала с педиатър и евентуално ако нямаш да си вземеш капки за коликите. Успех и дано можеш да поспиш поне малко !!! 😴
Виж целия пост
# 523
Най-накрая съм с болезнени контракции на около 10-15 мин.,но ми казаха,че това нищо не значело.Та сега чакам да станат по-често и пак да видят за разкритие ,че сутринта нямаше.Стискайте палци.
Виж целия пост
# 524
cvety83  ех че хубаво звучи....😊 успех и леко раждане. Направи си една разхoдка преди прегледа гравитацията е добър помощник в такава ситуация 👍🏻
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия