Нашите мамчета чакат да изскочат великденско-АПРИЛски зайчета! - Тема 20

  • 35 349
  • 766
# 195
Аз съм с термин на Великден и искрено се надявам да родя преди термина, за да сме си вкъщи за празника. За всички момичета, които ще кърмят за пръв път искам само да им кажа да се подготвят за много часове кърмене- аз първия месец със сина ми сме се кърмели между 10 и 12 часа дневно, но смело мога да кажа, че това е гаранция за достатъчно кърма през следващите месеци. Ние не сме правили големи паучи между кърменията, защото скоро след последното хранене той беше отново гладен.
Виж целия пост
# 196
Добро утро! Рози? Някой друг?
Виж целия пост
# 197
Добро утро!

Влизам с най-хубавата близнашка вест:

Pepit0 тази сутрин стана мама на прекрасните Карина и Милен!!!
И двамата са с перфектни размери - госпожицата е 2750 г, а господинът - 2840.
Тримата се чувстват чудесно!


Честити рожби на Pepit0! Да й носят гордост и усмивки всеки ден и да не се отърват от здраве  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 198
Точно влизх и аз да кажа за новите близнета:)
Да са живи и здрави!

Мохита, май само ти остана с двойна радост? Чакаме те!

Аззззз още съм си компуе:)
Снощи имах контракции, ама такива че забравях ума и дума, засичах, но по едно време спряха и си легнах.  Simple Smile
Само ме баламосва малката, хаха. Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Момичета,имам малко тъп въпрос,ама  Embarassed Тая тапа задължително ли е да има кървави нижки или не?
Виж целия пост
# 200
Ето ме и мене! Още сме 2в1 Simple Smile Рита, образува ми по някоя друга контракция и туй то.
Днес на записа - всичко наред, после докторката като ме видя ме пита ухилена: "Ма ти не роди ли?" И аз й се хиля и й казвам, че не съм  Joy На записа отчете контракции, които аз дори не усещам. Бракстъновите, ама все пак... явно бая ми се е вдигнал прага на болката. Според мен в момента може и на повече от 4см да съм, ама няма кой да ми каже  Mr. Green

Понякога като се завърти бебко и ме натисне, така го усещам, че си мисля: ако се пипна отдолу ще му усетя главата!  Shocked Joy

Да видим кога ще се накуми диваненцето сладко да излиза.  Thinking

За тапата не знам... никога не съм я виждала. Първия път не знам кога е паднала, сега също не знам имам ли още или вече нямам тапа... Ама май има задължително, до колкото съм запозната.

Виж целия пост
# 201
Честити бебоци на мама Pepit0. Да са и живи и здрави и само положителни емоции да изпитва покрай тях!
Виж целия пост
# 202
Честито на мама Pepit0, да са й живи и здрави близнаците, адски много да я радват  Hug а на нея бързо възстановяване и прибиране вкъщи с двата бонбона  bouquet
Chudesna, много мързеливи тия нашите юнаци бе, само ритат и пускат по някоя и друга контракция, колкото да ни дават надежди ама се натискат на топло иначе, хехехех. Шегувам се разбира се, може и да се засечем по болниците тия дни, хахах. То моя нали ужким се опитваме да го задържим вътре с тоя магнезий до 15-ти за секциото, ама не знам дали няма да ни изненада по празниците диването, снощи пак ми беше стегнал яко корема, вчера цял ден имах едни гадни болки от таза по целия гръбнак, все едно електрически импулси ми пускат от таза, нагоре до врата чак ги усещах.
На всичкото отгоре откакто го пропих тоя магнезий, пак ми се възпали д-то и изкара втори хемороид, направоооооо писна ми вече  #Cussing out тъкмо се надявах до другата седмица оня първия да се доразкара, а сега сме с два в комплект  #2gunfire Ама мажа с Бочкото и мия със смрадлика и се моля да попадна на свястна сестра за клизмата в болницата Sad
Като говорихте, че коремчетата ви падат, моя нали цяла бременност си висеше надолу, сега като че ли е тръгнал да се вдига нагоре - то всички на обратно, ние на терсене - и вместо сега последните дни от бременността да ми олеква и да почвам да дишам по-леко, вече се задъхвам легнала, седнала, права... Особено пък като си легна нощно време мм вика имам чувството, че се задушаваш, толкова тежко дишаш, а аз само мрънкам че ми трябва кислородна маска вече, отврат просто. И то така, ако можеше да се спи  #Crazy, явно ме подготвя за предстоящите ми безсънни нощи  newsm78
Иначе малчо е кротък, то явно и него го успокоява тоя магзнезий и по-леко шава вече, не че е спрял, просто е по-бавен. Та така, намрънках ви се едно хубаво Simple Smile та чак се замислих, що ли не се съгласих с доки, като ми викаше дай да го извадим на 8-9 април, аз викам аа не ща да съм по Великден в болницата, еми сега ще си мрънкам и ще си търпя Simple Smile
Айде хубав ден и чакаме още априлчета, толкова е хубаво нямаме празен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте момичета! Честито на всички нови мами, живи и здрави бебоци на всички! Simple Smile) Май не останахме още много. Laughing
Аз май нямам никакви признаци и си живея спокойно и дори се размотавам с разни последни нещица. Кой знае кога ще ме изненада госпожицата.
Връщам се да прочета по нещичко назад, то тук няма наваксване.
Виж целия пост
# 204
Цитат
Мохита, май само ти остана с двойна радост?
EEeeee,Po3u и мама Смехорани остава да дочакаме  Hug и вече ще сме в пълен състав
Хайде и тук да се отчета: Pepit0,да са ви живи и здрави Карито и Милен! Щастие и любов да цари около вас!
П.С. Welcome to the club  twin_neutral newsm04   bigdance2
Виж целия пост
# 205
Това дишане като си легна и на мен ми е мъка. На всичкото отгоре и носа ми е запушен постоянно от няколко дни и още повече ми затруднява дишането. Киселини ме мъчат денонощно. Опитвам се да не мрънкам, а то постоянно има за какво. ММ така се е наплашил , че като стана през нощта да отида до тоалетната, постоянно ме пита "Да не би да ти е лошо?" и като му отговоря , че не ми е, задължително следва въпроса "Лъжеш ли ме?".  #Crazy
Но няма как.. имам 2 седмици и 2 дни до термин, надявам се бебка да реши да излиза по раничко, въпреки че всеки ден в корема на мама е от полза за развитието на бебоците.
Сега с нетърпение чакам да се почне с празнците от петък, та малко да се разнообразя  Grinning

Виж целия пост
# 206

.. имам 2 седмици и 2 дни до термин


Добре,че каза колко остава,аз по теб се водя Simple Smile  Grinning честичко забравям колко остава.
Привет на всички от мен!! Честити близначета на Pepit0,живи и здрави!
Някой чел ли е книгата Възможните майки?? Разкази на майки и НЕмайки от България и Италия. Пфффф уникални са,много хубави неща има написани. Да ми е жива и здрава кумичката,че ми я даде да я чета
Виж целия пост
# 207
Ааама съм и аз, да забравя Смехорани!!!
Две двоки чакаме значи:)
Ех, че вълнуващо.
Темата ни обаче доооста замря, покажете малко активност, момичета:)
Виж целия пост
# 208
Ами то половината родиха и сега са заети с бебоците , а ние дето сме за края на месеца останахме малко да си гукаме тук  Grinning
Виж целия пост
# 209
Да ви кажа пък, че направихме с ММ вчера тиквеник за пръв път в нашия живот  Joy и стана великолепен! Днес не мога да се спра да го ям и почти съм го изяла!  tooth

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия